reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej a ja znowu kiepską miałam noc i to nie przez Krystiana bo on ładnie dzisiaj spał u siebie do 5 rano:tak:.Jak zwykle nie mogłam spac i wiecznie biegałam siusiu:wściekła/y:.Muszę kiedyś policzyc ile razy w nocy odwiedzam wc bo to na pewno będzie jakiś rekord:cool:.Ampar3 to szkoda że dzisiaj wam nie pasuje trudno może innym razem:-(.natalka super ze będziesz na imprezce u Doroty będzie okazja zobaczyc małą:tak:.Uciekam myc głowę bo mój R króciutko dzisiaj pracuje więc szybko będzie w domu i pewnie gdzieś ruszymy:tak:.
 
reklama
Czesc:-):-)
NATALKA-jak chcesz to możesz przynieśc jakieś chipsy,soki,paluszki....

Ja wkońcu wymyśłiłam co zrobię :tak:jajka z szynką:-)

KASIEK27-ja też miałam torbiele i to nawet parę na raz,wtedy ginekolog powiedział że najlepszy sposób żeby się ich pozbyć to zajść w ciążę:tak:Tak jak Kasia ja napisała że sie samiostnie wchłaniają:-)ale ja wtedy miałam 21 lat i nie w głowie miałam ciążę:-D:-Dwięc przepisała mi tabletki antykoncepcyjne na te torbiele i zniknęły,ale potem pojawiały się znowu:tak:ale jak zaszłam w ciążę,to potem już ich nie miałam:tak:

ANIA1812-to pewnie się uśmiałaś z Adasia jak jadł ta marchewkę:-)początki śą takie slodkie,jak dziecko memła te jedzenie w buzi i memła tak nieporadnie:-D
no ale najwyrażniej skarpetka bardzije mu smakowała:-D:-D

KATIN miłego opalania:-D:-Dpogoda nawet fajna,ale troszke słońca brak:sorry:
 
witam sie i ja niewyspana dzis jestem bo wiki do nas przyszla w nocy spac oczywicsie ja zanioslam jak zasnela ale budziala sie co chwile i musialam do niej biegac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a ja wczoraj bylam na kawce u asinki zrobilam jej niespodzianke kobietko odzywaj sie czesciej
dzisiaj piekne sloneczko wiec zaraz wstawiam pranko zycze wam milego spotkankja do uslyszonka:tak::tak:
 
Witam
Doris a ja majac 21 lat juz rodziłam , szybka byłam:-D
Kasia 8118 mnie tez tak sikanie meczyło , wiem co to znaczy ,a przy tym jeszcze budziłam D , bo juz pod koniec byłam tak wielka , ze niesztuka było zejsc z łozka bez hałasu:szok:
Kasiek27 troszke dziewczyny podniosloy Cie na duchu , jednak miesniaki , jak widac to czesta diolegliwosc.
Pogado dopisał sznur prania juz wisi , ale nie w głowie mi opalanie wariatki:-D:-D
 
Hej mamuśki:-)

Claudia znowu miała fochy wczoraj wieczorem i znowu ryczała przy cycu :wściekła/y: nie chciała jesc wiecie co moja mama i mój Dawid mówią ze jej chyba juz zeby idą ale to nie możliwe przeciesz za mała jest jeszcze no ale fakt że slini sie strasznie bieze wszysko do buzi wczoraj juz jej gryzak dałam i o dziwo normalnie go trzymała i brała do buzi :szok: no i taka maruda sie z niej zrobiła to juz sama nie wiem :-(

dziewczyny która z was chodziła na solarium jak karmiła piersią ? bo ja juz bym chciała iść i nie wiem...

doris78 no to fajnie nie musze nic robić :sorry::-D a na którą to spotkanie ? ? bo mnie przywiezie do Ciebie mojej mamy facet i odbierze mnie tez :tak:

kasia8118 ojj bidulko teraz powinnaś pospać sobie bo nie wiadomo jak to bedzie jak Oliverek sie urodzi :-D

Ania1812 super Adaś wyglądał :-D a wcześniej nie dawałaś mu nic tylko mleczko ?

aniteczka a gdzie Ty sie podziewasz??

katin doris no ja mam prawie 19 i juz córeczke
 
hejka:-)
ja od wczoraj was podczytuje ,ale niestety nikt nie mial ochoty do mnie wpasc na kawke:-:)-(no nic trudno u nas sie nic nie dzieje ciekawego moj spi,a mala w przeczkolu.Wczoraj tylko kobieta sie smiala z niej ze ogladali mape Anglii,a moja Aga mowila jej ze to PL:-D:-Dusmialam sie.
kasiek27-gdzie tu jest polski lekarz:confused::confused:
roksanna-moze dzis wpadniesz do mnie:-):-)
natalka1990-dzieki za przyjecie mego zaproszenia na nk:tak::tak:
Nic uciekam trzeba pranko zrobic,obiad od wczoraj i po Age milego dnia odezwe sie pozniej:-);-):tak:
 
Natalka1990... moja Victoria tez sie strasznie slini i bierze wszystko do buzki ale jeszcczze nie zauwazylam zeby jej zabki wychodzily:-p mysle ze to troszke za wczesnie no ale z tego co pisze Katin sa wyjatki:-p
 
reklama
Natalka1990... ja zaczelam chodzic jakis czas temu na solarium i caly czas karmie piersia, oczywiscie nie przesadzam z tym chodze srednio raz w tygodniu czasami jak mam wiecej czasu to zdaza sie ze pojde dwa razy w tyg po 6 min. A jesli chodzi o skutki uboczne to nie zauwazylam zadnych. Wiec mysle ze mozesz sprobowac tylko bez przesady:-)
 
Do góry