reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Cześć laski, kurcze zaczynam jeszcze raz tamtego posta mi wcięło coś wcisnęłam :wściekła/y:.
Mamatrójeczki składam kondolencje
[*]
Natalka ale jej radochę sprawiłaś, może już tak codziennie będziesz z nią się kąpać. Ale wiesz to ma swoje dobre strony. Nawet sporo. Po pierwsze dziecko nie wyje, po drugie oszczędność wody :tak::-D:-D, po 3 dwie pieczenie przy jednym ogniu.
Evelii dlaczego miałaś cesarkę?
Kasia8118hmm jakie sny przyjemne.:-)
Agaam z tym przesypianiem całych nocy to już bliżej niż dalej. Moja zaczęła bardzo wcześnie przesypiać. A pierwszy raz chyba jak miała około 2 miesięcy. Tak to było miłe.
Tynia i wiki jak Wiktoria skończyła 3 lata to teraz jej się należy 2,5 godziny dziennie darmo. Tylko miejsce znajdź, no i pewnie dopiero pójdzie od stycznia.
Zmieniłaś dzień prania z soboty na piątek :-D:-D:-D;-);-);-).
4muchy u mnie prawie codziennie tak, ze 3 śniadania zaczęte, a już o napoczętych bananach nie wspomnę.
I jak materac, przetestowany, Żeby się nie okazało że z testowania 5mucha będzie. Nie żeby tragedia była ale kiedyś mówiłaś że już nie chcesz ;-);-);-).
Alexnow ja odpadam bo od 13 zajęta jestem.
Mojadzidzia no i jak po szczepieniu, płakałaś razem z małą, czy dziele byłyście?
 
reklama
Moje dzióbki śpią a ja sobie kawkuję:tak: Narazie sama ale później Mojadzidzia mnie odwiedzi:-)

Mamotrójeczki
strasznie mi przykro, przyjmij kondolencje:-(
[*]

Kasia.j skoro tak mówisz to ja nie będę obkrajac skórki, ale jak będzie niedobre to przyjeżdżamy na obiad do Ciebie;-):rofl2:

AgnieszkaUK
na co dzisiaj masz zachciankę??:-D

Ampar
słyszałaś tą reklamę "nie ma czasu na spanieeeee, jest imprezka":-D
Łączę się z Tobą w bólu, ja też czekam na ten piękny dzień kiedy będę mogła się wyspac;-)

Kasia8118
marudzisz jak baba w ciąży:-D Ja dzisiaj też miałam sny podobne do Twoich....najgorsze jest to że nawet koleżanka z podstawówki się wkręciła:szok::zawstydzona/y::rofl2:

Koleżanko Marty84
wyjdź z ukrycia;-):-D Czekamy aż się odezwiesz:tak:

Evelii słodziak z Twojego Alexa:-)

Natalka my ostatnio kąpiemy Olivię z Marcelem, też się cieszy jak głupia:-D


No i koniec laby....młodsza się obudziła:sorry:
 
4muchy-no troche mokro jest na park:tak:zauważyłam że pada jak wychodziliśmy do szkoły:-(
No ale w sumie juz nie pada,ale jak by co o soboe wyjda u Ciebie na ogrodzie:tak:
Moj Dawid też dzisiaj zjał na śniadanie najpierw Danio,potem płatki z tatą ,a na koniec naleśnika z bratem:-D

EVELII-fajny ten Twój Alex:tak:
 
Hej a ja jeszcze w piżamie:zawstydzona/y:.A co tam ale w sumie mam wytłumaczenie bo robiłam inwentaryzacje u Krystiana w szafie i jakoś tam nie było czasu się ubrac:zawstydzona/y:.Doris78 ale łakomczuch z Dawida mój to nawet połowy nie zjadł na śniadanie co twój :szok:.natalka mały jest już ułożony jak trzeba oby tylko nie wyszedł za szybko :sorry:.Czuje się dobrze tylko czasem czuje jakieś dziwne bóle no ale co zrobic tak nie wiele zostało do końca:sorry:.sylwia.m widzę że nie tylko ja świntuszę w snach:tak::-D.ewelii fajnie że się odezwałaś mały super:-).Koleżanko Marty84 czy to Ty jesteś tą dziewczyną która spodziewa się córeczki i z którą miałyśmy się już okazje poznac u Marty przy pierwszym spotkaniu?No nic czas się ubrac:-p.
 
Dziękkuję za miłe opinie o moim Alexie :happy: Wasze dzieci też są supperrr :tak:
roksanna1-cesarka dlatego bo Alex był troche za duży,a po za tym miałam za wysokie ciśnienie(jak byłam w siódmym miesiący to sie zaczeło podnosić) Ale o cesarce dowiedziałam sie dopiero jak już leżałam na porodówce przy wywoływaniu jakieś 2 godziny przed cesarką :szok:.Wogóle mój poród był wywoływany przez prawia 4 dni,ale to długa historia i nie ma co pisać.Ale chcę powiedzieć że jak bym miała jeszcze raz przechodzić przez to wszystko co przeszłam to przeszła bym chodźby i 2 razy :tak::tak::tak:
Postaram sie częściej wpadać ,ale same wiecie jak to jest ;-)
 
Hej kobitki!!!

Ale dzisiaj pogoda. Wrrrrr... Nic mi się nie chce. Poza tym biegunka dopadła Adama. I jeszcze ma w dodatku katar. Straszny z niego maruda:wściekła/y: Dzisiaj kończy 5 miesięcy. Chciałam mu dać pierwszy obiadek ale jak ma biegunke to nie wiem czy dawać.
mamatrójeczki- strasznie współczuje. Trzymaj się cieplutko.
natalka90- tu jest stronka poświęcona karmieniu piersią. Ja znalazłam tam mnóstwo ciekawych informacji. A co do piersi to po jakimś czasie nie robią się juz twarde. Nawet jak są pełne. Ja mam tak jak napisała Agaam, tylko twardnieją jak mały dłużej pośpi w nocy a tak to normalne flaczki ;-) http://www.laktacja.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=373&Itemid=66
Agaam- zazdroszcze przespanych nocy. Mój ma juz 5 miesięcy i ani razu mu się to nie zdarzyło. A tak bym chciała...:rofl2:
Sylwia.m- ja zawsze robie łososia ze skorką. Na pewno sie uda. Ale mi narobiłyscie smaka:-p
AgnieszkaUk-ja też mam takie zachciewajki jak Ty. Na codzień większe niz jak byłam w ciąży:-D
kasia8118- fajne sny. Jak byłam w ciąży to też takie często miałam:-p Ale było fajnie;-)
ewelii- mały jest super

kończe bo mały sie obudził. Pa
 
Ostatnia edycja:
Kurcze jaka nuda dzisiaj wlasnie wrocilam z malego spacerku malutka jak zasnela na spacerze tak teraz spi a ja korzystam z okazji i przegladam forum:-p
Co do tych nocy przespanych to tez sie ciesze ze Victoria lituje sie czasem nad mamusia i daje mi pospac:-) Ale jak budzi sie w nocy to tez nie narzekam bo tylko ja nakarmie a ona dalej spi jak zabita:-) Wiec szczerze mowiac nie wiem co to znaczy nie wyspanie:-p
A w moim albunie zamiescilam kilka zdjec Victorii wiec jak ktoras chce zobaczyc to zapraszam:-)
 
hej laseczki:-) ja tylko na chwilke bo Alex mi sie obudzil i juz mam sypialnie zdemolowana.
wpadlam żeby sie zapytac czy ktoras byla by zainteresowana chodzikiem? jesli tak to prosze na priva
a tu foteczki
 

Załączniki

  • chodzik1.jpeg
    chodzik1.jpeg
    12,1 KB · Wyświetleń: 20
  • chodzik2.jpeg
    chodzik2.jpeg
    11,7 KB · Wyświetleń: 24
  • chodzik3.jpeg
    chodzik3.jpeg
    10,6 KB · Wyświetleń: 19
reklama
witam w ten ponury dzien :-(
natalka -my kapiemy sie z Dominikiem od okolo poltora roku i to naprawde super sprawa ,polecam.Jak juz wczesniej wspomniala Roxana -oszczednosc ;-),ale tez zabawa i nauka.Teraz wystarczy powiedziec "idziemy sie myc" a Domin juz stoi z pizamka i pielucha pod drzwiami do lazienki .
Evelii witaj
 
Do góry