reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej za oknem coś dzisiaj nieciekawie miejmy nadzieje że jeszcze się to zmieni:tak:.mamatrójeczki moje kondolencje :-(.A moje dziecko zrobiło mi dzień dziecka i wstało po 9 rano a to nie jest normalne żeby on tak długo spał ale żeby nie było tak do końca cudnie to to w nocy wiecznie coś a to kupa a to mleko:cool:.Ale ja miałam dzisiaj sny sam seks i nic więcej:szok::-D.
 
reklama
Witam Mamuśki!!!
Przepraszam że nie odezwałam się do mojego zalogowania się,ale mam tyle na głowie...
Mam tylko jednego synka ALEXANDER (Alex) ma na imie i skończy 9 miesięcy za 4 dni.Rodziłam tu w BRI przez cesarke-niestety :(
Chciałabym mieć jeszcze jedno maleństwo ale niewiem czy da się to jeszcze ZAŁATWIĆ :(
Na BD3 mieszkaliśmy prawie 4lata,tyle co jesteśmy w anglii.Mam partnera-Włodii ma na imie-jeszcze nie męża,ale może w przyszłym roku uda się nam POBRAĆ :)
Co tu jeszcze wam napisać????
W polsce wychowałam się na śląsku,ale pochodze z Jeleniej Góry.
To chyba tyle.
POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMUŚKI :*
 
Ostatnia edycja:
To mój Kochany ALEX -u dziadków na tarasie.
 

Załączniki

  • Wakacje 10.08-04.09.09 041-1.jpg
    Wakacje 10.08-04.09.09 041-1.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 21
a wiecie co wczoraj wziełam sobie Claudie do wanny i sie razem kapałyśmy pierwszy raz ale mała miała radoche :-) a tak zawsze ryczy przy kapaniu

kasia1881 :szok: jakie sny :cool2: a wogóle jak czujesz ? poród sie juz zbliża ? jak Oliverek jest ułożony ??

Evelii fajnie ze sie odezwałaś ;-) śliczny synek :tak:
 
reklama
Natalka1990 - nie przejmuj się ja mam też daleko do wszystkich :tak::tak::tak:
Najbliżej to mam do tynia i wiki i do asinka_z jakieś pół godzinki wędrówki. Potem chyba będzie alexnow.:tak::tak::tak:

A ja dziś miałam przegwizdaną noc. W sumie biegałam co jakiś czas raz do Wiki raz do Amandy. W sumie spałam jakieś 3 może 4 godziny (oczywiście z przerwami)
 
Do góry