reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc kochane.
Troszke ostatnio milcze ,ale u mnie w domu jest jeszcze grypa jelitowa:-(zaliczyła juz Hubert i Natalie teraz meczy sie Dawid . .Ja przeszłam łagodnie ,bez biegunki i trwało tylko 1,5 dnia

Amper na czym polegaja tam zajecia? , jak tobie sie podaba?dzieki za opieke

i ja nie mam nic do napisania:zawstydzona/y:
sprobuje wieczorem

miłego dnia
 
reklama
Czesc

Ja znow sama w domeczku. Chlopaki pojechali odwiesc mame na lotnisko :sad::sad::sad: Od jutra sama urzeduje w domeczku. Z dobrych wiesci to to, ze B moze w domu pracowac zdalnie, wiec nie bede sama zupelnie z dzieciakami.

katin - to Was niezle dopadlo
tynia, ampar - a jak odbieracie te zajecia? dzieci cos sie ucza, czy tylko bawia? jakas dyscyplina, jest czy kazdy zajmuje sie soba? co robia na tych zajeciach?
ampar - oj brzuszek to ja zawsze mialam ;-) takze nie wiem czy jest sie czym chwalic na razie :-D
 
Hej mamuśki.Ale tu cisza:szok:.U nas nic ciekawego jakoś zleciał dzionek.Trochę kiepsko się dzisiaj czuje bo wymiotowałam :cool:.I zresztą nie ja jedna bo mały też :sorry:.Nie wiem co nam jest niby nic a jednak coś nie tak:sorry:.Ampar3 mały jak tylko wsiadł do taksówki to odleciał :tak:.Wykończony był na maksa.A jak Szymon?Prawie nie spałam dzisiaj w nocy nie wiem co mi się stało.Ciekawe jak będzie dzisiaj:cool:.Doris78 i Sylwia.m to co od jutra jesteście zwarte i gotowe na posterunku:tak:?
 
Cześć

U nas ostatnio nuda nic się kompletnie nie dzieje. Mój brat poleciał do Polski wraca w piątek czyli będę sama aż do piątku a Paweł pracuje cały dzień więc zostaną mi dzieci do pogaduszek.

Jak mi OLa podniosła ciśnienie wczoraj w PIkniku- chciała magazyn dla dzieci a ja się na niego nie zgodziłam- płacz szlochanie w sklepie w końcu położyła się na ziemi. Wyszłam z nia przed sklep a tam sie darła tupała i w końcu położyła się na ziemi. Ale jakoś starałam się nie zwracać na nią uwagi później dojechała do domu kara w pokoju. Jaka obrażona była cały dzień wczoraj i pół dnia dziś.
Nie będę jej kupować co chce bo później takie akcje są i nie dam sobie z nią rady.

Zmykam do dzieciaków pappa
 
hej
My dzisiaj leniwy dzien mamy:tak:
kasiaj, katin- jezeli chodzi o edukacje to nie ma rewelacji- troche piosenek, wierszyk, literka, liczenie, bajeczka, kolory itp - ale zawsze to cos .Co do dyscypliny to chyba o to mi przede wszystkim chodzilo- zeby szymon usiadl razem z innymi dziecmi, jak pani mowi to dzieci sluchaja, przerwa i wtedy cos jemy i pijemy, modlitwa, czas na zabawe itp Nie wyglada mi to na kadre wykwalifikowana no ale najwazniejsze o co mi chodzilo jest : zajecia i koledzy po polsku, troche zasad i dyscypliny i ogolnie jestem zadowolona:tak:
Kasia8118- szymon tez padl od razu a ja razem z nim:-D:-D:-D Obudzilam sie w nocy bo bylo mi niewygodnie w biustonoszu;-) Mam nadzieje ze to nie po kolacji sie zle czujecie- bo u nas ok:szok: Tylko glowa mnie cmila ale troche wypilam po ponad miesiecznej abstynencji;-)
asinka-z- czyli bedziesz miala duzo czasu na pisanie;-)

Ide ogladac taniec z gwiazdami
 
Cześć:-):-):-)
A my już po gosciach mamy:-:)-(Kubuś mi pół dnia płakał za ciocia Kasią:-:)-:)-(A ja razem z Nim:-:)-(
Kurde czemu te życie w Polsce jest takie pogmatwane i jesteśmy zmuszeni wyjeżdżać:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

KASIa8118-ja juz jestem:-D:-D:-D

KATIN zdrówka dla Was:tak::-)oj straszny wirus was dopadł:-(a wiesz skąd go przywlekliście?/

ASINKA Z -ja też mam z Kubą czasem takie sceny,ale bez kładzenia sie na ziemi:-Dwybiega tylko wtedy obrażony,ale mi puszcza wiązankę -nie lubie Cię
 
Cześć!!!

roksanna1, kasia8118, ampar- dzięki za info o carboocie. Bylismy wczoraj ale jak dla mnie to lipa. Było bardzo mało sprzedających i kupiliśmy tylko pare zabawek i 2 gry. Ale dobre i to. :tak:
Ampar3- fajnie, że jesteście zadowoleni z przedszkola. Filipowi też bardzo się podoba w polskiej szkole. A swoja drogą to strasznie dziwny jest dobór dzieciaków w klasach. U Filipa jest chłopiec, który ma 7,5 roku. :eek:
Katin- zdrówka dla Was wszystkich. Nas niestety też coś dopadło a dokładnie Filipa i od wczoraj popołudniu ma bidak biegunke i boli go brzuszek. Do tego jeszcze Adaś ma katar i J też jest przeziebiony.:-:)-:)-(
kasia8118- może to też jakaś żołądkówka? Oby nie. A jeśli chodzi o buty do szkoły to u Filipa trzeba mieć czarne. Filip ma czarna adidasy na rzepy. Na zmiane ma czarne kapcie (pumps).
asinka_z- u nas też często Filip robi nam awanture, że czegoś mu nie kupiliśmy ale raczej też mówi, że nas nie lubi:confused2: Chyba najlepsze sposób to nie zwracać na nią uwagi jak wpada w histerie. Nic innego nie przychodzi mi do głowy.
Doris78- dobry jest Twój Kuba. ale ma chłopak racje- jak wagary to na całego :-D :-D:-D
Smutny mieliście wczoraj dzień. Też niecierpie pożegnań bo zaraz się rozklejam i za każdym razem becze:-(

Dziewczyny może mi podpowiecie gdzie można kupić dobry tort? Piknik raczej odpada bo podobno mają średnio dobre. W sobote dzwoniliśmy do koleżanki, której znajoma robi torty na zamówienie i wyobraźcie sobie, że koszt to 40 funtów:szok::szok::szok: Jak dla mnie to lekka przesada. Także szukam dalej.
Pozdrowienia
 
witam mamuski :-)

ja dziś pierwsza :tak: Claudia zrobiła sie okropna nie mam juz siły na nią czasem nie chce jesc ma fochy jakies wczoraj na noc daje jej cyca a ona dwa lyczki i wypluwala i ryczala myslalam ze cos nie tak z mlekiem zrobilam jej butle to wogole nie chciala ale pozniej jakos cyca wziela ale spac nie chciala tzn . chcialo jej sie spac i ryczala bo sie uspic nie dala tylko chciala sie bawic grzechotkami mialam jej machac :wściekła/y: dzis rano to samo ale ma szczescie usnela wlasnie :sorry: nie wiem juz co z nia robic :wściekła/y:

kasia8118 ja cała ciaze nie wymiotowałam a pod koniec to codziennie ale to w ostatnim tygodniu :sorry:

katin zdrówka dla was ;-)

doris78 no niestety wiem jak to jest ale dobrze ze masz tutaj rodziców i Sylwie :tak: bo ja strasznie za siostra swoja tesknie :-(
 
Witam dziewczynki
Natalka a ona tylko tak dziś czy ciągle? Może trafiła Ci się taka mała indywidualistka. :-):-):-) I na wszystko trzeba będzie sposobem :tak:;-);-);-).
Katin ja uważam że jelitówka to najlepsza dieta na świecie :-):-);-)
Ania1812 właśnie wczoraj z Łukaszem się zastanawialiśmy czy coś było na lotnisku, bo padało z rana. Może dlatego było tak mało. Ja na takich car-bootach zawsze coś kupię. Jak był obok mojego domu gdzie było sprzedających całych 6 to zawsze z pełnymi siatkami wracaliśmy :-).
Koło morrisona tego dużego na Bd8 jest sklep na rogu słowacki i tam też można torty zamawiać. Są do wyboru i do koloru, ale niestety nie wiem jak smakują. Ale ostatnio coś dziewczyny pisały o jakiejś kobitce co robi torty.
Doris ja też ostatnio zatęskniłam bardzo, bardzo za Polską, za moim domem i w ogóle. Sama nie wiem dlaczego. :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
witam laseczki:-)

Ania1812 mysle ze 40funtow to nie jest bardzo wygorowana cena. w Polsce pare lat temu za torta płaciłam 150zł. poza tym trzeba wziasc pod uwage ze jest to dosyc pracochłonne, a i za talenta wypada wynagrodzic;-) zawsze mozna samemu upiec wyjdzie napewno taniej. ja ostatnio robiłam na Alexa 1 urodzinki jak cos to moge napisac jak to wygladało u mnie.

doris78 jesli moge tez sie wprosic na sobotnia imprezke to bardzo prosze o adres na priva

a tak poza tym to w sobote dorwalam w koncu fryzjerke:tak: troche z krotko mnie sciela ale w sumie to i dobrze bo szybko nie pojde hahahah i stwierdzilam ze chyba sie zapisze do colegu na kurs z fryzjerstwa... dzisiaj ide sie wszystkiego dowiedziec w tym temacie.
a z rzucaniem palenia nam nie idzie kompletnie co 2 dni kupujemy paczke:-D ale przynajmnie ograniczylismy;-)
uciekam na miasto papapa
 
Do góry