reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej!!!
Nefretete- to jest serial, który leci na Polsacie. Całkiem fajny i wciągający. To juz jest któraś z kolei seria (czwarta albo nawet piąta).
Ampar- w życiu bym nie pomyslała, że od wybielania zębów może napuchnąć twarz. Ale chcesz być piękna musisz cierpieć;-);-);-)
Roksanna- życze zdrówka. No i na Twoim miejscu to przeszłabym sie do lekarza bo strasznie długo to trwa.
Alexnow- wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!!!
kasia8118- nie w każdym przedszkolu obowiązuje mundurek. U Filipa nie było i w tej szkole, do której teraz chodzi to w przedszkolu niektóre dzieci chodzą w mundurkach a inne nie.
Doris- czytałam i też bardzo mi się podobała. Jak chcesz to mam kilka książek Szwai i moge Ci pożyczyć. Przyniosłabym Ci na piłke. Mam: "Zapiski stanu poważnego", "Powtórke z morderstwa", trzecią część mało używanych dziewic:-D "Zatoka trujących jabłuszek". A co do imprezki to ja jeszcze nie wiem bo Adam się zrobił mamicycek i ile razy nie wyjde z domu to jak wracam to jego płacz słysze już na dworze:eek: Jak tylko wezme go na ręce to przestaje. :baffled:

Pozdrawiam
 
reklama
Hej ale mi się dzisiaj kiepsko spało:-(.Ogólnie długo się męczyłam bolał mnie brzuch i mały strasznie fikał:cool:.A jak już zasnęłam to pojawił się młody u nas w sypialni i zaczął się rozpychac w łóżku:wściekła/y:.A podnośnie tych mundurków to gdzie się je kupuje?W markecie czy w jakiś specjalnych sklepach?Jaka jest cena takiego zestawu?
 
Cześć:-):-)

Ania1812-chetnie pożyczę od Ciebie jakąś książkę,ale potem bo właśnie zaczełam czytać tą gosposię.....Jak skończę to się to Ciebie zgłoszę:tak:
Ja też mam ta książkę o używanych dziwicach,ale w sumie nie wiem jaką część:sorry::sorry::sorry:Muszę sprawdzić:-)

ALexnow-Wszystekigo najlepszego z okazjii rocznicy:-)a która to Wasza rocznica??

A ja dzisiaj zadzwoniłam do szkoły Kubusia i powiedziałm że On nie przyjdzie bo idziemy do astma clinic-a to jest kłamstwo,bo jedziemy na wycieczkę z kuzynka,a że On w niedziele jedzie to dałam mu dzisiaj wolne od szkoły-a ta pani z sekretariatu się spytała czy On przyjdzie po wizycie:szok::szok:i mnie zatkało:-:)cool:
Mma nadzieje ze sie do tego nie pzryczepią:cool2::cool2:
 
KASIA8118-zależy gdzie kupisz:-)jak kupisz w szkole z logo szkoły to są droższe u nas kosztuje 7.5f,a jak kupie np w matalanie to płacę 3-4 f:-)a spodnie kosztują 3-6 f ,zależy gdzie kupisz i jaki krój:-)
No i koszulki są po 2-3 f,za 2-3 sztuki:tak:
Ja jak Kubuś chodził do przedszkola miałam ,tylko dwie zmiany mundurka:-)
 
hej dziewczyny
ja zla na maxa,bo obdzwonilam wszystkich dentystow z listy, ktorzy mieli przyjmowac nowych pacjentow-i jak sie okazalo nikt nie przyjmuje- trzeba wpisac sie na liste nhs-a to nie jest takie proste:wściekła/y:. przynajmniej rachunki zaplacilam telefonicznie.
ok uciekamy sie zbierac do miasta,rzezni i szefca-nie lubie piatkow. a jeszcze dzis tak zimno:-(
 
hej
Ja juz po nocce. Jakos zeszlo- buzia lepiej. Zaraz smigam na kulki a jutro sie wybieram do polskiego przedszkola- mam nadzieje ze mnie przyjma tak z ulicy:-p
Kasia8118- o ktorej ma artur po was zajechac? U nas w przedszkolu nie ma mundurkow- na szczescie;-)
kasiaj- pod okiem dentysty wybielam. We wtorek ide w sprawie dziasel bo na pewno nie jest to normalne:-(
Doris78- ja mam wolne wiec bede w sobote:tak: Gdzie jedziecie na wycieczke?
Ania1812- no wlasnie sie smialam w pracy z dziewczynami jak to baby potrafia cierpiec w slusznej sprawie;-)
mojadzidzia- jak tam lekturka? Plakalas?

Ale mi zimno. Nie nastawilam ogrzewania na noc brrrrrrrrrrrrr
 
Dziendobry

U mnie tez dzis kiepska noc. Nie moglam porzadnie zasnac, ciagle sie budzilam, a jak w koncu sie udalo, to juz byl ranek i zaraz dzieciaki sie zwalily do lozka. Jutro beda molestowac juz tatusia :-D
ampar - moze to jakas reakcja uczuleniowa, sprobuj sobie tak profilaktycznie wapno popijac
doris - oj nieladnie! zeby Ci jakis policjant znow nie przydybal ;-) u nas w szkole mozna dziecku zrobic dodatkowo 2 tygodni wakacji, ale wczesniej trzeba napisac list w tej sprawie
Kasia8118 - mundurki rozprowadza kazda szkola ze swoim logo, ale jak dziewczyny pisaly sa ciut drozsze, a same bluzy, t-shirty, spodnie to kupisz w kazdym markecie, adamsie, mothercare, a wydaje mi sie ze mundurki maja tylko przedszkola przyszkolne
 
agnieszkaUK mój też jeszcze nie znalazł dentysty i pewnie nie znajdzie:no:.ampar3 niech Artur przyjedzie o 16.40:tak:.Doris78 a co z butami też muszą byc jakieś konkretne np.czarne?A jakieś papcie lub trampki na przebranie?
 
hej
Widze, ze dzisiaj wszystkie niewyspane. Ja wstawalam do Mai 6 razy bo goraczkowala i nie moglam spac bo sie martwilam juz myslalam, ze trzeba bedzie do szpitala bo bylo39.5' i tempratura nie chciala spasc:no: Naszczescie juz rano czula sie lepiej pewnie to trzydniowka, ale wiecie jak to jest ona nigdy nie byla chora to sie strachu najadlam.

Alexnow - wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy !!! spoznione ale szczere:zawstydzona/y::tak::tak:
mojadzidzia - Maciek sie ostatnio smial, ze wogole nie jest do niego podonbna i ze to dziecko listonosza:-p:laugh2::laugh2::laugh2:
ampar3 - jak ja wybielalam lampami to tez mialam przez tydzien problemy z dziaslami, aha i nie moglam palic przez 2 dni(koszmar) mialam jesc tylko nabial bo zeby chlonely a Ty czym robilas????

doris78 - ja sie wybieram!!!, moj juz od miesiaca wie hahahaha nie bedzie wymowek tylko ostatnio sie pyta:"a co ja z tego bede miec":eek: bezczelny:laugh2:

tego posta pisalam godzine:shocked2: moja zasnela ide cos zjesc
 
reklama
witam i ja:-):-)
wicie co to chyba ta pogoda bo ja tez jestem nie wyspana co wczoraj szybko poszlam spac:-):-):-)dziekuje wam za zyczenia:tak::tak:
doris-to juz moja 5 rocznica:szok::szok::szok:a co do imprezki ja sie nie pisze poniewaz mam problemy z dojazdem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
uciekam szykowac obiad i po niunke:-):-)



 
Do góry