reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

I Maciejke mi cos rozbiera. Ma paskudny katar, a teraz kazal sobie uszka wyczyscic i zasnal.

doris - ja nie wiem czy bede, jak bede w stanie autko prowadzic to sie na chwilke z przyjemnoscia pokarze
alexnow - wszystkiego dobrego z okazji 5 rocznicy
Marta84 - moze tylko zwykly wirus
Kasia8118 - moj chodzil na poczatku w czarnych ze swiatelkami, a potem jak sie rozwalily to w adidasach, u nas sie nie zmienialo butow.
 
reklama
hej mamuśki :-)

nie mam jakoś weny ostatnio na pisanie no i w sumie nie ma o czym pisać bo u mnei nic sie nie dzieje :wściekła/y: wczoraj bylam z Claudia na szczepieniu ale płakała biedna a pozniej caly dzien spala tylko na jedzonko sie budzila i przy cycu zasypiala znowu a o 18;30 poszla spac na noc i obudzila sie dopiero o 6 rano :szok: wiec ja sie wyspalam :tak::-)

sylwia mojadzidzia dajecie juz cos dziewczynka do jedzenia troszke soku z marchwi czy cos??

kasia.j zdrówka dla Maciejka:tak:

Alexnow wszystkiego najlepszego :-) oby jak najwiecej tych rocznic:tak:;-)
 
AMPAR-my byłyśmy dzisiaj w Knaresborough -nie wiem czy dobrze napisałam:sorry::sorry:koło Harrogate:tak:Bardzo ładnie tam jest:-)
Ale troszke zimno było:-(

KASIA J-no troszke sie przestraszyłam:zawstydzona/y:ale juz koniec kuzynka wyjeżdża wszystko wróci do normy:-Dchociaż bardzo mi smutno:-(
Fajnie jakby Ci się udało wpaśc w sobotę ,dawno się nie widziałyśmy:tak:
No i zapomniałam Ci odpisac ostatnio apropo świat w Polsce:tak:ja tak bez zaproszenia si,e raczej nie wybiorę:no:a mój teściu do kumatych raczej nie należy :-Di jeszcze ani razu nas nie zaprosił:no:
Zreszta tutaj zle nie jest,najważniejsze osoby są:tak::tak:
Ale tęskni sie za takim polskim światecznym klimatem:tak:
Zreszta może wkońcu pojedziemy,bo nasza kuzynka bedzie sie niedlugo budowała i pierwsze święta robi u siebie i nas wszystkich zaprasza.Więc wszyscy razem spędzimy w Polsce świeta:tak:hurrrrrrrrrrrraaaaaaa:-):-)

NATALKA-ale Ty masz dobrze z Claudią:-):-)widziąłm zdjęcia na nk,śliczna jest:tak:

KASIA8118-u mnie Kuba chodził do szkoły w czarnych butach,a na przebranie miał takie czarne kapcie na rzepy.Jak pojdziesz do sklepu od razu je poznasz:tak:
No i miał w worku na wieszaku,jakieś rzeczy na przebranie jakby zrobil w gatki:tak:

ROKSANA-i jak poszłaś do lekarza?/

ANIA 1812-a my znowu nie bylismy na piłce:-(Kuba zrobił bunt i stwierdził że jak ma wolne od szkoły to i od piłki należy mu sie wolne:wściekła/y::wściekła/y:
Ale już ju zapowiedziałam że w niedzielę skończy się laba:cool::cool:

ALEXNOW-szkoda ze Ciebie nie będzie:-(No to mieliscie okrągła rocznicę ,super:-)
 
Dziendobry

Ja juz od 6 na nogach. Ale tatus wrocil i dzieciaki sie z radosci pobudzily :-D Zjedli sniadanko i pojechali na narty, tzn B i Kubus, a babcia z Mackiem beda obserwowac. A ja zostalam sama w domku.

doris - no z facetami tak jest, maja problemy z domyslaniem sie ;-) i fajnie, ze szykuja sie Wam w PL swieta

natalka - dzieki, dzis juz lepiej z mlodym, w nocy go wygrzalismy
 
Witam się dziewczynki. Choć wiem że dziś sobota i pewnie sama z sobą będę pisać :-D:-D:-D. Może się ktoś trafi na posterunku.
KasiaJ to dziś masz dobrze i odpoczywasz od wszystkich. Superowo. Takie dni też czasem są potrzebne do naładowania baterii. :tak::tak::tak:
Doris nie poszłam, ale już mi przeszło. Było źle, ale przeraża mnie to dzwonienie w obcym języku :-D:-D:-D. Przemęczyłam się , ale wydaje mi się że było warto w końcu za 10 razem mój organizm tylko prychnie na wirusa;-);-);-) :-D:-D:-D:-D, a tak może dostałabym coś silniejszego.
Alexnow wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy.
Natalka ja też Cie podglądam na naszej klasie i Twoją małą. To zadziwiające jak się zmienia.:tak::tak::tak:
Marta84 dzieci bardzo dobrze znoszą taką wysoką temperaturę, całe szczęście. Ale można doznać szoku widząc na termometrze taką liczbę. A teraz jak się Majeczka czuje?
Ampar i Tynia i jak tam w przedszkolu? Będziecie chodzić regularnie?
 
Ania1812

LeedsThe Big One
Harrogate Road / Otley Road, Leeds LS29(near Leeds Bradford Airport)
Telephone 07980 496639
Sundays March to October
6am start
Pitches £8.50
Entry 60p
Genuine car boot - established eleven years. Over 400 stalls.
 
Hej ja dzisiaj do niczego spuchłam na twarzy jak balon:wściekła/y:.Mały przywędrował do naszego łóżka o 5 rano więc wypędziłam R żeby zrobił mu mleko.No i zrobił tylko że nie przypilnował jak pił:crazy:.Młody wziął parę łyków i zasnął a mleko się wylało:wściekła/y:.Więc mam pościel do zmiany:crazy:.Teraz tata szykuje się na siłownie a młody kręci dyma że chce na plac zabaw.ANIA1812 ostatnio chyba ampar coś wspominała że ma byc jeszcze 3 razy giełda koło lotniska.Roksanna to dobrze że już Ci lepiej:tak:.Nic uciekam do mojego marudy.
 
hej
Bylismy dzisiaj w tym przedszkolu polskim. Bardzo jestem zadowolona chociaz szymon jeszcze duzo czasu potrzebuje zeby sie przystosowac- w grupie sa nawet pieciolatki:tak: Najwazniejsze ze moge z nim siedziec:tak:
Tyniaiwiki- dzieki za namowienie mnie. Za tydzien tez bede;-)
Doris78- mi tez ta miejscowosc sie bardzo podoba- szczegolnie fajny jest ten spacerek wzdluz rzeki. No i masz racje co do swiat w polsce- zupelnie inny klimat:tak:
Roksanna1- dobrze ze ci lepiej to nas nie pozarazasz w sobote:-p
Kasia8118- bedziemy tylko we 4 dzisiaj- plus bahorki oczywiscie:tak:
Ania1812- gielda podobno do konca pazdziernika jest- tzn 20ktorys;-)
kasiaj- a jak tam brzuszek? pokazesz juz cos w sobote?
katin- widzialam huberta- pilnowalam. Tylko raz sie posprzeczali a tak to ladnie sie bawili:tak:

Ide sie kapac bo smierdze
 
reklama
witam kobietki
roksanna dobrze ze juz z toba lepiej :tak::tak::tak::tak:jak narazie ja chodze regularnie mam nadzieje ze ampar bedzie mi dotrzymywac towazystwa:-D:-D:-D
nie mam weny do pisania wcale do uslyszonka milej nocki kazdej zycze
 
Do góry