reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam wszystkie mamusie na tym forum. Jestem Agnieszka, powiem szczerze ze o forum dowiedzialam sie od kolezanki Sylwii (sylwiam) i przyznaje sie ze juz od jakiegos czasu was tu podgladam:-) ale jakos tak brakowalo mi odwagi zeby sie dopisac, no ale w koncu postanowilam to zrobic co mi szkodzi:-D Podrawiam wszystkich i zycze milego dnia.
 
reklama
Agaam hej witaj na forum.
Tak a propos to mnie tknęło, gdzie jest Ewelii, ładnie się przywitała i przycichła. ;-):tak:Gdzie się podziewasz?
Nefretete tak, tak zapisz się na taki kurs. Fajna sprawa. Ja się sama obcinam, ale może podpowiesz mi np, jakieś fajne techniki. :tak::tak::tak::-D
Rzucanie palenia nie jest takie proste. Ja nie palę 2 i pól roku a ostatnio znowu mi się śniło że sobie zapaliłam jednego. :-D Ale zawsze śni mi się tak samo, że jednego palę i wiem że już po mnie że znowu zacznę. :-)
 
Cześć:-):-)
ANIA1812-na stronie bradford 24 ogłasza sie taka Ania ,ja u niej zamawiałam tota w zeszłym roku,zapłaciłam 23f:-):-)z dekoracjami ładnymi:-)
I był dobry,sama zreszta wybierasz czy chcesz owocowy ,czy czekoladowy i dekoracje też sama wybierasz,a ma spory wybór:-)ona jest z bd 4:tak:
U nas tez wszyscy pokolei są zasmarkani:tak:,ale tak lekko:tak:

NEFRETETE-ZARAZ Ci wyślę adres:tak:
Fajnie ,że bedziesz ,bo coś mi sie zdaję że bedzie mała frekfencja:-:)-(wszystkie cicho siedzą:-(
Widzę że rzuciliście palenie ,tak jak mój J:-D:-Dteż mówił że nie może rzucić palenia ,bo mu to szkodzi i że będzie palił tylko parę papiersow dziennie:-Dno moze mniej pali,ale jednak pali:-(

AGAAM-Witaj:-):-)
Ty mieszkasz na tej samej ulicy co Sylwia???

ROKSANNA1-a ja mam twoje nożyczki:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

KASIA J-jak Ci minął poarnek bez mamusi???dałaś rade ze wszytskim??

NATALKA-wiesz co chyba przez takie zachowania dzidziusiów trzeba przejść:shocked2:na pocieszenie powiem Co że to wkońcu przejdzie:-Dale wiem ile to teraz kosztuje:-(

A GDZIE RESZTA DZIEWCZYN????MELDOW:-)AĆ SIĘ PROSZĘ:-)
 
Ostatnia edycja:
doris78 juz mialam dawno napisac, ze chetnie wpadne ale jakos tak ciagle co siadam do kopma to ktos czegos chce:wściekła/y:

palenie to nie takie proste rzucic... nestety:zawstydzona/y: tymbardziej, że ja bardzo lubie palic:cool2:

Agaam witaj na forum;-)

roksanna1 a Ty po fryzjerstwie jestes? ja bym sie sama nie obciela w zyciu. co innego zrobienie paznokci, henny czy innych zabiegow kosmetycznych ale jak bym miala sie sama obciac to masakra:-D:szok::-D
 
Witam :-).Słoneczko za oknem świeci to aż chce się isc na spacer:tak:.Nocka minęła dzisiaj spokojnie nawet się wyspałam:tak:.Dzisiaj czuje się zdecydowanie lepiej niż wczoraj.Tylko denerwuje mnie mycie zębów bo prawie zawsze leci mi krew z dziąseł :-(.No nic już tak niewiele zostało do końca jakoś damy rade:tak:.AgaamWitamy i zapraszamy do częstego pisania:tak:;-):-)!Ampar3 to raczej nie mogła byc wina kolacji bo mały nic nie zjadł prócz jednej gumy i miseczki chrupek :no:.Ale on był jakiś dziwny tego dnia może coś mu było :cool:.Doris78 ja tam wierze że pojawią się wszystkie dziewczyny ;-).Co do tortów to ja też muszę znlesc kogoś taniego i solidnego bo w tym roku czeka mnie zrobienie urodzin Krystianowi w Anglii a nie jak to zawsze było w Pl:-(.Coś mi się kojarzy że Kasia.j poleciła kiedyś Bożenie M jakąś babeczkę co robi smaczne torty:sorry:.Jak coś to ja też proszę o namiary:tak:.Doris78 a ten tort za 23f to jakiej był wielkości?Dobra uciekam myc podłogi:tak:.
 
Doris już się poprawiam, ja będę na pewno i zrobię sajgonki :-D:-D:-D:-D.
Nefretete ja po prostu wycinam coś co mi nie pasuje, i jest git. A jeżeli chodzi o fryzjerki to ja wybredna jestem bardzo.
Kasia8118 a dziś jak się czuje młody?
 
KASIA8118-wielkości dużego talerza może,nie pamietam dokładnie bo to było rok temu:sorry::sorry:

Agaam-Aha:-):-)fanie że się do Nas zapisałaś:tak:Jak masz ochote wpaść do mnie w sobotę i poznać dziewczyny to zapraszam:-):-)

Ktos jeszcze chce adres to pisać:-):-)
 
reklama
a ja nie mam pomyslu i zbytnio czasu zeby cos zrobic:wściekła/y: wiec moge kupic cos gotowego typu ciastka, paluszki, owoce alebo zabrac ze soba frytkownice i zrobic na miejscu chrupiace skrzydełka... jak lepiej?:-D

kasia8118Ty sie tylko kobieto nie przemeczaj za bardzo bo do sobotniej imprezki nie wytrzymasz:-D
 
Do góry