reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Doris78...dziekuje za zaproszenie, mialabym prosbe jakbys mogla mi przyblizyc zasady waszych spotkan;-) bo ja jestem zupelnie nowa i nie mam pojecia jakie musze spelniac warunki:-p
A tak z innej beczki moze mi ktos powiedziec jak wkleic "suwaczek" bo ogarniam sie na tym forum ale do tego jeszcze nie doszlam:-p z gory dziekuje
 
reklama
Agaam oj zeby przyjsc na nasze spotkanie musiasz wygladac jak typowa matka polka czyli:
około 170cm
przynajmniej 15kg nadwagi
nieogolone nogi
i worki pod oczami z niedospania:-D:-D:-D

oki ja mialam leciec na miasto a sie jakos od kompa nie moge odkleic:szok::-D ale przynajmniej humorek mi dopisuje;-)
 
Nefretete hehehe :-D:-D:-D:-D:-D:-D się uśmiałam:-D:-D:-D

Agaam witaj, fajne że się dopisałaś:tak: A kryteriów żadnych nie ma, przychodzi ten kto ma czas i ochotę:tak:
Wpisz w googlach "suwaczki" i będziesz miała ich pełno do wyboru. Potem na forum wchodzisz w "ustawienia" i po lewej masz opcję "edytuj sygnaturę" i tam musisz wkleic BBcode suwaczka, który wcześniej sobie na danej stronce stworzyłaś:-)

Jenyyy dziewczyny jaka ja ostatnio jestem zmęczona:-( Chodzę spac o 22, wstaję o 8 a i tak ledwie patrzę na oczy:-( Wczoraj to musiałam się kimnąc w dzień bo bym chyba padła na pysk:-(
Dzisiaj piękna pogoda, poszłam z dziecmi na spacer ale musiałam biegiem wracac do domu bo Olivia tak strasznie się darła i uspokajała dopiero na rączkach:sorry: ale trudno by mi było nosic ją, pchac wózek i jeszcze ciągnąc Marcela:sorry: Może jeszcze później zaryzykuję i wyjdę:sorry:

Ja na sobotę zrobię sałatkę:tak: ostatnio smakowała wszystkim (a przynajmniej tak mówiłyście;-):-p) ta z kurczakiem i ananasem więc teraz też ją zrobię;-)
 
NEFRETETE-to jest tzw nałóg:-D:-D:-D
To Ty nie jesteś matka polka:-D:-Dgdzie masz ta nadwagę:tak::-D

AGAAM-co jakiś czas spotakmy się wieczorkiem bez dzieci,ale są wyjątki dla małych ssaków:tak:takich jak np Twoje:-)więc możesz przyjśc z małą:-)
No i każda coś tam przynosi do jedzenia i to wsio:-)
A w tygodniu w godzinach rannych spotykamy si,e gdzieś w parku .....i to tez wsio:tak:

A suwaczek to musisz sobie jakiś wybrać na stronie z suwaczkami,a potem skopiować ten kod bbccode i wkleiś ją w swoją syganturę:-)


A ja czekam jak Dawid se obudzi żeby z Nim iśc na dwór,ale szybciej to mi się chyba pogoda popsuje:wściekła/y:bo u mnie jakos chmurzasto się zrobiło:eek:
 
Czesc

doris - oj dawno sie tak nie zmeczylam jak dzis rano, zeby ich wyslac do szkoly, za kazdym biegalam i po 10 razy mowilam co i jak maja robic, do tego Kuba mi cisnienie podniosl, bo jak zwykle problem z ubraniem sie, potem problem co wsadzic z przekasek, podobno na styk byli w szkole

Ja dzis bylam w szpitalu na tej wizycie. Z wynikami wszystko mam w porzadku, slyszalam bicie serduszka, Maciejka tez musial wszystko poogladac i posprawdzac. I mialam pogadanke na temat dzidzi, a wlasciwie jej wagi. Moje dzieciaczki byly duze i jakby sie okazalo, ze to 3 ma byc jeszcze wieksze to moga sie pojawic problemy z urodzeniem. I przedstawili mi procedury jak to wszystko wyglada. Mam tez dodatkowe spotkanie w marcu na pomiary dzidzi. Jestem zadowolona, bo przy Macku tak sie stresowalam, ze mi utknie gdzies w trakcie porodu :-D

Agaam - witaj na watku
Kasia8118 - wysylam Ci namiary, z nia juz sie dogadasz co do rodzaju torcika, ozdobek i ceny
Ania - Tobie tez wysle, zawsze mozesz zadzwonic i pogadac z babeczka
 
nefrete101... kurcze chcialam powiedziec ze wszystkich kryteriow to ja nie spelniam ogolnie spelniam moze dwa czasem bywa ze dojdzie jeszcze jeden:-p ale to tylko z mojego lenistwa:-p
Doris78, sylwiam...dzieki za wiadomosc dotyczaca suwaczka a co do spotkania to dam znac troszke blizej soboty.
 
Hej!
Dzieki za odpowiedzi w sprawie tortu. Już najwyższy czas to załatwić bo za 2 tyg. impreza.
kasia.j- bardzo dziękuje za numer tel. Na pewno zadzwonie. U mnie też bardzo często jest problem rano bo Filipowi trzeba wszystko 10 razy powtarzać :wściekła/y: Dobrze, że z maleństwem wszystko ok. A jak duże były Twoje starsze dzieciaczki?
Agaam- witaj na forum.
Sylwiam.- Adam tez się dzisiaj darł jak poszliśmy do sklepu. U mnie jest o tyle lepiej, że mogłam go wziąć na ręce a Filip pchał wózek.:sorry:
nefretete- oj to ja nie moge przyjść bo troche mi brakuje do 170cm. Cała reszta się zgadza :-D:-D:-D A jeśli chodzi o tort to strasznie dużo za niego zapłaciłaś. Jak byliśmy w sierpniu w PL to kupowałam tort na chrzciny Adama. Za 3 kg (na ok. 25 osób) przepysznego torta zapłaciłam 90 zł. Sama raczej nie zrobie bo straszne ze mnie beztalencie cukiernicze. Jak coś robie to tylko z pudełka:-)
Doris- dzięki za adres. Ja jeszcze tak na 100% nie wiem. J mnie wygania i każe mi iść. Może faktycznie wpadne na 2 godzinki.

Adam mnie dzisiaj wykańcza. Ćwiczy nową umiejetność- piszczenie. A mi uszy odpadają. Chyba musze kupic stopery;-);-);-)
 
hejka melduje sie i ja:tak::tak:
z rana was podczytalam ale nie mialam sily na pisanie od wczoraj tak strasznie brzuch mnie bolal,ze zledwoscia doszlam z Aga do szkoly,ale wzielam tabletki i jest juz oki:tak::tak:oby to sie nie powtorzylo:-):-)weekend minal spokojnie w sobote zrobilam bigos a w niedziele do kosciola po kosciele odwiedzila mnie kolezanka,paradosia i koledzy mojego W z farmy:-D:-Dwiec mialam gosci mnostwo i tak minal mi weekend:tak::tak::tak:
Agaam-witam serdecznie na forum:tak::tak::tak:
nefretete-
ja z moim tez probujemy rzucic palenie on duzo nie pali bo w pracy nie moze a w dzien spi:-):-)tylko ja jakos nie moge sie ograniczyc:-):-)
 
reklama
roksanna no od wczoraj tak z nia mam:wściekła/y: ale juz je przynajmiej ale tylko chce sia bawic i jest zla ze jej sie chce spac wczoraj dopiero o 23 mi usnela :wściekła/y:

Agaam witam a ile masz dzieci i w jakim wieku??;-)

doris78 ja moze bym wpadła tak chociarz na godz czy dwie a mozna z Claudia??:sorry:
 
Do góry