reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc kobietki dzis widze malo nas na forum ja tylko podcztywalam bo nie mialam weny do pisania sernik zrobiony bo mialam na niego ogromna ochote zaslony poprane dywany poczyszczone takze dzis pracowalam pelna para:-D:-D:-D
roksanna wrcaj kochaniutka do zdrowka
moja wiki meczy mnie caly czas o przedszkole chyba ja zapisze narazie do jakiegos kolo mnie a od przyszlego roku poszlaby do katolickiego:tak::tak::tak:dobrze ze jutro piatek to w sobote pojdzie do dzieci ciekawe jakie tym razem bedzie jej zachowanie:-D:-D
jak ktoras bedzie chetna na odwiedzinki to zapraszam kiedy bedziecie chcialy bo zadna dzis do mnie nie chciala przyjsc:-:)-:)-(
do uslyszonka:tak::tak::tak:
 
reklama
hej

A mi cos dzisiaj dziasla napuchly od tego wybielania:-( Nic mnie nie boli ale na nocke artur ze mna jedzie jakby mi niechcacy na oczy poszlo bo na nosie juz jest:szok:
Nefretete- zuch chlopak:tak:
jstysiak- 27 stopni:szok: Matko jak ja ci zazdroszcze:-p
kasiaj, paradosia- ale wam juz fajnie:tak: Juz sie nie moge doczekac jak szymcio tak bedzie smigal- tak mi go czasami szkoda , jest strasznie sfrustrowany jak nie rozumie kolegow:-(
Agnieszkauk- chyba najlepiej powiedziec o jakim zabiegu w polsce i powinni ci tu wystawic zwolnienie. Juz to przerabialam kilka razy;-) A sklepy- to chyba primark, moze new look????????
Ania1812- widzialam ten program z superniania:szok:
Sylwiam- a czy slodyczy tez nie je? Bo mojej siostry syn jest typowym niejadkiem- nawet slodycze sa na nie. :szok:

Ide obejrzec swoj nos czy sie nie powiekszyl bardziej:-D:-D:-D
 
ampar - sama sobie wybielalas?
roksanna - a Ty koniecznie sie do lekarza wybierz, zebys nie miala jakis komplikacji, z angina lepiej nie zaczynac
jstysiak - ale macie ciepelko :-D
 
jstysiak super ze wam sie pogoda udala ;-) chociaz my tez nie mpowinnysmy narzekac bo jak na tutejsze warunki pogoda super!
nawet dzisiaj wybralam sie na piechotke na miasto do banku i wrocilem tez wlasna dwojka :tak::tak::tak:
marta84 ale Majunia szybko rosnie jak tak stoi to wyglada na duza pannice i zupelnie jak tatus wyglada :tak:
tynia i wiki szkoda ze tak daleko mieszkacie bo chetnie bym zobaczyla twoje nowe mieszkanko :-( fajnie ze Wika tak chetnie chce isc do przedzkola
ampar3 o rany to moze ty lepiej sie skonsultuj ze swoim dentysta zeby ci sie przypadkiem jakies zapalenie dziasel nie wdalo :szok:
roksanna1 duuuuzo zdrowka kochana!!!!! ;-)
 
ROKSANA-no to Ty się juz długo z tym męczysz:-(idz do lekarza:tak:
Zdrówka życzę:-)
Masz się wyleczyć do nastepnej soboty:-)

MOJADZIDZIA-spodobał mi sie tekst,własną dwójką:-D:-Dzaraz zkojarzył mi sie tramwaj:-D

ANIA1812-a czytałaś Szwaii ,gosposia do wszystkiego???Ja sobie jak byłam w Polsce kupiłam i teraz mi kuzynka przywiozła ją ,bo czytała i mówiła że bardzo fajna:tak:
A Brodzikowa też mi jakoś do tej roli nie pasuje:no:

TYNIA I WIKI-ja chętnie wpadnę na kawke,ale w przyszłym tygodniu:-)

AGNIESZKAUK-właśnie zapomniałam o tym centrum w Castelford co pisała JSTYSIAK ,tam jest dużo sklepów i jest dużo przecen:tak:

Aha dziewczyny są jeszcze chętne na imprezkę za tydzień u mnie??
Zaspraszam wszystkie chętne :)
Godzina 18 pasuje???
MAMATRÓJECZKI-i jak z Twoim urlopem??
 
Ostatnia edycja:
HEJ:-):-)
u mnie bieganina wczoraj biegalam za uniformem dla Agi do przeczkola i dostalam tylko sukienke:szok::szok:dzis wybralam sie do agnieszkiuk dziekuje za mile spotkanko a moj w nasze swieto dostal prezent aby mogl sie wyspac:-D:-D:-Dno ale bedzie mial wene do pracy:tak::tak:Aga chetnie chodzi do przeczkola i jak ja odbieram to mowi ze ona nie chce isc do domu:szok::szok:jutro musze jechac do miasta do asdy i kupic reszte rzeczy dla malej:tak::tak:uciekam polozyc mala spac:-):-)


 
Alexnow wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:tak:;-).Czyli mundurki obowiązują też w przedszkolu?Interesuje mnie to bardzo bo mój idzie od stycznia.Doris78 ja planuję wpasc na imprezkę no chyba że Olivier ma inne plany na ten dzień:-p.
 
reklama
Do góry