reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Tynia

DUŻO DUŻO ZDRÓWKA DLA WIKTORII. ZAŚPIEWAJ JEJ OD CIOCI STO LAT.

Doris już mi przechodzi, ból gardła. Teraz jeszcze tylko tak delikatnie pobolewa. Uff przetrwałam to najgorsze. A z tym lekarzem jak sobie pomyślałam, że i tak sie nie dodzwonię o 8 to mnie coś trafiało.
 
Tynia i Wiki wszystkiego naj...naj....najlepszego.Zdrowia, szczęścia i słodyczy :)

A ja wczoraj spędziłam miły wieczór w szpitalu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no::no:
Moja Wiki znów złamała rękę :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::szok::szok::szok: (pierwszy raz jakieś półtora roku temu):szok::no: I TO TĄ SAMĄ:wściekła/y::wściekła/y: tylko w innym miejscu:wściekła/y::wściekła/y::szok::szok:
Dostanę normalnie kręćka:szok::szok: I oczywiście nie skarżyła się na ból:wściekła/y::wściekła/y:
I jak tu wyczuć czy dziecku coś jest skoro dziecko nie mówi że boli:no::no::no:
No i ręka w gipsie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: za pierwszym razem jej się udało bo wtedy rękę złamała przy ramieniu więc musieliby jej cały tors zagipsować. :no::no::no:
Ale tym razem złamała przy nadgarstku wiec gips:no::no::wściekła/y::wściekła/y:
Oczywiście wczoraj wieczorem założyli jej tylko szyne gipsową:szok::szok:
A w poniedziałek na 9 mamy założenie gipsu:wściekła/y::wściekła/y::szok::szok:
Chyba mocno się muszę zastanowić nad badaniami gęstości kości, bo jak tak dalej będzie to po każdym upadku będę biegać do szpitala na zdjęcie:eek::confused2::eek:

Mimo pogody i mojego nastroju życzę wam miłego dzionka:tak::tak::tak:
 
Poprostu spadła z huśtawki:wściekła/y::wściekła/y:tylko że tym razem niefortunnie poleciała na przód:szok: i najwyraźniej musiała cały ciężar oprzeć na tej ręce:szok::szok: i chodziła z tą złamaną ręką od poniedziałku wogóle się nie skarżąc:wściekła/y::wściekła/y::no::no::szok::szok:
We wtorek byłam u Alexnow i Wiki bawiła się z Agnieszką w najlepsze.
ani razu nie wspomniała że ją ręka boli:no::no::no:
 
Hej!!!
Pare dni mnie nie było ale nie miałam czasu i weny :no: Filipek jest w polskiej szkole, tatuś bawi się z Adamem a ja mam w końcu troszke czasu dla siebie.

tyniai wiki- wszystkiego najlepszego dla córeczki!!!
Paradosia- twarda sztuka z Twojej córeczki. Żeby nie czuć, że ma złamaną ręke:szok: Duzo zdrówka dla niej.
Roksanna- dużo zdrówka.
jstysiak- nie wiem czy to przeczytasz ale życze udanego pobytu w Polsce.
Sylwia.m- powodzenia na chrzcinach. Oby Olivka nie płakała. I wszytstkiego najlepszego dla niej!!!
agnieszkaUk- ja też czekam na przepisy. Bo już nie mam pomysłu co robić na obiad. Mam wrażenie, że ciągle jemy jedno i to samo. Dzisiaj spagetti ze słoiczka :-D:-D:-D
oleska- my byliśmy u tego dentysty z Filipem. Ogólnie lekarz jest miły ale średni z niego specjalista. Zajrzał do buzi i powiedział, że ząb jest do wyrwania. Wypisał recepte na antybiotyk bo był stan zapalny. Cała wizyta trwała jakieś 3 minuty i skasował nas 30 funtów. A w Polsce dentystka uratowała tego zęba:tak:

Zaraz idziemy na Foster square bo musimy kupić pare rzeczy dla Filipa. Tak szybko rośnie że wszystkie bluzki są na niego za krótkie.
Życze miłego weekendu
 
Cześć:-):-)
Ja już dzisiaj obskoczyłam foster sqare i w kirgate byłam i już myślałam ze do samochodu nie dojdę:-D:-Dtak mnie juz nogo bolały:-(

TYNIA I WIKI-WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WIKI:-):-)STO LAT,STO LAT........:-)
aha i mamy nadzieje że faktycznie o Nas nie zapomnisz;-):-p:-)

ROKSANA-widziałam dzisiaj Lukasza w kirgate,ale On mnie nie widział bo uspokajał Matyldę,bo na coś chyba miała focha:-D:-DA Ty tez z nimi byłaś??
to dobrze że już jest z Toba ok:tak:

ANIA1218-no wkońcu jesteś:tak::-D
Ja wczoraj w sumie miałam iść na piłkę,znaczy się nie ja tylko J,ale w ostatniej chwili ztwierdziłam że zostanie,bo byśmy musieli na nich czekać.....

PARADOSIA-oj faktycznie Twoja córka to twarda sztuka,ja miałam rękę złamanąw w dwóch miejscach jak miałam 7 lat i to dobrze pamiętam jak mnie bolało i jak ryczałam:rofl2::rofl2:
Ale faktycznie ona może mieć coś z tymi kośćmi,warto sprawdzić:tak:
 
Jstysiak chyba tylko ja niedobra zapomniałam pożyczyć Ci szerokiej drogi, ale nic to właśnie to naprawiam. :-):-):-)
Doris byłam, ale my się rozdzieliliśmy. Ja poszłam z Mojądzidzia na foster a oni w inne miejsca. A Ty kupiłaś coś w końcu w peecocsie? Ja tak.Tak pisałaś o tym że myślałaś że do auta nie dojdziesz bo Cie nogi bolały a ja myślałam że tyle nakupowałaś i Ci ciężko było :-D:-D:-D
Mati podobno była humorzasta dziś.
Mojadzidzia zostawiłam moje gumeczki i spineczki u Ciebie. Dzięki za towarzystwo. ;-);-)Ja się martwiłam że nakupowałam i będzie zły tymczasem on też coś kupił i myślał że ja będę zła, więc jest po równo. :-):-):-):tak:
 
reklama
Czesc

Ja tez sobie odpoczywam. Tatus przyjechal na weekend to dzieci go nieodstepuja. Teraz imprezuja na kulkach, a potem ida do domu kolegi Kuby na dalsze urodzinowanie.

tynia - sto lat dla Twojej coreczki
paradosia - faktycznie twardzielka z Twojej coreczki
roksanna - u mnie w przychodni jak na dany dzien nie ma juz miejsc, a ja potrzebuje konsultacji z lekarzem to prosze o telefoniczna i on czesto wtedy mowi, ze trzeba przyjsc i obejrzec (tak mialam z bolem ucha) - takie male obejscie
doris - B dzwonil do szpitala, bo i tak musialam to przeniesc na pozniej, teraz jak go nie ma nie mam za bardzo jak dojechac, i powiedzieli, ze to rutynowa wizyta, ze kazda ciezarna tak ma, polozna powinna mnie byla poinformowac, ale ja nie pamietam, zeby dziewczyny co ostatnio byly w ciazy mialy takie wizyty, a co do widzenia to faktycznie, ale skad moglam przewidziec, ze tak mnie rozlozy przy tej ciazy, myslalam ze bedzie jak przy chlopakach, i teraz jak Kuba chodzi do szkoly to bede miala wiecej czasu, zeby z Mackiem sie powloczyc tu i owdzie, byly ambitne plany, a tu d...
agnieszka - oj ile ja rzeczy potracilam, bo dzieci wyrzucily do kosza, a ja nie zauwazylam, np koncowke do blendera, kilka ich zabawek, lyzeczki do herbaty, to juz nawet nie licze :baffled:
 
Do góry