reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej kobitki
Ja tylko na sekundkę aby sie pozegnać:rofl2::happy:
Zycze Wam upalnych 2 tyg.tylko zostawcie troche sloneczka dla mnie jak wroce:cool2::cool2::cool2:
Ja jak tylko bede miala chwilke to coś nastukam;-)
Wielkie buziaki dla Was i dzieciaków:**************************i o czywiści zdrówka i jeszce raz zdrówka
 
reklama
nefretete-dzis z nia bylam w przeczkolu,a w poniedzialek zostanie sama na godz. a we wtorek juz sama bedzie:-):-)
jstysiak-milego wypoczynku:-):-):-)
oleska-gdzies czytalam na temat dentysty w Wakiefield ale on jest prywatny:-):-)
 
hej co z wami dziewczyny? co tu tak dzisiaj cicho?

Marta byłam dzisiaj w tym całym Children's Centre... i troszke lipa bo akurat jest to w godzinach 13.00-15.00 (poniedziałek)a w tym czasie akurat Alex śpi. chyba bede musiala poszukac czegos innego. choc powiem szczeze ze maja niezle wyposazenie sali i ogrodu:szok::tak:;-) moze ktoregos poniedzialku Alex polozy sie wczesniej to uda mi sie zalapac choc na godzinke:eek:
tak sobie teraz mysle, że zawsze mozesz przyjechac do mnie jak bedziesz miala altko i sie dzieciaki razem beda mogly pobawic.

dobrej noci nudziary:-D:-D:-D:-D
 
witam z wieczorka
my dzis duzo czasu spedzilysmy w miescie.nie znalazlam czapki dla nikoli (takiej jesiennej zawiazywanej pod szyja).bo swoja to prawdopodobnie nikoloa wyrzucila do smieci a ja nie zauwazylam:wściekła/y: no ale zlozylam male zamowienie do justysiak,wiec mam nadzieje ze cos znajdzie:tak:. kupilam dobie za to zakiecik i bluzeczke. do tego wspolny posilek z coreczka na miescie i do domku.

nikola juz spi, mezulek sie kapie,a ja mam chwilke na naskrobanie czegos;-). jutro do pracy takze najprawdopodobniej odezwe sie w poniedzialek
alexnow-kochana ty sie nie goraczkuj:tak: umowimy sie w przyszlym tygodniu.:-)
natalka1990-obiecuje ci ze na poczatku tygodnia podrzuce ci pare pomyslow co do jedzonka gotowanego:tak:
oleska-moj maz tam byl robic zeby-jest drogo to fakt. bolal go strasznie zab i dentysta mu powiedzial ze robocizna bedzie go kosztowac 300 funtow i R kazal go wyrwac(85 funtow), pare dni po wyrwaniu okazalo sie ze to nie ten zab go bolal tylko ten co jest obok i nastepne wyrwanie-tym razem za 75 funtow:cool2:
tu podaje ci stronke.tam jest wszystko napisane-wlaczajac ceny;-)
http://www.poldent.co.uk/
 
Ostatnia edycja:
Hej hej:-)
Ja już pisałam w południe posta,ale mi sie internet wyłączył a potem zapomniałam skopiować no i mi prezpadl,a tyle napisalam:wściekła/y:a potem to już mi się nie chciało pisać:sorry::sorry:

JSTYSIAK-Ty juz w podróży jesteś ,ale zycze Ci bezpiecznej i szerokiej drogi:-):-)miłego i udanego pobytu w POLSCE:-)

ROKSANA-jak tam zyjesz?
Wiesz co ja już nawet mialam do Ciebie dzwonić,ale jakos tak wyszło ze nie zdążylam,ale jak Ty masz ta angine,może lepiej by było jak bys poszła do lekarza:tak:bo jak potem Ci się to nie wyleczy,będą jakieś powikłania i Ci się bedzie te choróbsko ciagneło:-(

KATIN-tak to juz jest jak się pracuje w wiekszej grupie,nie obejdzie się bez awantur:-:)-(
Najlepiej sie nie wtracać i się w to nie wciągać:tak:
A na zakupach chciałam sobie kupić spodnie,no i udało mi sie ,ale jeszcze buty chcę sobie kupić ale to już jutro zrobię:-)
No i zreszta wiesz jak to jest ,ja bym sobie dużo rzeczy nakupowała ale kasy mało:-D:-D:-D

KASIA J-koniecznie napisz jak tam byl u lekarza,co od Ciebie chcieli:tak:
Wogóle tak sobie ostatnio o Tobie myślałam,że wieki się już nie widziałyśmy:-(niedlugo zapomnimy jak wygladasz:-D:-D

A mój mały urwis jeszcze nie śpi:szok::szok::szok:leży sobie w łóżeczku i sobie śpiewa:-D:-D
No ale sie nie dziwię bo w dzień spał ponad 3 godziny:szok::szok:
 
reklama
wtam z wieczorka ja juz torcika prawie zrobilam a moj pawel robi salatke teraz kapiel i rano do przedszkola a potem imprezka podwojna bo bedzie parapetowka i urodzinki wiki zaprosilismy samych swoich ale o was nie zapomne:-D:-D:-D:-D:-D:-Doki postaram siejutro odezwac o ile sie wyrobie:tak::tak:milej nocki kobietki
 
Do góry