reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Ja tez sie witam.

Na carboot D od dwoch tygodni jezdzi sam , mi szkoda dzieci budzic ,przez cały tydzien wstaja o 7 wic dzis jest jedyna okazja na spanie i poranne szlenstwo w łozkach z mamusia:-D
Ampar mama nadzieje ze bede na imprezce , a przynajmniej mama taki zamiar:tak:
Mojadzidzia zaraz wysciskam ta grzeczka dziewczynke ,mama nadzieje ze nie spi:-D
Sylwia odsypia , albo juz na poprawinach.

Miłego dnia babaeczki:happy::happy::cool2:
 
reklama
roxanna tak,to jest maly ,fajny ,cieply:-) domek w Huddersfield ,z ogrodkiem od przodu i od tylu .Takze super, juz mam cebulki kupione zeby posadzic :-D.I bede mogla sobie posadzic upragnione pomidorki :-D.
 
Mam pytanie do mamus dzieciaczkow, ktore jedza obiady w szkole. Ile placicie za taki obiadek w szkole. Gdzies wyczytalam, ze 1,40f i sie zastanawiam czy we wszystkich szkolach sa takie same stawki. Jutro musze dac Kubusiowi do szkoly, a nie dali zadnej informacji na ten temat. Ja niestety go nie odprowadzam ostatnio, a moja mama nie mowi po angielsku, zeby zapytac :-(
renuska - gratulacje domeczku, fajnie jest sie juz urzadzac i mieszkac po swojemu
katin - ja tez nie jezdze na carbooty, bo jakos zal mi tak w niedziele sie zrywac wczesnie z lozka, a to jedyny dzien, gdzie faktycznie mozna sobie poleniuchowac troche dluzej
mojadzidzia - u mnie bez zmian, mecze sie dalej, bez mezusia jakos te 5 dni nawet szybko zlecialo, teraz na weekend jest w domku i dzieci go nieodstepuja na krok :tak: mnie pozostaje noc, zeby sie przytulic ;-)
 
hey!
Pewnie co niektóre teraz doznały :szok:, że sie odezwałam.
ALe jakos najpier nie było o czym pisać, poźniej zapomnaialm hasła:-(, poźniej mały chory i teraz zaczeła sie szkoła, i w sumie bez wiekszych zmain, czyli nic nowego.
Ale widze, że Wy naskrobałyście nieźle stronic, jak znajde chwilke to podczytam postaram sie przynajmniej:-D:-D:-D

Pozdrawiam wszystke Panie!!
Czy któraś z WAS nie ma kotka na zbyciu, bo moja znajoma szuka?.......i jak tak to z aile?1...........
 
katin - no wlasnie dostalam specjalna kopertke, mam tam zaznaczyc kiedy bedzie jadal i ile kaski daje i wnioskuje, ze taka kopertke bede dostawac co tydzien

BozenaM - w sprawie kotkow to uderzaj do Roksanny, u niej sie kotki mnoza :-D:-D:-D
 
Bożena miło że się odezwałaś, a jeszcze milej że kotka chce Twoja znajoma, bo tak się składa że mam na zbyciu i w dodatku darmo ;-). Jakby coś wal jak w dym.

Ale dzisiaj na tłok na forum narzekać nie można. :-D:-D:-D
 
hej dziewczynki:-)
jakos nie mialam czasu zeby pisac:sorry: Sobote spedzilismy na zakopach w white rose centre i musze przyznac ze pierwszy raz od jakis 2 lat jestem zadowolona bo w koncu cos sobie kupilam:szok::-D
dzisiejszy dzien był w bigu. kolezanki synek konczyl 2 latk... na 10 pojechalismy z dzieciaczkami na kulki, mala przerwa na obiadek i spanko i o 16 torcik i szampan:-) dopiero kolo 19 dotarlismy do domku zmachani niesamowicie... Dominik juz mi zapowiedzial, ze nastepny weekend on planuje:-D czyli czeka mnie siedzenie w domu i ogladanie TV:wściekła/y: biedny zapracowany nie ma kiedy odpoczac:-D

Paradosia a moze umow mala do neurologa... skoro nie odczuwa bolu to moze warto by to było sprawdzic

Renuska GRATULACJE!!! mozesz mi napisac ile czekaliscie i jakie dzielnice bidowałaś?

sto lat dla Wiki
 
jeny, dziewczyny jaka ja jestem padnięta:-:)-( Całymi dniami na wysokich obrotach, dzisiaj bylismy nad morzem:tak: Teraz Rafał usypia Marcela więc postanowiłam na chwilkę zajrzec i spadam zaraz spac bo jutro znów z kuzynkami po sklepach będziemy latac:-D
Olivia ochrzczona, na szczęście mamy już to z głowy;-) Śmiałam się że już więcej dzieci nie chrzczę:-D Mała ryczała całą mszę:szok::sorry: Nieźle dała nam popalic a przy polewaniu wodą wrzask był jakby ją ze skóry obrywali:szok:
Dorota biedna całą mszę musiała spędzic z chłopakami przed kościołem bo w środku biegali, krzyczeli, chichrali:-D:-D

Aaaa jeszcze miałam napisac że razem z Olivią chrzczona była jeszcze jedna dziewczynka, która na imię miała........Olivia:-D:-p:rofl2::-D

Spadam....paaaaaaaa
 
reklama
ROksanna- to jutro jej zapytam czy dalje szuka, i dam znać:tak:,
Sylwia- no to faktycznie musiało być wesoło, a kiedy chrzciłaś bo na 11 dzisiaj chyba nie?.........ale już masz przynajmniej z głowy!!!
Dobranoc!!!
 
Do góry