reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

no to witam sie i ja super ze imprezka wam sie udala ja w sobote pojechalam obejrzec ten domek co bedziemy w nim mieszkam nie jest duzy ale dla nas starczy ma dwie sypialnie kibelek na dole livingroom kuchnie malutka i na gorze lazienke do tego jest ogrodek z przpodu i z tylu a wczoraj kupilismy lodowke i zamrazarke ale do odbioru w sobote bo nie ma nikt czasu ogladalam jeszcze sofy w ikei przez neta sa w niektorych promocje ale to zobaczymy czy teraz sie kupi bo jeszcze trzeba pralke kupic a nasi wspollokatorzy prawdopodobnie beda miaszkac w skipon chyba tam kolo leeds znajomy bedzie im zalatwial przez agencje zobaczymy co z tego wyniknie:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Witak
Ja juz tez zaliczyłam wyjscie na dwor , i moge powiedziec ze zimno:tak:

Kasia 8118 cała ciaze przeszłas w miare dobrze a teraz zaczyna dawac w kosc:-(dobrze ze to blizej do konca
Marta84 to przybyło do upychania w szafie , :-D
Doris juz myslisz o imprezce, fajnie:tak:
 
Dzień Doberek:-):-)

A ja całkiem zapomniałam o tej wczorajszej wypżedaży

kasia8118 tak pytałam , najtańsze wystawienie rzeczy na aukcje kosztuje 10p., Funta kosztuje jak się wykupi różne dodatkowe opcje. Więcej zdjęć, itp. Dokładnie trzeba przejżeć co jest odchaczone
 
Cześć:-)Ja też już zaliczyłam spacerek i to spory niedawno wrócilismy:-)Troszke zimno jest:-(

Dawid mi się cos przeziebił,zaraził się od Kubusia ,a Kubę potrzymało dwa dni ,a Dawid chodzi z gilami do pasa:wściekła/y:
KASIEK27-a ja Ci jeszcze nie pogratulowałam fasoleczki:zawstydzona/y:Więc robie to teraz:tak:
 
hej dziewczyny
ja dzis humor mam do bani,troche mnie plecki bola po zabiegu(wkleje jedno zdjecie jaka mialam dziure po usunieciu pieprzyka,mam nadzieje ze nie bedziecie zgorszone)do tego leń na maxa-gary dalej leza w zlewie,a chcei jak nie bylo tak nie ma:-:)-( ale na szczescie Roksana mi troche poprawila humorek swoja niespodziewana wizyta:tak:.dziekuje i przepraszam za balagan:zawstydzona/y:
nikola wlasnie zasnela,(nawet dziecka nie dalam jej obiadu,bo pala jak mucha po wizycie Roksany i Matyldy).
mialam isc na zakupy,ale przeloze to na jutro:tak:
 

Załączniki

  • lo 004.jpg
    lo 004.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 32
AgnieszkaUK Jestem w szoku ,wiesz ja tez mam takie piprzyki i lekarz w PL namawiał mnie na usuniecie ale jakos bałam sie zdecydowac ,powiedz co bedzie jak okaze sie ze to miało jakies komórki rakowe ,to co dalej??
 
katin-ja tez bylam w szoku jak zobaczylam to zdjecie:szok:. jak sie okaze ze sa tam komorki rakowe to naprawde szczerze ci powiem ze niewiem.nie martwie sie tym.sama niewiem czemu:baffled:niewiem nawet co powiedziec,bo jakas znieczulica mnie ogarnela wobec mojej osoby:nerd:wyniki bede miala za 4 tygodnie-wtedy poznam prawde,choc czuje ze wszystko bedzie ok/;-):tak:
 
reklama
Do góry