reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

witam rankiem
Mnie dzisiaj cora rozpiescila i pospalysmy do 7.30 :tak::tak::tak::tak:
agnieszkaUK - :szok::szok::szok: a ile szwow Ci zalozyli:confused::confused::confused:
Ania1812 - a wiesz moze cos wiecej na temat tego kursu. Ile kosztuje i gdzie to jest a moze byla do tego jakas stronka:confused::confused::confused:
kasia8118 - a jak dzisiaj sie czujesz??? na zgage mozesz poprosic lekarza o "mleczko mietowe"
 
reklama
Ja się nie lenię i czytam od rana. A wstałam rano bo przez tą moją pomyłkę wczoraj nei obejrzałam Brzyduli i z rana musiałam budzik nastawić.
A Kasia mi humor poprawiła. Nieraz Kasia jak piszesz coś to sobie Ciebie wyobrażam i chichram się. Mam nadzieję że będziesz miała fajnych sąsiadów.
Ania1218 trochę mi godziny nie pasują ale bardzo dziękuję, może akurat będzie miał Łukasz wolne.
 
to witam sie ija z rana ja wczoraj przeszlam sie na bd5 do kolezanki wysiedzialm sie u niej do poludnia
agnieszka ta dziura strasznie duza mi rowniez ciarki przeszly
nie mam weny do pisania moze pozniej sie odezwe:tak::tak::tak::tak::tak:
 
Witam:-).Ja dzisiaj średnio wyspana oczywiście jak tylko położyłam się do łóżka to zaczęłam schizowac bo mi strasznie twardy brzuch się zrobił i jakiś dziwny kształtów nabrał i ogólnie wszystko na dole zaczyna mnie lekko bolec a ja leżąc w tych ciemnościach cały czas myślałam tylko o tym że ja nawet torby jeszcze nie spakowałam do szpitala:szok:.Obiecałam sobie że dzisiaj już na pewno spakuje:tak:.Doris78 mi raczej soli nie zabraknie bo jak byłam w PL to mój zrobił taki zapas przez pomyłkę że na długo mi starczy:tak::-D.Ta masc nazywa się Betnovare N.
 
Hejka!!!
To witam sie i ja. Adamo śpi na dworze a ja mam chwilke żeby coś naskrobać.
Marta84- niestety nic nie spisałam. Wydaje mi się, że nie było tam ceny. Może Lister Park ma swoją strone internetową:confused: i tam można sprawdzić.Bo wiem na pewno, że te zajęcia mają się odbyć w Lister Parku. Znalazłam taką stronke z kontaktem do nich: Lister Park, Bradford (Oak Lane)
kaisa8118- fajnie wyszło z tymi sąsiadami. Faktycznie bliżej nie mogliby mieszkać:-D A te twardnienie brzucha to może skurcze przepowiadające (chyba to się zwie skurcze Braxtona-Hicksa, czy jakoś tak). A na zgage polecam Gaviscon. Okropny w smaku bo taki anyżkowy ale pomaga. Jak chcesz to zostało mi 3/4 z 500ml butelki. Ja już nie używam bo zgage miewam tylko w ciąży:-D

Ide ogarnąc domek. Pozdrawiam
 
Witam sie i ja
Kasia8118 musze przyznac ze mi tez bardzo czesto poprawiasz nastroj:-D oby sasiedzi okazali sie ludzmi:tak: no i chyba dzidzius szykuje sie do wyskoczenia:-)
Roksanna len sie:-p a mnie energia rozpiera:-D
Doris zdrowka dla Dawidka
 
reklama
Hejka z rana:-)

Ja już po porannej awanturze z Marcelem:baffled: Oczywiście jak zwykle poszło o jedzenie no i jak zwykle to on postawił na swoim bo do tej pory nic nie zjedzone:wściekła/y::wściekła/y: Naprawdę już mi ręce opadają:-(

Kasia8118
to mowisz, że już się do porodu szykujesz:-) Fajnie że masz sąsiądów Polaków, obyście tylko przypadli sobie do gustu:tak:

Roksanna myślisz, ze Brzydula wypapla o romansie???:-D:rofl2:

Zbieram się chyba do jakiegoś parku, żeby Marcel się wybiegał:tak: Może pojadę do Harold Parku:confused: Tam zawsze wieje ale plac zabaw jest fajny:-) Ktoś jeszcze się wybiera?
 
Do góry