reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Kasia8118 my się chyba zmyłyśmy zaraz po Tobie. W każdym razie ja byłam o 12,30 w domciu. Ale jeszcze zostały dziewczyny jak wychodziłyśmy, aczkolwiek Artur podjeżdżał jak wychodziłyśmy, czyli chyba też zaraz za nami.
Co w ogóle tam było na tych wyprzedażach????? Bo nie wiem czy żałować :tak:;-).
Marta84 Ty dzwoniłaś do mnie dziś, ale to chyba Ci sam telefon psikusa zrobił albo dziecko. :-D:-D Bo odebrałam i nic, cisza.
 
reklama
Hej:-)A co tutaj tak cicho dzisiaj????:-D:-D:-D

MOJADZIDZIA-a wiesz ,że mnie głowa wogóle nie bolała:no::tak:Wstałam o 6.40:baffled:niestety:-(

KATIn-ja tez dziękuje za udane spotkanie:-)zawsze się tak uśmieje:-D:-D

Aha następna imprezka u mnie będzie:-):-)

ANIA1218-ja też byłam dzisiaj na carboot ale w sumie nic nie kupiłam,po jednej zabawce dla chłopaków i dla KUBUSIA książkę:tak:

No właśnie dziewczyny te co były na tej wyprzedazy,jak tam było??Tłoczno???
Fajne rzeczy??

KASIA8118-zdrówka życzę:-)

Oj ale ja dzisiaj zmarzłam nad tym morzem:confused::sorry2:
 
hej
Ja sie dopiero nadaje do pisania wczoraj padlam o 20.00 zeby odespac impreze w Leeds. Najlepsze jest to, ze ja zasnelam o 3.00 a jak wstalam nakarmic Maje o 7.30 to reszta jeszcze balowala:baffled::szok::szok::szok: to nie na moje zdrowie:-p:-D
Ciesze sie, ze Wam sie impreza udala. Poprosze kawal na prv :-p
roksanna - dzwonilam do Ciebie bo jadac na gielde z Leeds utknelismy w korku i chcialam sie dowiedziec kto jedzie??? i jak cos to czy pomoc w dojezdzie, aleeeeeeee telefon mi padl:wściekła/y:
dziewczyny ja sie oblowilam za £12 mialam zapakowany wor na smieci:-p:-D ale moi sasiedzi to juz wogole dali czadu, nie moglismy sie zmiescic do auta:-D:-D:-D
kasia8118 - nic mi nie jestes winna, a spotkalas sie z Gosia???? zadowolona jestes, wybralas cos z tych ciuszkow???
sylwia.m - zazdroszcze wypadu;-):tak:
doris78 - wczoraj bylo bardzo malo osob, ale w Halifaxie beda tlumy bo jest znacznie wiecej rzeczy.
nefretete101- jak tesciowe zadowoleni bo narazie pogoda ich nie rozpieszcza:confused:

Moja corka zajada sie okruszkami z podlogi:baffled::baffled::baffled::baffled: trzeba sie wziasc za porzadki
 
Hjka:-)
Ja dzisiaj miałm pobódkę o 6.30:wściekła/y:rany czuje sie jak by nie cos przejechało.a Amelka w najlepsze poszła juz na drzemkę.
Katin Jeszcze raz wielkie dzieki za zaproszenie:tak:Było superrrrrr............
Nefretete z rodzinką , Ania ,4muchy Miło było Was poznać :-p
Kasia1812 Jeszcze trochszkę i wszystkie dolegliwości ustapią:tak:
Kasiek27 super suwaczki;-)
Sylwiam i mojadzidzia wielkie buziaki dla imprezowiczek:-)wytrwale kobitki
Ampar3 Ja tez mam wyzuty o te przepyszne,pracochłonne sajgonki:-Dale dzisiaj zaczynamy dietkę odpoczątku:-p
 
Hej dzieczynywidze ze imprezka sie udala sorki ze nie dalam rady:sorry2:Dzis ide do lekarza zeby mnie umowil z midwife:-) A to moje malenstwo to szaleje od rana tyle ma energii tak wydziwia ze glowa malac.
 
Dzień dobry:-).U mnie noc była fatalna:crazy:.Nie mogłam spac i cały czas krążyłam po mieszkaniu:-(.I oczywiście chyba milion razy byłam siku:wściekła/y:.Zasnęłam dopiero o 4.30 rano i wstałam o 8:wściekła/y:.Teraz nie czuje się śpiąca,ale co będzie dalej:baffled:.roksanna to raczej nie twoje sajgonki :no::-D.Marta84 tak spotkałam się z Gosią w sumie to przypomniałam sobie że my się już miałyśmy okazje poznac u Ciebie w domu na pierwszym spotkaniu:tak:.Coś tam wybrałam:tak:,ale sporej części będę się musiała pozbyc bo też nie mam gdzie tego wszystkiego trzymac.A jeżeli chodzi o Xalifax to ja raczej odpadam bo giełda przypada w dzień mojego porodu:szok::-D.
 
cześć kobitki:-)
ale zimno brrrrrr:-(
moja Ala już w szkole,Nikoś jeszcze śpi:szok: jeszcze nigdy nie spał o tej godzinie aż sprawdzałam czy oddycha:szok:;-) pora na drugą kawę;-)
no i znowu dzień świstaka:dry: może do miasta się przejadę,bo obiad dzisiaj szybciutki będzie(kotlety z piersi);-)
 
Roksanna zapomniałam Ci odp.co do tej wyprzedaży.W sumie to mi się wydaje że tam był towar głównie dla dzieciaczków do około 2 roku życia:tak:.Więc raczej nie masz czego żałowac:no:.Oj Roksanna ja z imprezki wychodziłam po 22 :tak:.To Ty chyba nie zaraz pomnie :no::-D:-D.Aniteczka nie strasz tym zimnem bo się dzisiaj wogóle nie ubiore:baffled:.Wstawac spiochy :wściekła/y:.Co tu taka cisza:wściekła/y:.4muchy i co pytałaś się męża o tą opłatę od sprzedaży towaru na ebayu?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry