reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Dziękuję wszystkim za tak miłe powitanie :biggrin2:
Właśnie zrobiłam suwaczek ,było to dla mnie trochę wyższą techniką ,ale sprostałam temu wyzwaniu.
Zapewne żadna z nas nie pójdzie jeszcze spać ale i tak życze dobrej nocki.
 
reklama
kasia8118 nie ma problemu z telefonem,mozesz miec i uzywac kiedy chcesz :tak: ja mialam chusteczki ale tez dostalismy,uwazam ze lepiej miec
Renuska witaj na forum i pisz czesto,sliczny synek ;-)
AgnieszkaUK nam rowniez milo bylo poznac chociaz nie bardzo sobie pogadalysmy dzisiaj ale bedzie jeszcze nie jedna okazja :tak:
 
Witam wieczorkiem.

Renuska witaj witaj i pisz jak najczęściej:-)

Ja dzisiaj do parku nie dałam rady bo byłam pierwszy raz z Julką na play grupie. Miejsce fajne. Widać że wszystko nowe, Dużo zabawek. Julk dobrze się czuła nawet siku zawołała i zrobiła na kibelek a w domu to tylko na nocnik:-)

kasia8118 ja miałam telefon bez problemów,

tynia i wiki to super że znaleźliście sobie mieszkanie, daleko się przeprowadzacie
 
Hejka!!!
W końcu mam chwile, żeby do Was napisać. Bo ile razy zaczynałam to mały się budził.
Renuska- witaj na forum!!!
kasia8118- ja używałam telefonu i nie było problemu. Widziała to położna i nic nie mówiła. Ja też miałam chusteczki. W szpitalu nie dostałam żadnych próbek. Widać to wszytsko zależy od położnej. A pępuszek przemywałam przegotowaną wodą (tak tu zalecają) i po 3 dniach odpadł.
nefretete101- może zupa była za słona ;-);-);-)
agnieszkaUK- ale z Ciebie dobra żonka. Mój też je to co ja zadecyduje.
BożenaM- jak dzisiaj Marcelek? Dobry z niego synek, żę się tak o Ciebie troszczy:-):-):-)
tynia i wiki- dobra decyzja. Nie ma to jak mieszkać samemu. Chociaż mieszkanie z kimś też ma swoje plusy. Zawsze można współlokatorom podrzucić dzieciaczka.
doris78- nie dzwoniłam ale Monika dzisiaj tam była. Przyjade w piątek i go zapisze. A Ty jak ubierasz Kube?
Katin- moge przynieśc sałatkę? Tylko się jeszcze zastanawiam czy zrobić brokułową czy z tuńczykiem.:-p Aaa i poprosze o adres.
To chyba tyle. Pozdrawiam
 
Moje dzieci jeszcze nie śpią:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Olivia zasnęła o jak zwykle o 19, o 19.40 poszłam uspic Marcela ale mała nie wiedziec czemu obudziła się z płaczem no i było po spaniu:crazy:

Spotkanko dzisiaj udane:tak: Pogoda piękna, frekwencja duża;-) Oby takich więcej:-)

Renuska witaj i czuj się jak u siebie;-) Śliczny jest Twój synek i w podobnym wieku do mojego:tak:

Kasia8118 sorki, że nie odpisałam wcześniej ale najczęściej czytam jak karmię małą a jak mam wolne ręce żeby coś napisac to wtedy już zapominam co komu;-)
Pępuszka nie przemywałam niczym:no: Tak polecały tutejsze położne. Obserwowałam tylko czy nie zaczyna się babrac, nie zbiera się ropka, czy nie śmierdzi. Wszystko było ok i odpadł w 10dobie:tak:
Chusteczki ja miałam swoje i dobrze bo od nikogo nic nie dostałam:-(
Telefon możesz miec:tak: Ja jak byłam szyta to pisałam smsy do wszystkich:tak::-)
 
reklama
Do góry