reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

KASIA8118-no to dawaj do Lister parku:-)Pogoda jest cudna i trzeba wykorzystac,niewiadomo jak to jutro będzie i potem,tymbardziej że już jesien się zbliżai takich dni będzie mało:tak:
Ja tam tez idę:-)aTobie też się przyda świeże powietrze przy przeziębieniu:tak:To jest najlepsze lekarstwo dla nosa:tak:
Ja tam zawsze wychodzę jak ktoś jest przeziębiony:-)
TYNIA I wiki-ZDROWKA DLA Wiki jeszcze raz i do soboty jeszcze jest trochę czasu,więc zdąży wyzdrowieć a Ty zdążysz przyjść:-)
 
reklama
Kasia8118 jest ładna pogoda, to wyjście na pewno Tobie nie zaszkodzi, a lepiej z katarem będzie Tobie na powietrzu. Możesz sobie zrobić w domu inhalacje z majeranku. Pomaga:tak: .
 
dzien dobry laseczki
mleduje, ze my tez bedziemy z nikolka.mozemy sie troszke spozniec bo pranie mi sie robi i ziemniaki gotuja na farsz do pierogow.hahahah ale to nam nie przeszkodzi

justysiak -dzieki za pamiec.
 
reklama
Hej dziewczyny
Mam nadzieje, ze spotkanie bedziecie miec udane:tak::tak::tak::tak:
Ja ostatnio sie nie odzywam bo mala mi daje tak popalic, ze juz sil mi brak a to dopiero poczatek przemieszczania. Juz dzisiaj musialam wyniesc szawe z jej pokoju i pare innych rzeczy bo sie na nich wiesza:wściekła/y::no: a do tego chyba z nowu przechodzi na jedna drzemke.
sylwia.m - czy moge oddac Ci to lozeczko w niedziele albo w nastepnym tygodniu????
Kurde musze isc mala udusic bo szaleje w lozeczku zamiast spac:-p:-p:laugh2: do pozniej..moze

aha to jest chyba kod pocztowy na ta gielde(na 100% podam w piatek) [FONT=Arial,Helvetica,Geneva]HD1 1TW


[/FONT]
 
Do góry