reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hejka
My juz w domku,amelcia pospała i teraz oglada swoje bajeczki:-)ale obiadu ani rusz:-(tylko dwie prówki wciagneła:szok:.
Dzieki dziewczyny za super popoludnie;-)Sasiadka tez bardzo zadowolona,moze do nas wróci;-)Kasia 25 zapraszamy do stukania:-p
Tynia i jak tam teraz wiki?Cos lepiej......
Marta84No kochana troszke Cie nie było.Widziałm nowa fotke na NK ale majeczka juz pomyka fiufiu.....:szok:
Aniteczka i Roksanna A wy to chyba w Bradford dzisiaj utknełyście
Właśnie Amelka poszła znowu spać:szok::szok:spała całą droge i znowu.Jednak mamuska to ma promocje:-D:-D:-D
 
reklama
Witam wszystkie mamy !
Jestem na BB już trochę czasu ,ale dopiero teraz wychodzę z ukrycia :-).
Tak sobie tu siedzę na tym wątku ,czytam ,czytam i tak tu miło i przyjaźnie ,że zdecydowałam się przyłączyć.
Mam synka Dominika (20 miesięcy) i mieszkamy w Huddersfield.
Pozdrawiam.
 
spotkanko wypadlo super:tak:dziekuje za spedzone z wami popoludnie.
mojadzidzia,ampar,mamatrojeczki,kasia25-milo mi bylo was poznac:tak:
justysiak-dziekuje za ksiazke.wieczorami bede miala co czytac:-)oddam wkrotce;-)
kaczki nakarmilysmy,patson tez zaliczony-leki zamowilam:tak:(smiac mi sie chcialo bo w patsonie wszyscy pracownicy chodziliw maseczkach-myslalam ze to swinska grypa:szok:,ale jak sie okazalo tylko remont-ale za to pelno pylu:-D:eek:
ledwo co doszlam do domu,nog nie czuje:-(a moje dziecko zrobilo sobie druga drzemke. ok zabieram sie za pierogi-mam nadzieje ze szybko mi pojdzie:cool2:
renuska-witaj na forum.mozesz mi wierzyc w 1000% ze tu jest milo i przyjaznie
 
Ostatnia edycja:
Hej:-)
A ja pedziłam szybko z parku,myślałam ,że się się spóżnię :-D
Oj pogoda była super,zreszta do tej pory jest:-)

AGNIESZKA UK-to sę pewnie przestraszyłaś w tym Patsonie:-D:-D:-D

RENUSKA-witaj na forum:-)Fajny ten Twój Dominik:-)

TYNIA I WIKI-no to super,a co na to Wasi współlokatorzy????zdziwieni pewnie:-D

MARTA84-oj rośnie ta Twoja gwiazda:-)Jak sie ostatnio widziałyśmy taka mała była:-D

KASIA25-ZApraszamy na forum :)teraz juz nas znasz więc musisz pisać :)))))
 
Ostatnia edycja:
Renuska witamy cie serdecznie
jstysiak wiki juz lepiej zaczela w koncu jesc bo od rana nie chciala tylko spala i przykro mi sie dzis zrobila jak poowiedziala ze chce na dwor :-:)-:)-:)-(a ona bidulka musi siedziec w domku
doris no i to niezle teraz pewnie mysla boze co my zrobimy;-);-);-);-);-):sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:
agnieszka zrobilas mi smaka na te pierogi z serem tylko moj Pawel ich nie jada ale jemu zrobi sie cos innego:tak::tak::tak::tak::tak:
 
Rany mi amelka jeszce spi:szok:Ciekawa jestem tylko o ktorej pójdzie mi spać:sorry:
Doris78 to do której Wy balowłyście w tym parku:-D
Renuska Witaj:-):-):-) Nio i dołączyła do na s chłopczyk:-)superrrrrr......
Równowaga musi byc:-D
Agnieszkauk Ja tez bym sie zdziwiła jak bym zobaczyła tych zamaskowanych panów:-D:-D:-D
Tynia Ciesze sie ze u Was lepiej dziewczynki,wiem jak to jest jak ładna pogoda ,a trzeba siedzieć w domku:-(Fajnie ze wkońcu bedziecie sami mieszkać;-)
Bożenam a jak tam dzisiejszy dzień Marcelka.:confused:
 
pierogi zrobione:-)nareszcie.ten moj maz ma jakies dziwne zachcianki.wczoraj zarzyczyl sobie kopytka z sosem pieczarkowym,a dzis pierogi.ciekawe co jutro bede musiala mu ugotowac:eek:
moje dziecko dorwalo pilota:szok: jeju:-Dbede pozniej musiala szukac programow
justysiak-doris-jak sie zapytalam w patsonie o swinska grype to na poczatku sie smiali,a pozniej to zaczeli sie tlumaczyc:-Dze to remont,nawet odslonili mi kotare abym byla pewna na 100%.a tak powaznie to w swinska grype nie wierze.sama bylam na nia chora-taka dostalam dignoze.:cool2:
cos mialam sie jeszcze zapytac.aaaaaaa poszukuje bluzki jakiejs na wyjscie(bez odslonientych cycuszkow)kolor zloty i rozowy.juz w internecie sklepy przeszukalam i nic:-( moze wy cos wiecie
tynia-wiem jaka teraz jestes szczesliwa.ja swoje tez przeszlam:-( nie ma to jak sami w domu.nie krepujesz sie ,nie klucisz.chcesz -ganiasz w majtach po domu itd. gratuluje trafnej decyzji;-)
 
Hej widzę że spotkanie się udało:tak:.Strasznie jestem zła że nie dałam rady dotrzec:crazy:.W sumie to i tak wyszliśmy na dosc długi spacer.Miały byc tylko szybkie zakupy ale mały mnie tak dzisiaj ciągał że zrobił się z tego wszystkiego długi spacer:sorry:.No trudno następnym razem postaram się pojawic w parku:tak:.Renuska witaj na forum.Pisz często:tak:.Sylwia.m i mojadzidzia czym wy przemywałyście pępek małym?Dziewczyny to jak to jest z tymi telefonami w szpitalu można miec kom. czy nie bo w sumie odpisała mi tylko justysiak:sorry:.I czy brac chusteczki dla dziecka do szpitala?Tynia i wiki myślę że podjęłaś super decyzje.
 
reklama
witam z wieczorka
kasia8118 spokojnie mozesz miec telefon przy sobie. ja mialam i co troche dzwonilam i odbieralam telefony. dobrze tylko zebys sciszyla dzwonek zeby tam nikomu nie przeszkadzac.

agnieszkaUK ale Ty dobra kobieta dla tego swojego meza jestes... moj tam musi jesc co zrobie:-D

tynia i wiki nie ma to jak mieszkanie samemu:tak: ja juz nigdy nie chce z nikim mieszkac

Renuska witam na forum. w jakiej czesci Hudds mieszkasz?

Marta84 hehehe zaczyna sie... mowilam ze bedziesz musiala sporo poprzestawiac:-D:-D:-D Alex chyba Ci to udowodnił:-D:-D:-D
o ktorej bedziesz 13 na gieldzie?


Alex dał mi dzis tak popalic, że jestem cała poobijana i mam śliwe pod okiem:szok: na poczatku byla to tylko zabawa, a jak mi sie dziecko rozbrykalo i bez zapowiedzi chcial zrobic baran baran buc... tak mnie trafil pod oko że ała
oki ide dymka puscic i biore sie za usypianie małego terrorysty:sorry:
milego wieczorku
 
Do góry