reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Ampar czyli mam rozumiec, że ja jedna Ci nie wystarczam i potrzebujesz całej gromady:sorry: Może dziewczyny jak jutro ujrzą piękne słoneczko za oknem to się zdecydują bo narazie chętnych nie ma:-(
 
reklama
Ampar i Sylwiam a do jakiego parku i o której byście się wybrały, może i mi udałoby się dojechać. Tylko, że niestety autobusem, bo mój na rano do pracy :wściekła/y:
mojadzidzia całuski dla Nadusi, obydwu wam ulżyło :-)
BożenaM u nas w Cleckheaton jest mały salon ślubny i mają wyprzedaż sukienek, na wystawie widziałam nawet za 200fuli, myślę, że niedrogo. Zawsze możesz przyjechać i obejrzeć :tak:
 
Sylwia ja się nic nie odzywałam, bona rano mam już plany i do miasta się wybieramy. Ale jak się coś zmieni to ja do tej gromady dołączę :tak:;-)
Ampar ale Ci dobrze, dopiero co miałaś dłuuuugi urlop i znowu wolne. Żyć nie umierać.
 
A mi sie dluzy w pracy:wściekła/y: Ja juz chce do domu:-p:cool2::cool2:
Sylwiam- wystarczasz mi oczywiscie:tak: Daj cynk tylko czy w lister parku i jestem. Mam jutro play grupe ale taka strasznie posh:wściekła/y: i mi sie nie chce isc:tak:
Roksanna1- tylko pozniej pewnie trzepna mi ze 4 dni pod rzad:szok: No ale nic- narazie ciesze sie tym co mam:tak:
BozenaM- moj tez straszny mamisynek:wściekła/y: Jeszcze go na minute nigdzie nie zostawilam- chyba ze z tata. Teraz w polsce nawet z dziadkami nie chcial zostac:wściekła/y:

Dobra ide cos poczytac
 
czesc kobietki ja sie tylko przywitam bo nie wiem czy nie wyladujemy na emergency z wiki bo ma 39 stopni dalam jej syropek znowu mam nadzieje ze to szybko minie bo nie chce jechac do lekarza
 
Hej a ja umieram dopadł mnie wczoraj potworny katar i ogólnie jakaś taka słaba jestem.Mam nadzieje że do soboty będzie wszystko ok.Jeżeli chodzi o dzisiejsze spotkanie to ja odpadam nie dam rady:no:.A szkoda bo słoneczko za oknem:-(.Roksanna ten angielski też sobie dzisiaj odpuszczę chociaż miałam w planach się wybrac:zawstydzona/y:.Zdaj relacje proszę jak było:tak:.Bilet dla teściowej już kupiony więc jestem odrobinę spokojniejsza:tak:.Teraz tylko się modlic żebym nie urodziła przed 29 pazdziernikiem:tak:.Ampar3 torba jeszcze nie spakowana:no:.Ale wszystko już kupione co powinno się w niej znalesc i ciuszki dla Oliviera już wyprane i wyprasowane:tak:.Właśnie wczoraj kończyłam układac;-).Mam jeszcze jedno pytanko czy można używac w szpitalu po porodzie tel.kom.bo gdzieś wyczytałam wypowiedz jednej z dziewczyn która będzie rodzic w Anglii że niby nie można:cool:.mojadzidzia gratulacje :tak:.Wkońcu pojawiła się tak oczekiwana kupka i to nie jedna:tak::-D.
 
reklama
Witam w sloneczny poranek:cool2:
Ja wczoraj caly dzień na zakupach i nawet nie miałm kiedy co kolwoiek nastukać.Misio zabrał mi dzisij autko na dwa dni ,wiec zostaje komunikacja miejska:-(Widze ze wczoraj mnie spotkanko omineło ,ale kto nie widzi ten nie wie:-Dale jezeli dzisiaj sie umawiecie do lister to ja bardzo chętnie sie przejde:-D:-D:-D.
Tynia i Wiki ucaluj malutką prosze.a wszystkie zabki jej wyszły???Jezeli chodzi o tem.to tutaj 39.8 u dziecka to nic grożnego:sorry:tylko kaza paracetamol podawać.Mam nadzieje ze to tak jak u |Amelci trzy dni i po sprawie.Trzymajcie sie dziewczynki:****
Ampar3 Ty maniaku BB nawet z pracy po nocach wypisujesz:-D:-D:-D
Mojadzidzia Jak tam Nadia dalej nadrabia:-Dczekamy na nr3.a tak napowaznie cieszesie ze maleńkiej wkońcu ulzyło:tak:
Kasia8118 Fajnie ze tesciówka przyjedzie Ci pomoc.Ja niestety nie miałm takiej promocji:-(A jezeli chodzi o tel to pierwszy raz słysze.:szok:ja tam gadałm jak najęta:-p
Roksanna Przyznam sie ze myslałm o tym angielskim,ale mój misio oczywiście ma dzisij nockę wiec lipa.:-(A nie mam tu nikogo zeby mi sie amelcią zajol
Aniteczka Juz ostatnio miałm ci napisac.Zobaczyłam ze Nikodem jest z tego samego miesiąca co Amelka:tak:jest miedzy nimi 10 dni różnicy.ps.ładne suwaczki;-)
 
Do góry