reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

dzien dobry
my juz na nogach.o dziwo nikola spalacala noc,nie wstawalado butli,jestem w szoku bo wczoraj nie chciala jesc kolacji-ale to moja wina, bo jak bylysmy na spacerku to dostala troche ciasteczek:zawstydzona/y:
wpadlam sie tylko przywitac-bo musze ogarnac domek a o 10:16mam autobus.
do zobaczenia na kulkach,a dziewczyny ktore nie beda mogly przyjsc to zycze milego dnia:tak:
 
reklama
Witam z rana

U nas jakoś bez zmian Ola mnie wkurza siedzi z katalogiem Argosa i wymyśla co muszę jej kupić:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: za chwilę chyba nie wytrzymam i wyrzucę ten katalog. Milenka dokazuje jak zawsze. Na 10 do lekarza żeby zobaczył i poradził mi coś na ta jej sikulkę odparzoną. Stosowałam wszystko co znałam włącznie z krochmalem i wietrzeniem i nic żadnej poprawy :no::no:. W ogóle jej to nie boli jak robi siku albo wkładam ją do wanny a przecież normalnie by płakała. Ale idę zobaczymy co mi powiedzą. I w dodatku chcę żeby ktoś zobaczył jej cycusie kiedyś jak ją karmiłam piersią zaczęły jej rosnąć ale ja juz jej nie karmię 3 miesiące i tylko trochę znikły. Ale i tak ma powiększone. Jak mi nic nie doradzą to mam ich w nosie pojadę do polskiej przychodni w Manchesterze może oni mi coś pomogą.

kasia8118- co do szpitala potrzebujesz: szlafrok, ręcznik dla siebie i maleństwa- kąpią dobę później albo sama wykąpiesz dziecko w domu, dwie koszule na porodówkę- ja do prawie samego końca chodziłam w swoich ubraniach-później jak się na poważnie zaczęło to dopiero się przebrałam.Podpaski, woda dla ciebie, jakąś kanapkę, batoniki, skarpetki, dla ciebie coś do kąpieli, dla dziecka tylko mało ubranek i pieluchy i nic więcej. chyba że chcesz jeszcze wziąć ubrania na wyjście ale to mąż ci może podrzucić.
 
Hej
My jednak odpuszczamy:-(Amelka całą noc goraczkowała,pobodki co godz. padam!!!Wstala z dziwnym humorkiem:-(.Przepraszam dziewczyny i zycze milej zabawy;-)
asinka_z napisz co wam lekarz powiedział.Powodzenia dziewczyny
kasia8118 Ja tylko dopisze ze mi jeszcze kazali zabrać waciki bawelniane,Ale co szpital to obyczaj:confused:
Miłego dnia kobitki
 
Cześć:-):-)
Mi też sie ten sklep starsznie podoba i pełno rzeczy bym tam kupiła:tak:dlatego rzadko tam jeżdżę:-D:-D:-DAleceny przystępne tam są:tak:

ANITECZKA-a Twoja Alicja kiedy szkołę zaczyna??
A tak wogóle to bys sie pochwaliła Nikosia fryzurką:tak::-)

ASINKA Z-ale to od Twojego mleka zaczęły jej rosnąć??:szok::szok:Kurczę ciekawe co Ci powiedzą:cool:

KATIN-a do kiedy Twwoja siostra zostaje??
 
A ja nie wiem o jakim sklepie mówicie:no: Nigdy tam nie byłam:sorry:

Asinka_z miejmy nadzieję, że lekarz wam coś poradzi na na tą psioszkę i cycuszki;-)
Ja jak teraz rodziłam to już zostałam w swoich rzeczach bo nie było ani czasu ani siły na przebieranie. Koszulę założyłam dopiero po wszystkim jak wzięłam prysznic:tak:

Jstysiak dużo zdrówka dla Amelki:-)
 
asinka mi doktorka w polsce mowila ze jakbym zauwazyla ze jej cycuszki sie powiekszaja to zebym okladala jej altacetem to wtedy opuchlizna zejdzie ale wiki nie rosly tak sie moze dziadz wiec jej nie okladalam
sylwia range znajduje sie kolo duzego rorisona na bd8 tam kiedys byl woolworts:tak::tak::tak:
fajnie ze nas bedzie troszke na kulkachwiki to sie nie moze doczekac
 
Ja Milence okładałam altacetem- rosły jej jak karmiłam piersią- lekarz twierdził że to jeszcze moje hormony na nia działają.Ale jak skończyła trzy miesiące skończył mi się pokarm a ona dalej ma powiększone tylko trochę mniejsze niż podczas karmienia. Mówili że zanikną i nic dalej są.
Jak mi dziś nic nie poradzą to robie wojnę
oki zmykam bo zaraz wychodzę a Milenka mi zrobiła kawał i zasnęła 10 min temu :szok:
Ide ją obudzić bo się spóźnimy

Odezwę się jak wrócimy
 
Witam dziewczynki ten słoneczny poranek i życzę miłego spotkania.My z małym jeszcze w piżamach.Dzisiaj był łaskawy i wstał o 8.40:tak:.Ciekawe jak długo będzie dzisiaj świecic słoneczko:cool:.Dzięki dziewczyny za listę rzeczy potrzebnych do szpitala :tak:.Może w przyszły weekend wezmę się za pakowanie;-).Ampar3 a co tam u was jesteście już w domu?Ok.uciekam się ubrac bo już czas:-p.
 
Hejka
Ja już w domu.
Jakoś dojechałam, bez problemów, ;-);-);-);-). Sorki że znowu zawracałam gitarę z niemożnością trafienia.
Kasia8118 Zapomniałam Ci wcześniej odpisać. Na ten angielski wystarczy tylko potwierdzić że się będzie. I najlepiej zadzwonić wcześniej do p. Heleny. Nie wiem czemu Ci wcześniej nie napisałam. Wyleciało mi z głowy. :-)
 
reklama
Ja już też dawno w domku:-)
Obiad zjedzony, bąki śpią i czekam aż się obudzą żeby pojsc z nimi na spacer ale kurde chyba zaczyna padac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Wogóle tak ciemno się zrobiło:crazy:
No to sobie poszłam:sorry::wściekła/y: Rozpadało się na dobre:sorry::-:)-(

W takim razie pojadę do rodziców zmielic ziemniaki na kluski śląskie:tak:

Bożena wzywamy Cię:-):-):-)
Zastanawiałyśmy się dzisiaj na kulkach czemu się nie odzywasz? Czyżbyś się obraziła?

Roksanna a autostradą do domu jechałaś??:-p:-D:rofl2:
 
Do góry