reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Witam:-)
Dzięki wielkie kobitki za dobre słówko dla mojej królewny.:tak::tak::tak:
Widzeze spotkanko sie udało:-)Nikt nic nie pisze:-D:-D:-DPrzykro mi tylko ze ja nie dotarłam:-(U amelci cały czas wychodza ząbki.Bo ma brak kataru i kaszluA jak jej zaczełam masować dziąsełka to widziałm u niej taką ulge ze az odlatywała:-DWłaśnie wstała z super humorkiem,jupiiiii...Uwielbiam jak moja córcia gada,karmi swoje lale.I co najwazniejsze tata wkońcu kupił rowerek:-Dteraz na rowerku ogladamy bajki,tanczymy i najchętniej jemy:-D:-D:-Dostatnio to próbowała wciągnoc go do góry i isc z nim spać.Rany jak dziecku niewiele trzeba
asinka_z i jak tam u was dziewczynki:hmm:
 
Cześć dziewczynki!!!
Straszna tu dzisiaj cisza. Fajnie, że udało Wam się spotkanko. Może następnym razem też uda mi sie przybyć.
My dzisiaj byliśmy troszke w parku. Filip tak się wybiegał, że teraz śpi. Zreszta Adaś też więc mam troszke spokoju.
jstysiak- dobrze, że z córeczką już lepiej. Ja już się boje jak mojemu małemu zaczną wychodzić zęby:shocked2:
asinkaz- jeśli chodzi o odparzenia to wyczytałam dzisiaj na forum (pisała o tym dziewczyna, której synek miał skóre odparzona aż do krwi), że świetnie działają maść Alantan Plus i Clotrimazolum (chyba tak się to pisze). Może ktoś z rodziny w Pl mógłby ci to przesłać?
kasia8118- jak jstysiak napisała to mi sie przypomniało, że nawet położna mi mówiła żeby wziąć do szpitala płatki kosmetyczne. Oni ich uzywaja do mycia noworodka.

Jeśli chodzi o sklep Range to byłam tam wczoraj po raz pierwszy i bardzo mi się podobało. Właśnie szukam maszynki do mielenia mięsa więc na pewno tam wróce żeby kupić. A może pamietacie ile kosztowała?

Pozdrawiam:-)
 
ania1812 ta maszynka kosztuje 10funtow
dzieki dziewczynki za spotkanko i za pozwozke roksanko :-):-):-):-):-):-):laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
popieram alantan plus tez jest super mascia tez mialam wyjsc na spacerek
ale zaczelo padac wkurza mnie moja klawiatura bo wiki ja zalala cola i teraz strasznie mocno musze naciskac klawisze chyba ja rozbiore iodnowa wyczyszcze
:-:)wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
hej dziewczynki
mialam dzis niespodziewanie dotrzec na te kulki... nawet juz sie wyszykowalismy gdy zorientowalam sie ze D ma moja karte przy sobie:wściekła/y: a ja zero pieniazkow w kieszeni:wściekła/y:
Ania1812, asinkaz jesli chodzi o clotrimazolum to ja mam 6 tubek jakby bylo potrzebne ale... z tego co pamietam to stosuje sie to przy grzybicy i nie jestem przekonana czy mozna tym smarowac dzieci.
 
Witam

Milenka po wizycie u lekarza przez 4 godziny nie chciała spać tak mi dała popalić że mam dość.
Wkurzona jestem bo na cycusie babka powiedziała że sa normalne jak ja widze że nie są.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Na odparzenie powiedziała że jest to wirusowe i żadne maści w sklepie bez recepty nie pomogą. Dała mi maść zobaczymy do piątku czy będzie poprawa a i tak mamy być w poniedziałek na kontroli. Jesli nie będzie poprawy dostanę skierowanie do dermatologa- oby przeszło bo na specjaliste czeka się tutaj tyle że szok. Ja juz 3 miesiące czekam na ortopede i nic żadnego odzwewu.

Zmykam coś zjeść bo zaraz padnę z głodu
 
hej. dziekuje za milo spedzony dzien:tak:
alexnow,4muchy-milo bylo was poznac:-)
sylwia-Olivia jest cudowna;-)
tynia-nie zapomnij o moim serum:tak:
Roksana-mamuska pelna para:-D
Doris-:eek:niewiem co napisac hahahah-super bylo cie znowu zobaczyc;-)
po kulkach poszlam do alexnow na kawke-slicznie dziekuje.troche poplotkowalysmy,pozniej maly shopping w Asda i do domku. w autobusie nikola zaczela mi sceny robic,ale doszlysmy do porozumienia:-) o 17 juz bylysmy na miejscu:-)

asinkaz-moja nikola tez miala problemy z cycuszkami.wydawalo mi sie ze ma dwa guzki,jak ja dotykalam tojak dwa groszki-tez bylam z tymu lekarza i powiedzial ze to normalne i z czasem przejdzie.i przeszlo.tak bylo w przypadku nikoli.

dobra uciekam ciuchy w szafkach poukladac, bo nikola zrobila mi rewizje:-D:-D wszedzie sa moje majtki i skarpetki:szok:
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie mamusie z Bradford i okolic:-D
Mam na imię Kamila i prawdę mówiąc dopiero się zarejestrowałam, więc na początek chciałam Was wszystkie przywitać.​
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jak widać (mam nadzieję) :-) Jestem mamusią 2 córeczek. Mieszkamy na bd15. Wprowadziłam się tu w styczniu. Wcześniej mieszkaliśmy w Yorku.
Nie znam zbyt wielu osób w Bradford (w sumie można ich policzyć na palcach jednej ręki) :-D
Znam Alexnow i to za jej namową tu zajrzałam:-D:-D
 
Do góry