reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

kasia8118- ja brałam dla siebie: 2 koszule, klapki, majtki, 2 ręczniki, kosmetki, podpaski (w szpitalu też dają ale grube jak książka tel., ja miałam najwieksze Alwaysy), wode mineralną, jakieś batoniki (ja nie byłam w nastroju żeby jeść :sorry:ale za to mój J zjadł wszystko:-D). Dla dzidziusia miałam ubranka, ręcznik, pampersy. nie musisz brać kosmetyków bo mają. Butelki ani żadnej rzeczy związanej z karmieniem nie brałam i dobrze bo nic by się nie przydało. W razie potrzeby zawsze może dowieźć Ci coś mąż. No i nie zapomnij ksiegi ciąży. A pakowałam się jakiś miesiąc przed terminem.
4muchy- dzięki za info. To juz chyba nie będe tam dzwoniła.
doris- dobra i połowa sukcesu:tak:
Dobrej nocy
 
reklama
justysiak-biedna amelka:-(zdrowka zycze

dziewczyny-jajestem w kropce:-( niewiem na jakim przystanku mam wysiasc zeby dolaczyc do was na kulkach:-(. jedynie na bd4 to co bylam to Dawson lane-tam gdzie Hallmark,Asda i wsio. moze ktoras z was wie gdzie najlepiej jest wysiasc,zeby dojsc na kulki.inaczej bede bladzic:confused2:

moja nikola poszla spac bez kolacji:eek: ciekawe jak dlugo pospi.

roksana-ja tez w Range widzialm ta maszynke do miesa,ale juz swoja mam:-). bardzo mi sie podoba w tym sklepie.znalazlam dla siebie mnostwo rzeczy ktore by mi sie przydaly.sa nawet blaszki do ciasta w ksztalcie kwiatow,auta czy pilki noznej:-D czyli cos dla mnie:tak:
 
Kasia8118 widzisz jak ładnie dziewczynki Ci opisały wszystko:-) Ja tylko dopiszę o tych podpaskach że lepiej miec swoje żeby nie trzeba było ciągle się upominac u położnych.
Ja jak byłam w szpitalu z tym krwotokiem to nie miałam swoich i jak je poprosiłam to przynosiły mi dwie podpaski a mi to starczało raptem na godzinę:sorry:
 
sylwiam-dziekuje bardzo za pomoc,juz myslalam ze juz mi nikt nie podpowie:-:)-D napisalam do alexnow i sie umowilysmy ze przyjedziemy razem. bardzo sie ciesze. to ja uciekam sie kapac.dziekuje jeszcze raz za pomoc/big kisssssss/:-D
a na ktora jutro na te kulki???
 
Agniecha naprawdę super ten sklep. Tynia mnie ciągle tam wyciąga i zawsze wracamy z pełnymi siatami. A ta strona co Sylwia dała jest super, ale.... ;-) sprawdź sobie autobusy najlepiej z interchange, bo czasami to podaje jakieś miejsca z kosmosu żeby się przesiadać. Chyba że uda Ci się trafić jakiś bezpośredni autobus od siebie.
 
roksanna1-taki sklep to jest moj swiat.upatrzy;lam sobie tam firanki, no i wiele innych drobiazgow.jesze moj R nie wie ile kasy mam zamiar tam zostawic hahah:-D
sylwia-dziekuje za stronke.jest rewelacyjna
do jurta.ja uciekam myju.
dobranoc
 
Ostatnia edycja:
heja:-):-)tak jak Agnieszka juz pisala bedziemy tez:-):-):-)fajnie bedzie was poznac i zobaczyc znow ktore juz poznalam:-):-):-)moze po kulkach ,ktoras bedzie miala ochote wpasc do mnie na kawke:confused::confused::confused:oczywiscie jesli macie czas i ochote to zapraszam:tak::tak::tak:
moja Aga mnie dzis tak wpienila ,ze szok zaczela wymyslac w sklepie co mam jej kupic:wściekła/y::wściekła/y:wiec sie zdenerwowalam wyszlam i klaps na tylek i do domu zakupy nie udane ,ale spoko :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:juz sie uspokoilam myslalam ze przetrace mala klempe:-):-):-)dobra uciekam i do zobaczenia jutro:tak::tak::-D:-D


 
reklama
hej
Ja cały czas tak z doskoku:eek:
Wyjazd sie udał,bylismy nad morzem w Scarborough :tak:,pogoda pozwolila nawet na pluskanie sie w wodzi , i oczywiscie widoki cudne:happy:
Ampar witam po urlopku .

Dziewczyny teraz jest moja siostra wiec brak mi czasu na spotkania z wami:-( ale oczywiscie impezka u mnie nadal jest aktualna :tak: te karmiace i pracujace maja prawo do ustalenia daty:-D:-D
 
Do góry