reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

No niestety u nas bez deszczu też się nie obyło, chociaż większość dnia była całkiem przyzwoita.:tak:

Ania1812 zajęcia zaczynają się 5 września o 9.00. Co do opłat to w tamtym roku było 30 funtów za 3 miesiące. Zastanawiam się czy nie podniosą. Zobaczymy na rozpoczęciu
 
reklama
no to kobietki o ktorej jutro sie ugadujemy na tych kulkach tylko nie za wczesnie bo ja to sypiam do 9tej razem z wiki:tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
to moze 10 lub11ta jestescie :confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
jstysiak mam nadzieje ze Amelcia szybko wyzdrowieje :-:)-:)-:)-(
 
Mi tez pasuje 11:-):tak:

JSTYSIAK-zdrówka dla Amelki:-):-)
4MUCHY-ja tez myslałam ,czy czasem nie podwyższą:sorry:ale mam nadzieję że nie:tak:bo troszkę by przegieli:cool2:

KASIA8118-ja chyba juz powoli pakowałam torbę jak byłam w 30 tym tygodniu:tak:
A czemu myślisz ,że się wcześniej rozpakujesz???masz juz jakieś bóle??/

ANIA1218- U nas też tak Kuba skończył ze smoczkiem:tak:jak się wygłupialiśmy to pękł i juz był koniec cmokania:tak::-)a powiedziałam mu wtedy ,ze nie ma już dla takich dużych chłopców smoczków i było ok:-)

No u Nas tak ze smoczkiem to nie do końca sukces:-(bo w nocy starsznie płakał,pół nocy spał ze mną ,no i nad ranem już chciał wstawać o 6:eek:więc mu dałam tego nieszczęsnego smoka:-(i spał do 9.30 :szok::szok:
No ale w ciągu dnia nie miał ani razu ,więc jest w połowie sukces:-D:-D
 
KasiaJ przepraszam. Cały weekend pamiętałam żeby od tego zacząć, żeby Ci pogratulować i zapomniałam. Matko, przepraszam:eek::eek::szok:. Jeszcze raz wielkie gratulacje. Obyś się dobrze czuła dalszą część ciąży. Oczywiście gdyby nie wnikliwe oczy 4much też bym wcale nie zauważyła tego opisu.:-D:-D

W takim razie my z Tynią jutro będziemy na 10-11. Zaraz sprawdzę adres. Mam nadzieję że nie ciężko trafić.
 
Ja też będę na 11 jutro:tak:

Kasia8118 jasne, że możesz zaczac się już pakowac. Przynajmniej będziesz miała czas na dopakowanie sobie jak Ci się przypomni. Potrzebujesz ciuchy dla siebie i maluszka, pieluchy, przekąski jakieś, i w sumie nie pamiętam co jeszcze:szok::-p
Tutaj bierzesz to samo co w Polsce tylko w mniejszych ilościach;-)

Anita odpisuję:-)
Trzeba było temu dziecku też kije po nogach to miałby nauczkę;-):-p

Dzięki dziewczyny za rady odnośnie smoczka, ale jeszcze tak bardzo mi na tym nie zależy. Wczoraj tak tylko tata nasz rzucił hasło o soli i pomyślałyśmy że warto spróbowac.
Za jakiś czas znów spróbuję ale wtedy obetnę końcówkę;-) Ciekawe co wtedy zrobi bo przecież nie wytrze o bluzkę:-D
 
czesc dziewczynki! troche mi sie zeszlo z przeczytaniem wszystkiego co naskrobalyscie bo w sobote po poludniu bylam ostatni raz na bb :zawstydzona/y::szok:
kasia j
bardzo bardzo gratuluje,super wiadomosc! szkoda tylko ze tak bardzo sie meczysz,trzymam kciuki zeby te nieprzyjemne dolegliwosci jak najszybciej minely i zebys mogla czerpac radosc z bycia w ciazy ;-)
sylwia.m dziekujemy za propozycje podwozki ale my niestety musimy odpuscic kulki :-( S dzisiaj pracowal dzieki czemu mogl wziac urlo na kolejne 3dni :-)
ampar3 oczywiscie ze pamietamy i tesknimy ;-) juz nawet jakas imprezka sie szykuje po wakacjach :cool2:
kasia8118 wspolczuje z sofa ale ja na twoim miejscu to bym im taka awanture urzadzila ze by im w piety poszlo-chamy jedne! :no:
doris78 nawet polowa sukcesu to tez sukces wobec tego gratulacje-oczywiscie dla Dawidka :-p:-)
nefretete101 zaskoczylas nas wszystkie :szok: gratulacje dla Alexa-ale te dzieci szybko rosna :sorry:
jstysiak zdrowka dla Amelki! ;-)
katin i jak dojechaliscie nad morze? w sumie dosyc cieply dzien mielismy i nawet troche sloneczka :shocked2::sorry:
 
Witam z wieczora:tak:.U nas dzisiaj dzień przebiegł bardzo spokojnie.Nie robiliśmy nic ciekawego.A pogoda w sumie była całkiem przyjemna.justysiak no to biedna ta twoja Amelka.Oby szybko wyzdrowiała:tak:.Doris78 jakoś tak czuje że szybciej się rozpakuje.Niby wszystko Ok.ale czuje się różnie odkąd wróciłam do Anglii to bywa kiepsko ale to może zmęczenie i stres:sorry:.Trochę tego było w ostatnich dniach:cool:.Sylwia.m nie chcę byc upierdliwa ale rozwiń listę bo ciuchy to pewnie nie wszystko :sorry:.A pampersy,podpaski,ręczniki,kosmetyki,butelka potrzebne czy nie???Jakie przekąski???Wydaje mi się że wieki temu rodziłam już nic nie pamiętam:zawstydzona/y:.
 
kasia8118 jak bedziesz karmic piersia to butelka nie bedzie ci potrzebna,ja wzielam dwie koszule nocne,bielizne,ciuchy na wyjscie dla siebie i dzidzi,pieluszki,przybory 'higieniczne' tj.pasta do zebow czy plyn do kapieli,kapcie,zapas podpasek no i chyba tyle...:eek:
 
reklama
Do góry