reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Paradosia witaj na forum:-):-)

agnieszkauk, alexnow fajnie było was poznać i wasze córeczki :-):-):-):-)

asinka z mam nadzieję że maść pomoże

Byłam dzisiaj w parku z doris78 i sylwią.m ale niestety szybko deszcz nas przegonił. Jak będziecie szły na play grupę to dajcie znać:-)
 
reklama
WItam z wieczorka!
Sylwia - a mam sie o co obrazic>?, powinnam?........;-)
Nie pisze bo nic sie u mnie nie dzieje, nie mam weny , ani ochoty jakas jestem do d...:tak:
Chyba sie starzeje.........
Alex- dziekueje za wiad o kulkach ale odczytaął dzisiaj o 17.00:-D, na kompie tez nie sadam bo po co?........
KasiaJ- GrATULUJE! oby wszystkie dolegliwosci szybko minęły!
Monika- miło CIe było poznać może nasteponym razem uda nam sie dłużej pogadać.
WIększosc dziewczyn z forum mam okazje poznac przypadkowo:-D

JA włsanie skonczyłam szykować farsz na jutro i od rana zaczynam klejenie pierozków RADZIECKICH:-D, która chetna do pomocy, tylko nie pozabijajcie sie.......:-D:-D

Tak wiec postram sie zagladac częsciej......
 
Ale normalnie szok raz użyłam maści od pani doktor i jest ogromna poprawa już skórka nie jest czerwona - masakra cofam wszystkie złe słowa o tutejszej służbie zdrowia:-D:-D:-D:-D
Paradosia- ja tez mieszkam na BD15 a na jakiej ulicy mieszkasz ? bo ja Berrydale Close niedaleko katolickiej szkoły
 
witam z wieczorka:-):-)dziewczyny naprawde spotkanko mi sie podobalo,milo bylo Was poznac-w koncu:-D:-D:-Dtak jak Agnieszka pisala poplotkowalysmy troche:tak::tak:jak juz szlam z asdy to bylysmy tak padniete i jeszcze deszcz nas zlapal przed samym domem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
paradosia-witam nowa forumowiczke:tak::tak::tak:ciesze sie ze tu zajrzalas;-);-)
bozenam-o wilku dzis mowa byla,a wilk sie zjawia:-D:-D(zarcik)



 
PARADOSIA-Witaj na forum:-):-)Oj nie przezylas szoku po przeprowadzce z ładnego Yorku do brzydkiego Bradford??:-D:-DJa chyba bym nie przeżyła:-D
Bo mi się York strasznie podoba:-):tak:
No i tutaj za jednym razem poznasz mnóstwo dziewczyn,teraz rąk Ci zabraknie jak będziesz liczyła:-D:-D

ASINKA Z-no widzisz ,jak na tutejsza służba jest dobra:-):-Dja szczerze powiem jak na razie nie mogę złego słowa powiedzieć o nich:tak:

ALEXNOW-miło było Cie poznać:-)

4MUCHY-nie ma sprawy damy znać:tak::-)

AMPAR-a Ty co jeszcze się rozpakowujesz ??



BOŻENA M-oj nie łąnie tak koleżanki zaniedbywać:-p:no::crazy:
A JA moge przyjechać pomóc ,ale zjeść:-D:-D:-D
 
Alex wszystkiego naj naj i spełnienia marzeń z okazji urodzin:-)

Paradosia witaj:-)

Kasia8118 pokaż jakieś zdjęcie z brzuchem:-)

Jakoś pisac mi się nie chce więc spadam:zawstydzona/y:
 
Hej dziewczyny a Wy śpicie jeszcze?????:szok::szok::szok:
Ja przyznam sie ,że też nie dawno wstałam:-D:-D:-DNie pamietam kiedy do tak póżna spałąm:tak::-D:-D
Ale od jutra koniec laby:-:)shocked2:

monika1213-A twój Kuba wkońcu od kiedy zaczyna,dowiedziałaś się??

ALEX-Wszystkiego naj ,naj,naj......
No to ile wiosenek skończyłaś??wspominałaś wczoraj o urodzinach,ale nic nie mówiłaś że to dziś :)))))
 
reklama
alex wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!
ja tez przed chwilka wstalam i sie zaraz szykuje do kolezanki tez nie mam weny do pisania moze pozniej bedzie oki narazie kobietki milego dnia:tak::tak::tak::tak::tak:
 
Do góry