reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

witam:-)
roksanna1, tynia i wiki, aniteczka1981 a jak mnie sobie wyobrazalyscie????:-D:-D:-D:-D bylam brunetka, a nawet szatynka i ruda tez kiedys byłam:-D:-D:-D
a 4 misiace przed zajsciem w ciaze wygladałam tak :szok::-D
 

Załączniki

  • 9a93c588ec470148med.jpg
    9a93c588ec470148med.jpg
    52,7 KB · Wyświetleń: 24
reklama
sylwia.m jak tam Marcelek je juz wiecej? Alex mi od dwoch dni nie chce doslownie nic jesc:wściekła/y: dzisiaj jak zapatrzyl sie na reklamy to podstepnie kaszke zjadl... udawalam ze chce dac mu smoka, a gdy otwieral buzie to zamiast niego dostal lyzke:-D mam nadzieje ze niedlugo mu przejdzie
doris78 gratulacje dla synka;-)
 
My z Dorotą też wybieramy się jutro na kulki:tak::tak: Mojadzidzia przyjechac po Was??

Nefretete wcześniej Marcel miał takie krótkie zmienne okresy że raz jadł raz nie, dwa dni to jeszcze nic złego, za kilka na pewno wróci mu apetyt;-) Zresztą podobno dzieci jak zaczynają chodzic to mają spadek apetytu ze względu na "brak czasu na jedzenie":-D
Mój to niby lepszy ma apetyt ale to wciąż nie jest tak jakbym chciała:-p
 
sylwia.m Alex to od dawna nie ma na nic czasu, a juz o zmianie pieluchy nie wspominajac. jak sie zesra to dominik musi go przytrzymac bo inaczej mam wszystko usmarowane (skubaniec ucieka z golym dupskiem). jak D nie ma w domu a ja musze go przewinac to odrazu wstawiam go do wanny... juz pare razy musialam sie przebierac, zmieniac posciel i prac dywan:-D:-D:-D
do tej pory z jedzeniem wiekszych problemow nie mial... moze kolejne zeby sie szykuja:sorry:
 
Jednak sól niem jest sposobem na mojego cwaniaka. Krzyczał, wrzeszczał i podtykał mi smoczek żebym coś z nim zrobiła wkońcu wytarł sobie o bluzkę i do buzi:wściekła/y:
 
Hejka

Ja też chętnie wybiorę się na kulki Adaś idzie w środę zaczyna szkołę także jutro jaknajbardziej mi pasuje. Tylko rano muszę kupić road tax i spokojnie mogę pomykać autem:-D

sylwia.m niezły cwaniaczek z Twojego synka:szok:
 
heloouuu:-)

nefretete-ja myślałam,że jesteś brunetką chyba właśnie przez to,że masz avatar z brązowymi włosami a po za tym ten nick mówi sam za siebie:eek::laugh2::laugh2::laugh2:a tu blondyna:laugh2:
sylwia-to może teraz jakieś inne paskudztwo na smoka?:-p:rofl2::-D
a ja małemu dzisiaj włosy obcianałam,bo już jak Nikosia wyglądał:happy: oczywiście musiałam mu do zabawy jakieś zakazane przedmioty dać żeby usiedział bez ruszania głową:yes:
za to Alicja miała"problemy"na podwórku z pakolami,biegali za nią,pukali mi do drzwi,i w końcu ją któryś uderzył kijem w nogę,wiecie jakieś końskie zaloty tylko trochę przeginali no i skończyło się wizytą u rodziców i juz jest spokój tylko ciekawe na ile,bo moja Alicja święta nie jest :huh:
 
hej dziewczyny
ja czekam na odzew justysiak,czy jedzie na kulki-jezleli tak to zabiore sie z nia autem ,a jesli nie to przyjade autobusem. to na ktora godzine sie umawiamy?? aaa i w razie czego powiedzcie gdzie mam wysiasc-bede jechac 620-? daleko jest ten kulkoland od asda?? pierwszy raz jak tam bylam to z mezem i autem-nie pamietam gdzie to jest.podpowiedzcie mi zebym sie nie zgubila:-D:-D
 
Hej dziewczynki!!!
Widać, że w Anglii dzień bez deszczu to dzień stracony!!!:wściekła/y:
Chętnie się bym wybrała z Wami na kulki ale nie będe miała autka a nie bardzo widzi mi się ciągnąć się autobusem. Także może innym razem.
Sylwia.m- ja tak mam, że jak tylko zobacze jakąś babke z fajnym wózkiem to od razu bym zmieniała. Jak tylko sprzedam obecny to kupuje następny:-)
Jeśli chodzi o odwyk od smoczka to ja poczekałam aż smoczek Filipa się zestarzeje. No i w końcu pękł. A że Filipowi przestał się podobać to już go nie chciał. Tylko to był smoczek gumowy. Nie wiem czy jest szansa żeby silkonowy pękł. No chyba że odetniesz mu końcówke. Moja bratowa miała podobny sposób do Twojego z solą tylko bardziej drastyczny. Posmarowała smoczek chili czy tabasco (w każdym razie coś ostrego). Poskutkowało:sorry:. Ale tego sposobu nie polecam. Jak dla mnie to już hardcore i ostateczność.
nefretete101- niezły łobuz z Twojego synka. Aż strach pomysleć co będzie jak będzie starszy:-D I też zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam.

Mam pytanie do mam, których dzieciaczki chodzą do sobotniej szkoły przy kościele. Czy wiecie kiedy zaczynają się zajęcia? I ile kosztuje semestr?Miałam tam zadzwonić ale ciągle zapominam.

Pozdrawiam:-)
 
reklama
Hej dziewczyny
Kasiaj a to ci dopiero nowina :-):-):-)Wielkie Gratulacje.:-):-):-)Oczywiscie ja tez zycze oby byla dziewczynka.ps.Masz taki sam termin jak ja miałm z amelką;-)ja miałm dokładnie na 2 kwietnia:tak:
Nefretete Ja tez sadziłam ze wyglądasz inaczej:szok:
Sylwiam Napewno znajdziesz jakis sposób:tak::tak::tak:Zycze cierpliwości
Doris78 brawo dla małego
Marta84 jak tam wasza wycieczka,tez taka upalna jak u mnie:-D
Ampar3 witaj wczasowiczko:cool2:
Ja niestety w Walii ale tylko jeden dzień,Amelka dostała mi takiej temperatury ze zdecydowalismy sie wrócic,i chyba dobrze bo nocke miałm z głowy:-(Temp.utrzymuje sie do tej pory wstaje pobawi sie godz i znowu idzie spać.
Wiem ze pierwsza byłam aby iść na kulki z Wami ,ale bardzo ...bardzo mocno Was dziewczyny przepraszam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:,nie wiem jak jutro bedzie:-:)-:)-(.Napewno jak tylko Amelcia wstanie to wam napisze co i jak z nami.Mam nadzieje ze jej przejdzie.
 
Do góry