reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

No właśnie miałam w poprzednim poscie napisac co z jutrem??/Idziemy do tego kulkolandu na bd4???czy w inny dzień??w sumie zaraz dzieci do szkoły idą ,więc jest ostatnia szansa :-):-)

4MUCHY-hmmm ja nie wiem gdzie jest Daisy street:eek::cool::confused2:sprawdze sobie na google map:tak:
No zobaczymy czy z tym smoczkiem łatwo pójdzie:cool:jak na razie leży sam w łóżeczku i cos sobie gada,z smoczkiem już by dawno spał.Ale najważniejsze że nie płacze:-)
A ja właśnie z tego samego powodu co Ty nie zmieniam łóżka Dawidkowi:tak:ale może tez powinnam spróbować,może mamusię mile zaskoczy dziecię kochane:tak::-D

AMPAR-no leci czas szybko w Polsce:tak:my mieliśmy tak napiety czas,że nawet z Wami nie zdążyliśmy się zobaczyć:-(no ale nadrobimy w Bradford:-D:tak:
 
reklama
Marcel póki miał dobry humor to nie ruszał tego osolonego smoczka ale pod wieczór jak już był zmęczony i mocno ryczał to dawał mi go żebym coś z nim zrobiła i wkońcu wkurzył się i chwycił takiego:wściekła/y:
Jutro będę dalej próbowac:sorry:

Zapowiada się nudny dzień jutro, kto ma ochotę nas odwiedzic?? Pewnie nikt bo wszystkie z mężami będą ale chociaż na siostrę liczę:-p

Ampar coś tak kojarzę że pisała kiedyś z nami dziewczyna o podobnym niku ale to było taaaaaak dawno;-)
 
Aha zapomniałam ,że jutro wolne jest:shocked2::shocked2:
Ale jestem mega dumna z Dawidka zasnął bez smoczka i nawet nie płakał,dłużej mu za to poszło te zasypianie niż zwykle ale po godzinie zasnął sam ,wtulony w pieluszkę tylko:tak::-):-)

Hallo A Wy gdzie wszystkie jesteście??:cool::crazy:
 
Hej
Pogoda nie jest ciekawa ale udaje mi sie z siostro pobiegac po miescie miedzy deszczem. Jutro planujemy wybyc gdzies za miasto , nie mamay planow wszystko zalezy od pogody:sorry:jak pozwoli to nad morze .
Kasia j jaka wiadomosc , gratulacje:happy:
Sylwia ,Doris duzo wytrwałosci w walce z chlopcami .

Wszystkie dziewczyny pozdrawiam:-)
 
Witam z wieczora.Dzień jakoś minął ale pogoda zbytnio nie rozpieszczała:cool:.Jak byliśmy dzisiaj w parku to mi chyba ucho zawiało bo mnie lekko boli oby przeszło:baffled:.Mój ma jeszcze jutro wolne ale nie mamy żadnych konkretnych planów zobaczymy jaka będzie pogoda:tak:.Ampar3 my wróciliśmy w środę :tak:.Dziewczyny czy myślicie że to już czas na pakowanie torby do szpitala?Co musi się w niej znalesc?Piszcie bo ja jeszcze tutaj nie rodziłam i nie mam zielonego pojęcia co muszę zabrac:sorry:.nefretete ale Alex już duży szok:szok:.Chyba dawno go nie widziałam:eek:.
 
Dzien doberek laski:-):-):-)
Jeja jak mi niedziela minela to jest szok,Aga byla nieznosna(chyba ta pogoda) juz mialam jej dosc:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Ale wczoraj poszlismy na spacer,ale na koniec szlismy w deszczu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Dzis dzien zaczal sie spokojnie moj W w pracy:-):-):-)A my z niunka w domku,pozniej male zakupki:-):-)pogoda chyba nie bedzie dzis ciekawa:-:)-(
doris,sylwiam-fajny pomysl z ta sola na smoczku,ja juz probowalam wsystkiego chrzanu,musztardy,pieprzu i nic nie pomoglo zawsze uciekla i umyla sobie smoczka:wściekła/y::wściekła/y:bedzie miala 4 lata a do spania jeszcze bierze smoczek nie wiem co mam juz robic:confused::confused:juz jej mowie ,zepojdzie do szkoly i poweim dzieciom ze ona spi z smoczkiem ale troche poplacze i nadal go bierze:wściekła/y::wściekła/y:


dobra uciekam,bo po kolacji nie schowalam czekolady i teraz wyjada lyzeczka:szok::szok:


 
cześć dziewuszki:-)
coś słoneczko wyszło hmm dzionek ładny się zapowiada:tak:
dziewczyny co to za bank holiday jest?:happy::eek:bo mój tam w pracy:zawstydzona/y:
kasia8118- to już torbę pakujesz?:-pjeszcze niedawno sylwia z natalką rozprawiały a teraz Ty niedługo:sorry:ale ten czas leci;-)
alexnow-to moja też łychami nutellę zasuwa jak zapomnę schować:rofl2::laugh2:
nefretete- a czemu ja myślałam,że jesteś brunetką:eek::rofl2::-D
katin-nad morze jedziecie? ale Wam dobrze;-):-)
doris,sylwia-no i jak tam idzie ze smokami;-)
ampar-witaj,pewnie teraz to jesteś opalona na murzyna:rofl2:w Polsce tropiki:cool2:

a ja się czuję jakby dzisiaj niedziela była:tak:
 
No u nas ze smokiem nie idzie tak łatwo:sorry: Marcel ryczy jak głupi i ja wkońcu mu daję:zawstydzona/y:
Zresztą on jest taki wariat i tak szaleje że ja czasami potrzebuję żeby on usiadł ze smokiem na bajce i się trochę wyciszył bo chyba bym osiwiała:zawstydzona/y:

Ania1812 widzę że ty taka sama maniaczka wózkowa jak ja:-D mi też szybko się nudzą i najchętniej zmieniałabym co miesiąc:-p

Roksanna, Mojadzidzia, Tynia co ta u Was?? Czemu się nie odzywacie??
 
czesc kobietki nie odzywalam sie bo goscie wyszli od nas w niedziele imprezka sie udala ale nie zdazylam pomalowac kuchni chcialabym to zrobic dzisiaj bo naprawde wyglada obskurnie :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
sylwia dasz rade z tym smoczkiem trzymam kciuki
doris gratulacje dla Dawidka dzielnychlopak:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
ampar pamietamy o tobie witaj zpowrotem :tak::tak::tak::tak::tak:
nefrette ja rowniez wyobrazalam sobie ciebie troszke inaczej:tak::tak::tak::tak::tak:
a co do kulek to ja jestem chetna jutro mam nadzieje ze roksanna mnie zabierze;-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-)
a teraz szykuje sie na zakupy malutkie bo moja Wikusia zarzyczyla sobie na obiadek
makaron zapiekany :-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p
do uslyszonka kobietki i pisac kto bedzie na kulkach io ktorej sie ugadujemy:tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Kurcze. Cały weekend się zbieram żeby do Was napisać i ciągle mnie coś zajmuje.
Ampar przypomnij mi kiedy i o czym pisałaś???:-D:-D:-D:-D
Aniteczka mój też w pracy, także taki to bank holliday
4muchy u mnie już poszło. Mati robi do sedesu. Oczywiście nocnik i podkładka leżą nieużywane. Wydaje mi się że to jeszcze nie pora. Odłóż to na później. A jak będzie gotowa to potrwa to jeden dzień. Dosłownie. :tak::tak:
Rozmawiałyśmy kiedyś o maszynce do mielenia mięsa. Wczoraj kupiłam w Range obok morrisona, metalową. Ja nie pamiętam czy Ty akurat chciałaś, ale pisze ;-):tak::tak::-D:-D
Nefretete ja też myślałam że masz ciemne włosy. Może to przez to zdjęcie na motorze. Poza tym inaczej sobie Ciebie wyobrażałam.;-)
Doris ja myślałam cały czas że we wtorek się umawiamy na te kulki. Wybieramy się z Tynią
Dajcie znać kto jeszcze będzie i na którą?
 
Do góry