reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

super wiadomosci gratuluje kasiaj :-):-):-)oj moj teraz kapie mala,a ja sobie zrobie maly relaks,chyba tym siedzeniem w domu jestem zmeczona:-D:-D:-D
nic dziewczyny przyjemnego wieczorku do juterka:-);-):tak::-D



 
reklama
witam z wieczorka:-)
dziekuje za gratulacje dla Alexa;-)
dzisiaj po 18 wzielismy mlodego na rowerek... myslalam ze jak łyknie troche swiezego powietrza to szybciej usnie... a tu dupa do tej pory szaleje:wściekła/y: ja juz nie mam pomyslow czym go zmeczyc. robie mu tylko jedna dzemke w dzien:sorry2:

kasia j serdeczne gratulacje:-);-) obys sie lepiej poczula bo to teraz najwazniejsze:tak:trzymamy kciuki zeby byla dziewczynka:tak: Alex musi w koncu miec w czym wybierac:-D
 
Dzień dobry!!!
Widze, że jestem dzisiaj pierwsza.
kasia.j- witaj po powrocie. Przeogromne gratulacje:-). Życze poprawy samopoczucia. No niestety te początki są najgorsze, no i może końcówka.
Nefretete- gratulacje dla synka. Zuch chłopak:-)
23aneczka- jak czytałam o tych pysznościach to aż mi ślinka poleciała:-p
kasia8118- współczuje z tą kanapą. Też bym nie wiedziała co zrobić. Skoro oni są tacy uczciwi to strach oddać tą kanape bo jeszcze zostaniecie z niczym.
Asinka- ja niestety nie poradze z odparzeniami bo ba razie (tfu tfu) nas omineły. Z tego co słyszałam to dobry jest krochmal i częste wietrzenie pupy. Ale chyba najlepiej poradzic się lekarza. Chyba na to nie przepisze Paracetamolu:dry:

A my obijamy się jak możemy. Strasznie lubie takie długie weekendy.
Jestem teraz na etapie szukania nowego wózka bo ten mi sie znudził:tak: Ale tu ciężko znaleźć coś ciekawego. Tak naprawde to w okolicy jest tylko pare sklepów gdzie na żywo można obejrzeć wózki.
Taka piękna pogoda że na pewno wybierzemy się gdzieś na spacerek.
Pozdrawiam serdecznie
 
Kasia.j ja też tego podpisu nie zauważyłam:no: Musisz wstawic suwaczek wtedy wszyscy będą widziec:tak:
Gratulacje ogromneeeeee no i życzę Wam żeby to była córeczka:tak: Może jednak będę miała komu oddac sukienki po Olivce:-)
A miałam niedawno napisac żeby dziewczyny się wzięły do roboty bo Kasia8118 już prawie na finiszu i nie byłoby już z nami żadnej ciężarnej:-)

Kasia8118 ja bym nie odpuszczała na waszym miejscu:no: Skoro to nie jest taka jaką zamawialiście to niech sobie ją zabierają i oddają kasę i kupicie od innego producenta:sorry2:

Nefretete gratulacje dla małego chodziarza:-) No to teraz to już wogóle nie usiedzisz:-D
 
A ja dzisiaj byłam na carboot-cie w Brighouse, malutki ale sporo kupiłam. Dzieciaki oczywiście znalazły sobie zabawki. Adaś kupił za funta krótkofalówki actionmana a Julka maskotkę. Także wszyscy zadowoleni.

Spotkałam dzisiaj mamętrójeczki na zakupach w Tesco. Niestety cały czas zajęta. Praca praca a dzieci do komputera nie chcą dopuścić. Widziałam jej synka istny cherubinek:-):-):-)
 
witami ja
kasiaj-nie bede oryginala- grutuluje:-)
ja dzis w domku-do pracy nie poszlam:-p i spedzam dzien z moja rodzinka.
jestem tak podniecona,bo kolezanka u ktorej bylam wczoraj w szpitalu dzis urodzila chloczyka-ale sie ciesze.mam nadzieje ze juz wszystko pojdzie z gorki.maly musi zostac w szpitalu przez ok tydzien(jest wczesniakiem-8miesiac- a do tego to dziecko matki cukrzycowe) ale wiem ze bedzie ok

zakupy juz zaliczylismy-nikola dostala adidaski:-) teraz to jest juz naprawde cool:-D
dobra uciekam,bo skrzydekla mam w piekarniku a jeszcze musze szybko machnac mizerie.do wieczorka
 
Ostatnia edycja:
witam:-)
sylwia.m nawet nic mi nie mow o siedzeniu:szok: ja go zmeczyc nie moge. spi juz tylko raz dziennie, a i tak o 21 jeszcze gałami świeci- on jest nie do zdarcia. moze ktos w fabryce do mleka cos dosypal:sorry2:

pogoda beznadziejna... wybralismy sie na spacer i juz po 15minutach zaczynalo kropic. postanowilismy szybko zawinac sie do domu. gdy juz sie w domku rozebralismy deszczyk ustal:szok: i jak tu sie nie denerwowac:wściekła/y:
3 zdjatka z placu zabaw kolo domku
 

Załączniki

  • DSCF1.jpg
    DSCF1.jpg
    42,8 KB · Wyświetleń: 32
  • DSCF5.jpg
    DSCF5.jpg
    50,7 KB · Wyświetleń: 26
  • DSCF8.jpg
    DSCF8.jpg
    50,3 KB · Wyświetleń: 34
Ostatnia edycja:
Cześć niedzielnie:-):-)
Jak tam weekendzik Wam minął???

Kasia j-Życzę Tobie mnijeszych dolegliwości:-(a wcześniejsze ciąże też tak przechodziłaś??

4MUCHY-a gdzie w Brighause jest carboot???nigdy tam nie byłam:no:

Sylwia-i jak Marcel z dydkiem dalej??Bo Dawid nie:tak::-)

Dzisiaj właśnie postanowiłyśmy z Sylwią spróbować odzwyczaić chłopaków od smoczków i trochę smoczki solą posypałyśmy:-Di nie chcieli ich:tak:
Tylko Dawid cwaniaczek potem kazał sobie umyć smoczka ,ale oczewiście udawałam że go myję i potem nie chciał a na koniec sam wyrzucił do śmietnika:szok::szok:
 
doris78 ciekawy pomysł z solą. Fajnie że tak szybko poszło. Ja Julce zdemontowałam szczebelki w łóżeczku i bałam się że będzie wychodzić i zasypianie się wydłży. Naszczęście mile nas zaskoczyła i zasypia tak samo - bez problemów:-):-)Carboot jest na parkingu przy Daisy street:-)

Jeśli chodzi o sikanie Julka cały czas do majtek leje jedynie Majlo-maskotkę Julia chętnie wysadza na nocnik:szok::errr:
 
reklama
hej
Mam nadzieje ze mnie jeszcze ktos tu pamieta:szok: Duzo nowych dziewczyn widze- bede miala co poczytac jak wroce:tak: Jutro wylatuje- bylo super nawet nie poczulam ze 25 dni minelo. Szymon rozpuszczony jak dziadowski bicz- bawil sie z pieciolatkami wiec nabral ciekawych nawykow:wściekła/y:
kasiaj- gratulacje- pewnie juz wiedzialas jak bylysmy w eurece, co?;-)
sylwiam- widzialam mala na naszej klasie- jest piekna:tak:
kasia8118- a ty kiedy wrocilas? w sprawie sofy ja tez uwazam ze oddaj- fiuty jedne:no:

Tesknie juz za spotkaniem w bradford:tak: Pozdrawiam wszystkie i do zobaczenia:cool2::cool2::cool2:
 
Do góry