reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
KASIA J-WOW jakie wiadomości:tak::tak:A który to tydzień???No i skąd wiesz ,że ptaszek??:-D:-Dostatnio same dziewuszki się rodzą,więc jest szansa:tak::tak:Gratuluję oczewiście też bardzo.bardzo:tak:
Ja bym chyba tego opisu nie zauważyła:-:)-:)no:

ASINKA Z-ja Ci w sumie nic nie poradzę ,bo u nas były małe odpażenia i pomagał sudokrem:confused:

ZŁOŚNICA-Batley jest niedaleko Bradford więc możesz z Nami pisać, jeśli masz ochotę,serdecznie zapraszamy:tak:
 
Hej ale wiadomości :tak:.Serdeczne gratulacje Kasiu.j pochwal się który to tydzień:tak:.4muchy nie pytaliśmy się czy możemy zwrócic bo nie wiem czy to wszystko ma sens.Nie ufam tej firmie ani trochę boje się że jak zabiorą tą którą mam w domu to mogę zostac bez niczego.Ciekawa jestem czy oni by się wogólę zgodzili na zwrot skoro oni uważają że dostałam taki model jaki zamówiłam:baffled:.Jeżeli chodzi o Krystiana to cały czas robi siku na nocnik z kupą bywają problemy ale to już trochę inna sprawa bo mu ogólnie z tym ciężko idzie.W domu już chodzi w majutkach w końcu udało mi się go przekonac.Teraz jeszcze cwicze wychodzenie z domu bez pampersa i też jakoś mu to idzie.Dziewczyny a wiadomo co u Natalki bo ja nie jestem w temacie:no:.nefretete gratulacje dla młodego szybko mu poszło z chodzeniem.
 
KASIA8118-Natalka się w tygodniu przeprowadziła do Swojego i może tam nie ma internetu:confused::nerd:

4MUCHY-mój Dawid też strasznie wstrzymuje sikanie w domu,jak chodzi bez pieluchy:wściekła/y:
A jak wychodzimy i mu ubiorę,to zaraz jest tam nasikane:wściekła/y::angry:
 
Tydzien dopiero 8 i juz sie nie moge doczekac 12. Mam nadzieje, ze wszelkie dolegliwosci sie wtedy skoncza. Niestety bardzo zle znosze ta ciaze. W PL bylam w szpitalu, bo sie odwodnilam. Podlaczali mnie na okraglo do kroplowek, jakies leki bralam, ale to nic nie pomagalo. Wymiotuje na okraglo. W ciagu 20 dni schudlam ponad 5kg. Tutaj tez juz bylam u lekarza. Nie pocieszyl mnie zbytnio. Dali mi tutejsze leki, no i tez szpital nade mna wisi, jak nie przestane dalej wymiotowac. Do tego meczy mnie jeszcze zgaga.
Tez mam nadzieje, ze bedzie to dziewczynka.
 
Kasia.j no to nie wesoło ja tak szczerze to nie wiem co to dolegliwości ciążowe:no:.Ale to może jest dobry znak może tym razem będzie dziewczynka:tak:.A ja jakoś dziwnie się czuje mam takie dziwne przeczucie że szybko się rozpakuje :baffled:.
 
reklama
hej kobitki!!!
kasia j ja tez gratuluje i dziweczynki zycze:tak:ja nie wiem co to wymioty ciazowe ja maja ciaze bardzo lekko przeszlam tylko zgaga mnie meczyla.
Ale mialm dzisiaj dzien pol dnia z kuchni nie wychodzilam,moj B poszedl do pracy a mnie naszlo na wypieki:tak::tak::tak:zrobilam pyszne kruche rogaliki z jagodami,palce lizac;-)potem po pracy B przyjechal ze znajomymi na obiad i zrobialm dewolaje z ziemniaczkami i suroweczka mniam mniam musze przyznac ze nawet smaczne bylo:tak::tak::tak:no i najwazniejsze ze gosciom smakowalo:-):-):-)rogaliki chyba tez bo prawie wszystkie zjedli:-D:tak:
moja laura juz spi od ponad pol godzinki a ja ide polezec na kanapie:-)
milego wieczoru
pozdrawiam.
 
Do góry