reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

asinka-ja mialam taki sam problem z moja niunia cala byla odparzona i lekarka kazala mi myc ja przy kazdej zmianie pieluchy w krochmalu.Mowie ci problem zniknie .A jesli nie pomoze to tylko lekarz ci pomoze:-):-):-)
 
reklama
asinka zostaw ja na troche bez pieluchy zeby skura mogla oddychac i mozesz sprobowac Kamillosan to jest tez dobry krem.Mam nadzieje ze ci sie uda jakos ja z tego wyleczyc ale podobno krochamal tez jest dobry
 
Hej kobitki:-)
Ja juz po pracy,rany jak fanie skączyc przed południem.Jutro jedziemy do Walli i wracam w poniedziałek wieczorkiem.Wiec jezeli na kulki to we wtorek jestem wolna;-)a tak na marginesie to nie sądziłam ze az tyle chetnych bedzie:szok:jupii kulkoland Nasz :-D:-D:-D
Nefretete Wielkie brawa dla Alexsa,zuch chłopak:tak:
Kasia8118 Kochana nie denerwuj sie tak ;-)Pamietaj ze masz dzidzie pod serduszkiem.Wszystko bedzie dobrze;-)
Kasiaj Witaj:-)
Agnieszkauk.Jak chcesz to chetnie moge po Was podjechac,tylko fotelik niech ci mezus zostawi;-)
złośnica2005 Sorki ale ja nawet nie wiem gdzie to jest:zawstydzona/y:
asinka Ja tez slyszałam o krochmalu,ale mi położne w polsce poradziły tormentiol grubą warstwe.Ale radzila bym najpierw poradzić sie lekarza.Nigdy nie wiadomo co to może byc.Moge tylko zyczyc Wam duzo zdrówka
Marta84 Moze gdzieś tam sie spotkamy.Bede wypatrywac:-D:-D:-D
 
Czesc

Dzieki za powitanie :tak:

asinka - to moze byc jakies pieluszkowe zapalenie skory, moj Kubus tak mial i dostal na to masc, po ktorej wszystko od razu zeszlo, dopoki nie pojdziesz do lekarza to bym wietrzyla pupe i umyla w krochmalu

doris - tak, Kuba juz pyta o szkole, musze tylko zadzwonic w poniedzialek i dowiedziec sie kiedy dokladnie zaczynaja i czy cos trzeba kupic, myslalam, ze przysla jakis list informacyjny, ale jak na razie nic nie przyszlo, dzis musze jeszcze B wyslac z nim na zakupy, bo nie ma szkolnych spodni i butow

roksanna - chcialabym byc wypoczeta :-(
 
cz\esc kobietki ja juz po zakupach roksana mi pogla wielkie dzieki dzis mamy gosci i zrobilam juz oponki z serem roksana mi pomogla przy salatce warzywnej obiore jeszcze ziemniaczki usmaze kotlety i zrobie salatke do obadku i gotowe jeszcze szybki prysznic i jestem gotowa
alex gratulecje pierwsze kroki juz za nim supcio:tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D
asinka moja wiki bardzo dlugo miala odpazona dupke bo miala kwasne kupki na noc spala bez pieluchy bo inaczej by nie usnela dobry jest linomag ja smarowalam wiki sudokremem ale nie zabardzo pomogl ale odziwo pomogla jej maka ziemniaczana bardzo czesto jej smarowalam gdy miala dupke odpazona i jej pomoglo i staralam sie aby byla bez pieluszki aby jej skorka odpoczywala mam nadzieje ze nasze rady ci pomoga :tak::tak::tak::tak:
 
witam dziewczynki
ja juz po pracy.obiadek zaliczony, teraz tylko male szalenstwa z nikola. o 17 odwiedzi mnie kolezanka, a jeszcze chce podejsc do szpitala maternity-kolezanke dzis rano przyjeli-36 tydzien,cukrzyca ciazowa a dzis jej wody odeszly.martwie sie o nia choc podswiadomie wiem ze bedzie ok.slyszalam w jej glosie smutek:-( rozumiem ze sie stresuje i dlatego musze isc i ja podtrzymac na duchu.
justysiak-dzieki za propozycje.:-)
nefretete:-D jakbym czyala o mojej nikoli,ona jak zaczela chodzic to myslalam ze poplacze sie ze smiechu:-D
kasia8118mnie w angli niec nie zdziwi.:no:szkoda tylko ciebie, ze sie musisz denerwowac
uciekam do mojej coreczki.
 
witam ja juz po obiedzie:tak::tak:moja Aga spi,mojego W zawolali do pracy:-:)-(i siedze sama w domku witrzysko takie zimne ze szok:szok::szok::szok:
nefretete-brawo dla synka :-D:-D
i co tu robic???nie wiem !!!!




 
reklama
Ja mam chwilkę bo dzieciaki z tatuśkiem w ogrodzie w piłkę grają

Od wczoraj zdjęłam pieluchę Julce. Wczoraj na samym początku pięknie zawołała, posadziłam ją na nocniku i zrobiła siku i na tym się skńczyło. Kilka razy zrobiła w majtki a tak generalnie wydaje mi się że wstrzymuje. Dzisiaj jak jej zdjełam pieluchę rano to dopiero zrobiła o 16-stej:szok:. Ciekawe jak dalej się potoczy trening:baffled:

kasia.j witaj z powrotem ja przez dwa dnienie mogłam dojść do siebie po powrocie

kasia8118 pytaliście czy da się zwrócić, bo jednak różnica spora ze skrzynia czy bez skrzyni. A propo sikania jak tam Krystian, woła siku w majtkach

zlośnica2005 chyba nie , ja mieszkam w Scholes. To jest jakieś 6 mil od Batley
 
Do góry