reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Berlina

hej tak jak obiecalam na gg.dziele sie wrazeniami po wizycie u ginekologa:-)napoczatku wybralam sobie doktora kalisza bo najblizej po przeczytaniu na forum o nim zrezygnowalam i postanowilam sie umowic do p.Emili -dobrze o niej pisza i klientka mi tez ja polecala...zadzwonilam i bec:no:niemka w recepcji chyba miala zly dzien byla niemila i powiedziala ,ze wolny termin to dopiero w listopadzie ...a ja w listopadzie rodze ,wiec ewentualnie moge sprobowac i przyjechac moze pani doktor mnie przyjmie...zrezygnowalam i zadzwonilam do slynnych panstwa Jakubkow ...pani w rejestracji bardzo mila nie bylo problemu z wizyta i w srode popoludniu mialam okazje poznac wszystkich Jakubkow ....osobiscie jestem zadowolona z wizyty u nich ..rodzic bede tez na tempelhof ,gdzie pracuje syn Jakubkow i 5polskich poloznych;-)no chyba,ze dzici sie bedzie bardzo spieszyc i pojade do najblizszego szpitala....choc po cichutku licze ,ze zdarzymy....pozdrawiam...Ps.Patrycja aty w koncu umowilas sie z jakims gin.;-)???
 
reklama
Hi dziewczyny :)
Jestem nowa na forum. Szukam mamusiek na spacery i pogawedki :) Jestem mama dziewieciomiesiecznej dziewczynki :) Mieszkamy w Pankow. Moze ma ktos ochote sie z nami spotkac :) ?
Pozrdrowienia dla Wszystkich :)
 
Cześć Dziewczyny,
Szukam dobrego ginekologa do prowadzenia ciąży. Jestem z Neukolln , obecnie chodzę do niemki - Pandury na Lipschitzallee. Powiedzcie mi kiedy zakłada się Mutterpass?? jestem obecnie w 8 tygodniu ciąży i moja gin założy mi pass dopiero po wynikach krwi i moczu. Po prześledzeniu wątku chyba wybiorę się do E. Witwer jak macie jakieś inne dobre typy to poproszę o nie:) jeśli chodzi o Jakubków wiele złych opinii o nich na forach ale jak zwykle bywa trzeba się przekonać na własnej skórze.
 
Pozdrawiam wszystkie mamuski!Jestem mloda mama.Mam 15 miesieczna coreczke i mieszkam na Charlottenburgu,chetnie spotkam sie na spacer lub kawe.moje gg:9001315
 
reklama
Do góry