reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Berlina

reklama
hej! ja rowniez szukam mam w berlinie!

jestem tu od prawie 3 lat a moj synus ma dopiero 3 i pol miesiaca. mieszkam w steglitz na granicy do zehlendorf/dahlem...

bardzo bym chciala poznac fajne i przedewszystkim polskie
mamy:tak: ja jestem w niemczech juz od 23lat a malego wychowuje w jezyku polskim ... fanje bym bylo pogadac sobie swobodnie po polsku. tutaj lub na osobistym spotkaniu :-)
(sorry za bledy)
 
Hej kobietki. Widze ze tu cisza straszna ale moze ktos mi odpowie. Moj maz dzis wlasnie zaczyna prace w Niemczech i chodzi mi o rozmowy telefiniczne. Ma ze soba komorke z ery ale to strasznie drogo wychodzi. Czy sa jakies sposoby na obnizenie kosztow polaczen, jakies karty z tanimi rozmowami, jesli sa to jakie i skad dzwonic z budki czy mozna cos do komorki zalozyc. Bede wdzieczna za kazda wskazowke bo rozmowy z komorki wykoncza nas finansowo.
 
witaj mamusiu ago :) ja mam nieco starszego dzidziusia, moj synek w sierpniu skonczy 3 latka, zas mieszkam w berlinie prawie 4, ale to nic w porownaniu z Twoja bytnoscia w niemczech :)
pozdrawiam cieplo, bo upal niesamowity dzis, ze spandau :)
 
Kobieton mamy dzieciaki w podobnym wieku...i tez jestem tu prawie 4 lata :-) tak sobie zdalam dzis z tego sprawe ze 28 lipca pyknie mi 4:szok::-D Pozdrawiam z sasiedniego osiedla :-)
 
witaj patrycja! :) jak ten czas leci, najlepiej widac to po naszych kochanych szkrabach..hmm, widze, ze mojemu Stasiowi ladna sasiadka rosnie w dzielnicy obok :)
 
reklama
hellooo :-) Ja wlasnie bylam sobie nad woda z moja Noemi ale desz zaczal padac :-/ No i zas jestesmy w domu....
Kobieton wstaw jakas foteczke-milo widziec z kim sie klika :-)
 
Do góry