reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Berlina

wydawalo mi sie ze wczesniej mialam zdjatko w profilu..moze mi sie wydawalo ;)
musze poszukac i rozszyfrowac na nowo swoj profil i jego edycje ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
mam na imie magdalena :) mieszkamy tu w berlinie w czworke, ja, moj rafal, synek stas i moja kochana stieftochter basia :) dzis obchodzimy rocznice naszego slubu a ze piekna pogoda idziemy na spacer..tak naprawde nie wiem, od czego jeszcze mialabym zaczac opowiesc o nas..to chyba material na ksiazke ;) moze spotkamy sie na gg w wolnej chwili i pogadamy? to zupelnie niezobowiazujaca propozycja, moje gg: 3101066 :) pozdrawiam mag :)
 
Witam wszystkie kobitki z Berlina :)
Mam na imie Aneta i jestem z Hellersdorf. Mam 2 letnia coreczke ktora urodzilam tu w Berlinie a pod opieka w czasie ciazy bylam u Dr Landowskiego (bardzo dobry lekarz niestety juz nie przyjmuje) Teraz chodze do Dr Emilii Witwer (mowi po PL) jest bardzo fajna lekarka. Aktualnie staramy sie z mezem o drugiego dzieciaczka :)
No to tyle na poczatek. A no i rowniez szukam kompanki na spacerki :laugh2:
 
Czesc Aga!
mieszkam równiez na steglitzu lecz przy granicy lankwitz. Mieszkam w Berlinie od 23 lat i mam 9 miesecznego synka którego takze wychowuje w jezyku polskim. Nie jest to latwe, poniewaz mój maz jest niemcem a z moja rodzina bardzo rzadko sie widuje. Chcialabym zapoznac polskie mamusie aby odswiezyc jezyk polski i umozliwic dziecku kontakt z polskimi dziecmi.

Pozdrawiam
Angela
 
Witaj jestem mama 5 miesiecznej dziewczynki i chetnie wybiore sie z Toba na spacer z naszymi pociechami gdybys byla zainteresowana podaje gg 10929981 pozdraiwma
 
Hej dziewczynki ja tez jestem z Berlina :)
Moge polecic Dr Emilie Witwer Van de Loo (mowi po PL)
A Kalisza bym nie polecala bo jest nieczuly no ale kto jak woli ;)
 
reklama
Widze ze to po drugiej stronie Berlina ode mnie... wczoraj poczytalam fora o lekarzach polskich w Berlinie i stwierdzilam ze sami kretyni i wybieram sie do niemca....Ale dzieki za fatyge :-)
 
Do góry