reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Berlina

reklama
ja mam niemca i nie zamienie go na innego...bylam u polki-wielka porazka!! z reszta jak kazdy praktycznie tu polski lekarz...
 
To sie do Ciebie odezwe jak bede w potrzebie. Mam nadzieje ze sie podzielisz swoim skarbem :-)
Ja tez chodze raczej do niemcow chociaz jako rodzinnego lekarza mam polke i jej z kolei nie zamienilabym na zadnego innego lekarza. Juz nie raz pomogla nam bardzo tam gdzie inny niemiecki koniowal zawalil. O niemieckich dentystach niestety tez nie mam najlepszego zdania.....Mysle ze to niestety taka lekarska choroba wystepujaca niezaleznie od narodowosci. W Polsce jak i tutaj trafilam juz na tragicznych lekarzy, ze nawet wrogowi bym takiego nie zyczyla i takze w obu krajach mam tez lekarzy ktorych bardzo cenie.
 
Pati, no to nie badzi taka egoistka i dawaj namiar na niego :-) My to juz nawet na Lichtenberg jezdzilismy, bo mielismy nadzieje ze w koncu jakis dobry sie trafil no i taki sie kowal okazal, ze do dzisiaj moj maz meczy sie z tym zebem kolejny miesiac. Musielismy az do Polski jechac zeby sprawe sfinalizowac bo tamtem to najlepiej by zdrowego zniszczyl byleby na koronie zarobic......eh, mi juz rece opadly w tym temacie.W Polsce dentysta robi wszystko zeby zeba ratowac i w zadnym wypadku nie wyrwac a tutaj.... gdzie nie poszlam to masakra :wściekła/y:
 
a mi widzisz szczeke cala tak rozpizgala w polsce ze bylam gotowa ja zabic!!! bylam na piaskowaniu i tak mi poranila wszystko ze dwa tyg.sie leczylam...
a namiary prosze bardzo :) i ratuje co sie tylko da :) i bardzooooooooooooooo delikatny jest!!

Ziegler Werner Dr. Zahnarzt
Müllerstr. 56
13349 Berlin
Stadtteil: Berlin Wedding

Kontakt: Telefon: (030) 45199191
 
Dzieki! :-D No widzisz, to tak jak pisalam, wszedzie znajdziesz konowalow. Ja do tej pory mam same dobre wspomnienia po wizycie u roznych dentystow w Polsce. Natomiast tutaj....szkoda gadac. Jedynie ufam tutaj kieferchirurgowi, ktory naprawde jest super i on mi wlasnie jednego zeba uratowal, ktorego zwykly dentysta juz skazal na wyrwanie....
 
Moj Adam raz wyzywal ze sobie lekarzy po drugiej stronie berlina wynajduje...wiec poszlam kolo nas... raz ze byla baba tak niedelikatna ze prawie mi z asystetka buzie rozerwaly-mialam po tym zajady to jeszcze skasowaly mnie 120 euro za plombe pomiedzy dwoma zebami..
 
Hej, jest tu jeszcze ktos? :) Jestem tu nowa i na poczatku witam sie z wszystkimi :) Tez jestem Bln, mieszkam na Spandau no i oczywiscie chetnie wybiore sie czasem na spacer i ploty :D Mam corke 15 miesieczna
 
reklama
Witaj Fibirell.Jasne ze jestesmy i zyjem :-D Tyle tylko, ze glownie plotkujemy na ogolnym czyli Szukam Mam z Niemiec a tutaj piszemy jak cos dotyczy ewidentnie tylko Berlina :-)
 
Do góry