reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Berlina

reklama
Witam dziewczyny :-) Potrzebuje namiaru na dobra polozna ktora pomoglaby mi nie tylko przy porodzie ale takze w okresie przed i po. Pomimo tego ze nie mam problemu z jezykiem ( mieszkam w Berlinie 5 lat) to wolalabym fachowa pomoc w jezyku ojczystym. Doda mi to pewnosci siebie podczas mojego pierwszego macierzynstwa.
Bede wdzieczna za wszelkie rady. Najlepiej zeby byla to jakas polozna ktora nie mieszka daleko Mitte, poniewaz tak bedzie najwygodniej. :-)
 
Ja wogole proponuje dolaczyc Ci do nas na mamy z niemiec...tam jest nas wiecej-z roznych rejonow... :-) a teraz zabieram sie za prace... buuu...
 
Wydaje mi sie ze sie dolaczylam, chyba ze sie musze specjalnie gdzies dopisac do forum. Tylko jak sama zauwazylas, sa pewne tematy ktore dotycza tylko spraw Berlina i wtedy faktycznie chyba lepiej pisac tutaj. Milej pracy!
Ja za to od jutra znowu w kierat :-(
 
Czesc dziewczyny,
Czy ma ktoras z Was dobrego pediatre w Berlinie, wartego polecenia. Oczywiscie najlepiej by bylo zeby mowil po polsku.
Wiem, ze moze to dla mnie jeszcze za wczesnie ale lubie byc dobrze zorientowana w tematach, ktore mnie dotycza :-)
 
reklama
Do góry