reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bemowa, Jelonek i dalekiej Woli :)

Hej, miałam Wam napisac że warsztat się udał i było bardzo fajnie poplotkować o teściowych i takich tam sprawach, ale to mniej ważne ponieważ moja Córcia zrobiła dziś pierwsze kroczki, tak moja mała Księżniczka już chodzi - cudowny widok.
Do zobaczenia w czwartek w klubie to się na żywo pochwalimy :-)
 
reklama
Co tu tak pusto??
j_asia nareszcie ktoś z moich okolic, anie tylko Jelonki i Jelonki :-D. Poza tym mamy córy w tym samym wieku dokładnie :-). Jeśli chodzi o lekarza to my na Wroclawskiej chodzimy do dr Różak. Jest ok tylko strasznie komercyjna. Co wizyta to recepta na Viburcol i zawsze sterta leków na wszytko i na nic :-). Natomiast jest dokładna przy badaniu, odpowiada na wsytkie pytania, ma dobry kontakt z dzieckiem i jest podatna na sugestie ( nie ma problemu ze skierowaniami itp).
Mieliśmy ostatnio profesjonalną sesje zdjęciową. Wklejam efekty. Polecam Wam dziewczyny bo to super pamiątka.
Zobacz załącznik 431851Zobacz załącznik 431852 IMG_0162.jpgZobacz załącznik 431856Zobacz załącznik 431857Zobacz załącznik 431858
 
Navna no właśnie gratulacje dla Karoliny.
Ale mrozi... Czy wy też siedzicie z maluchami w domu? My już nie wyrabiamy. Trzeci dzień w czterech ścianach... W sumie z Olkiem to bym wyszła, ale dla Luśki to już za zimno. Jednak jutro i tak musimy wyjść, bo mamy wizytę u ortopedy z małą.
 
Cześć,

Ja widzialam na zywo w klubie Karolinke, fajny widok jak taki szkrab spaceruje :tak:

My dzis nie wyszlismy pierwszy dzien i tez nam bylo ciezko caly bozy dzien w czterech scianach, a jutro u nas IMPREZKA !!!! Pierwszy ROCZEK Adasia, myslalam ze kupie cukierki i pojdziemy do Klubu, ale jednak Klub chyba wogole odwolam, bo wydaje mi sie ze wiekszosc nie wychodzi z Maluchami a ja tez bede miala troche roboty przed urodzinkami. Zamowilismy taki fajny tort w ksztalcie 1-ki, mam nadzieje ze bedzie smaczny :-)

Asiu85
fotki bardzo fajne, tez myslalam o takiej profesjonalnej sesji, moja znajoma sie tym zajmuje, ale wole fotki w plenerze wiec poczekam na wiosne.

A jak tam nasze nowe Mamusie, jestescie jeszcze z nami???

Buziaki i trzymajcie sie zdrowo i cieplutko :-)
 
NAJLEPSZE ŻYCZENIA URODZINOWE DLA ADAŚKA :-)
BUZIACZKI OD KAROLINKI :-)

Odnośnie naszej ostatniej rozmowy w klubie to w najbliższą środę grają "Rzeź " Polańskiego i my z Karolinką pewnie się wybierzemy. A co do szczepień to przed chwilą także uzyskałam informację że rok i dwa miesiące jest pierwsza dawka. Dobrze że poruszyłyśmy ten temat bo dwa miesiące wcześniej w tym wieku to uważam dużo. Też z Karolinką siedzimy od wczoraj w domu bo temperatury są nieludzkie i współczuję tym co musza wychodzić, my się grzejemy jak dwa kociaki.
Dzięki za gratulacje, miłego dnia :-)
 
Hej hej
no i już mam Roczniaka w domu. Impreza się udała, fajny i smaczny (wszystkim smakował) tort zamówiliśmy w kształcie 1-ki, za bardzo przystępne pieniądze 35 zł/kg, Adaś miał rogalika z ciasta marchewkowego :-) (też mu smakował). Prezentów a prezentów, tylko troche za dużo ludzi i czasami za głośno, ale dał rade do 20.30.

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA PAMIĘĆ I ŻYCZENIA !!!!!!!!

No i co kolejny dzień w czterech ścianach :no: ale zimno, wczoraj byłam na chwile i uda już mnie szczypały z mrozu.

Magdzik jak tam Kacper?

Buziaki
 
reklama
Od nas niestety spóźnione życzenia dla solenizanta :-)
U nas oprócz tego, że zimno, to jeszcze kolkowo :-( Najlepsze na brzuszkowe smutki są mamusine rączki, więc nie mam jak pisać, ale dobrze, że chociaż te rączki pomagają, bo serce się kraje, jak widzę, że Młodą boli, a ja nie mogę jej pomóc...
 
Do góry