reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bemowa, Jelonek i dalekiej Woli :)

Cześć,
chętnie dołączyłabym do Was, szukałam takiego forum gdzie mamy z jelonek rozmawiają:-)
mieszkam na jelonkach, przy tesco, mam 3 letniego synka i drugie w drodze, ale jak w poprzedniej ciąży mam komplikacje i leżę w domu.
Ja też chodziłam do klubu ale to było tak intensywnie z rok temu dopóki nie wróciłam do pracy .
No ale w lato będę mogła znowu tam zaglądać
pozdrawiam wszystkie mamy:-)
 
reklama
witam Was drogie mamy!
Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.
Aga-ala witamy na naszym forum. Rozgość się śmiało :-).
j_asia jutro zapowiadają już lżejsze mrozu więc pewnie pójdziemy na spacer. Wyślij mi swój tel na prv to się zdzwonimy. My zazwyczaj wychodzimy między 11 a 13. Czasem troszkę późnie zależy jak Olek śpi.
 
Hej Dziewczyny
mój telefon odmówił posłuszeństwa a wszystkie kontakty miałam na nim a nie na karcie i prawdopodobnie ich już nie odzyskam. Wyślijcie mi więc Wasze numery na prv lub sms.
 
Navna tzn Karolinko nie będzie mnie przez weekend na bb więc już dziś życzę Ci dużo zdrówka i radości żebyś zaszwe była taka uśmiechnięta buziaczki od ciotki i Kacperka
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! :-):-)
 
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KAROLINKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Navna musimy się spotkać, opowiesz jak minęły pierwsze urodzinki i chrzest, może nam się uda jakoś na spacer umówić. Jutro usiądę i napiszę maila do Ciebie
 
Hej hej, ale tu cicho !!!!!!!!!!!!!

NO to jak tak tylko klubowo, Świetlica pełzaczków przeniesiona na WTORKI 15-17 począwszy od 13.03.2012

A jak tam żyjecie???
Adaś ma już 8 ząbków, wczoraj zrobił pierwszą kupkę na nocniczek, chodzi z pchaczem, zaczął się puszczać na chwilkę od mebli i wogóle jest superaśny :)

Buziaki
 
No to wielkie gratulację dla Adasia!! szczególnie gratuluję pierwszej kupki do nocnika u nas ani razu się nie udało nawet siku zrobić ;-)
a ja muszę się wam pochwalić że udało nam sie i młody dostał orzeczenie o niepełnosprawnosci ;-)
 
reklama
hej,
dołączyłam do forum już jakiś czas temu ale byłam mało aktywna. Jestem mamą teraz już prawie 5 miesięcznej Basi. Zbieram się,żeby wybrać się na zajęcia dla pełzaków. Chętnie poznałabym was na żywo. Zastanawiam się tylko czy Basia nie jest jeszcze za mała? W sumie jeszcze nie pełza :-) Jej nowym osiągnięciem są obroty na brzuszek :-) chodź nie zawsze jest zadowolona z efektu.
Pozdrawiam wszystkie mamy
 
Do góry