reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bemowa, Jelonek i dalekiej Woli :)

Witamy Was w poniedziałek.
A ja Wam powiem, że zazdroszczę Wam troszke tych teściowych... Moja była wspaniałą kobietą, ale rządziła w domu twardą ręką. Gdy podejmowaliśmy decyzje o dzidziusiu to zmyślą o niej, bo strasznie marzyła o wnukach. Zbierała dla nich zabawki i inne rzeczy. Niestety zmarla bardzo nagle w grudniu dwa lata temu w wieku 53 lat. Potem w lutym zaszłam w ciąże. Może gdybym zaszła wcześniej to byłoby inaczej... Ale nie ma co się zastanawiać co by bylo gdyby.
Co do imprez to ja bywałam jeszcze w ciąży, ale tylko na chwile i wiadomo jak to jest. Jednak jak już się rozpakuje to możemy się wybrać gdzieś na karaoke. Babski wypad :-).
Idę dziś na usg do kolegi. Powie mi czy wszytko jest ok i ile waży i mierzy mała. Trzymajcie kciuki.
Yoda sto lat dla Adasia.
 
reklama
Ja dzisiaj na bazarek nie bede szla, sprobuje znow z wolowinka.
Jutro zobaczymy sie w klubie, czy tak jak planowalysmy najpierw spacer ?
Milego dnia
 
Czesc dziewczynki szybko pisze bo zaraz wychodze.
Pacyśka my tez nie bedziemy dzis szli w Twoja strone ale jakos sie zgadamy w tym tyg mam nadzieje.
Pa
 
hej dziewczyny! kurczę przez ten brak dostępu do neta (komp nam znowu nawalił) nie daję rady was nadrabiać :) ale przypominam się że jestem z wami:-) Jutro klub jest aktualny??:-)
 
Hej mamusie.
Troszke mi smutno, że się z Wami jutro nie spotkam.
Ja już po usg. Mała ma się bardzo dobrze. Ma 30 tygodni. Waży 1500g. Nie chciała pokazać mamie buzi, bo ssała paluszek :-).
Olek też ma się nie źle, tylko ciągle się gdzieś obija, bo sam już chodzi. Mój M kupił dziś wózek dla dwójki, ale chwalic się będę jak się spotkamy.
 
My jutro z Adasiem najprawdopodobniej bedziemy w Klubie, ale napewno po 17, bo o 16 mamy wizyte u dermatologa w Centrum, wiec dojazd może nam troszke zająć.

Pacyśka jak byś mogła zabrać tą książeczkę, a gdyby mnie nie było to daj Navnie to od niej szybciej uda mi sie odebrać. O walcu pamietam, zapakuje go do samochodu i mam nadzieje ze do Was dojade chociaz na troszke, zabiore tez aparat :)

Asiu85 nie martw sie za tydzień sie zobaczymy a Ty nabieraj sił. Super że z Malutka wszystko ok. Az spojrzałam ile Adaś ważył w 30 tyg, byku był 1890 g, ale wg usg to wychodził 32 tydzień ciąży a wg kalendarza 30 tydz. Tego dnia były Mikołajki i zrobiliśmy sobie odrazu prezent mikołajkowy USG4D, wyszło super, Adaś patrzył prosto w "kamerę" naprawde jest podobny do tego zdjęcia i nawet palca trzymał w buzi. To było tak niedawno a On już zaczął 9 miesiąc, jak ten czas leci :( dopiero był w brzuszku.:-(

Mam nadzieje ze do jutra :-)
 
Witajcie, poradnia psychologiczno pedagogiczna nr 14, na Woli organizuje spotkania pod nazwą Klub Mam. Są to zajęcia dla niemowląt od 2 do 9 miesiąca życia oraz ich rodziców.
Jest to cykl 10 cotygodniowych spotkań odbywających się w czwartki w godz. 15,00 – 16,00.
Zajęcia zawierają w sobie trzy elementy, które mogą być modyfikowane w trakcie zajęć. Są to: krótka rozmowa z mamami o nurtujących je problemach; element instruktażowy masażu niemowląt Shantala; zabawy stymulujące rozwój niemowlęcia.Zgłoszenia przyjmowane są przez osoby prowadzące:
mgr Justynę Małek i mgr Annę Fedor
pod numerem telefonu: (22) 632-68-29
Udział w zajęciach jest BEZPŁATNY
 
Witam :)
Muszę pochwalić mojego syna - raczkuje :) A przynajmniej bardzo aktywnie już zaczyna :))

Oczywiście będę dzisiaj w klubie. Navana odezwij się do mnie na komórkę bo mi padł telefon i na starym nie mam numeru, to tak jak się umawiałyśmy przed klubem pójdziemy na spacer :)

Yoda wezmę książkę, nie ma sprawy :) Aparat też już naładowany czeka :)

Kinga jak tam pierwszy dzień w pracy i rozstanie z Kubusiem na cały dzień??
 
reklama
Navna my wychodzimy ok 11.-11.30 napewno bede szla do twojej apteki wiec jak chcesz to mozemy umówić się pod apteką.

Pacyśka
jestem podziwu dla Jasia, zrobił na prawde DUŻE postępy przez ten tydzień. Nie daj się teściom :tak: Jak wrócisz z wyjazdu to chyba chłopak zacznie chodzić w tym tempie :)

Asiu85 jak tam żyjesz?

I co z wami dziewczyny odgrażałyście się że będziecie w Klubie i nie było was, mam tu na myśli Magdzik i Kinge (sorka nie pamietam nicku).
 
Do góry