reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bemowa, Jelonek i dalekiej Woli :)

Byłyśmy wczoraj w Klubie we cztery, Asia i ja oraz Kasia (ta co ostatnio dołączyła do nas na spacerze) i Ola która tam otwiera ten Klub.
Kameralne grono ale dziś podobno ma być lepsza frekwencja.
Yoda Karolinka zjadła buraczki wymieszane z marchewką i ziemniaczkiem i było ok. Słabiej jej smakowało to samo mięsko z Gerbera :-( Ale dziś w końcu mam mieć królika.
Asiu85 śliniaczek już wczoraj się przydał więc jeszcze raz dzięki :-)
 
reklama
Dał rade padl dopiero o 20.00. Jednak nie wiem czy się nie doprawił na tej podłodze, bo jak wracaliśmy to dostał strasznego kataru. Kupiłam miód i cytrynę. Zrobie mu taki syropek. Mam nadzieję, że się nie rozchoruje. Natomiast wymacałm... dwa zęby na górze. Dwie dwójki wyszły :-). Będzie miał teraz dobre zazębienie (ma dwie jedynki na dole).
Dziękuję Wam za miłe popołudnie. Mam nadzieję, że nie był to pierwszy i ostatni raz.
A jak wasze dzieciaki?
 
Czesc,
ale jestem zła że się wczoraj nie wyrobiliśmy z Adasiem, ale na Bartyckij zeszło nam się do 18 (jeszcze wszystkiego nie obejrzałam, ale już zamykali), a na Jelonkach byliśmy przed 19. Załamałam się miałam juz wybrane upatrzone płytki do łazienki które strasznie mi sie podobały i juz mielismy zamawiac, tylko jeszcze jedna rzecz musiałam spr, i wczoraj je zobaczyłam i odkochałam sie, masakra, bo płytki powinnismy zamówić juz w pon (ten co był) a ja jestem w punkcie zero :wściekła/y:.
Asiu85 to ja bede miala dla ciebie te 6 słoiczków tylko napisz czy te po dżemach tez chcesz, czy tylko po Gerberach. A jak Oluś, lepiej ?
 
Nie napisałyście mi co robicie z tą wodą, tz przegotowujecie czy nie? Pytam dlatego ze jak ja przegotowuje to zbiera sie taki biały nalot, który mnie wkurza.
 
Yoda, ja już od jakiegoś czasu daję Karolince wodę prosto z butelki Żywiec i jest ok (ta woda ma atest instytutu matki i dziecka oczywiście). Szkoda, że Cie wczoraj nie było choć mi Córcia podczas jedzenia zasnęła i też nie byłyśmy do końca.
Mimo wszystko zdążyłyśmy poznać nowe mamy z dzieciaczkami i znów spotkać też już nam dobrze znane :-)
 
reklama
Witam,
my rowniez dziekujemy za mile popoludnie:)
Kubis juz byl taki padniety w czasie drogi ale dal rade wytrzymac do 20.
yoda my nigdy nie gotowalismy wody z butelki...
Pozdrawiam
 
Do góry