reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Bemowa, Jelonek i dalekiej Woli :)

Hej dziewczyny mam do was ogromną prośbę a mianowicie jeśli posiadacie konto na facebooku to mogłybyście wspomóc mojego Kacperka w konkursie fotograficznym :) Gdzieciaki.pl na Facebooku | Facebook
Młody jest na pierwszej stronie w najpopularniejszych w różowym kapoku bardzo bardzo będziemy wdzięczni ;-)

Co do spacerku to ja bardzo chętnie ale w przyszłym tyg, bo teraz mam pod opieką młodszego brata a z nim nie da rady spacerować :)
 
reklama
Ciesze sie bardzo ze to nasze forum tak fajnie ożyło.

Mam nadzieje ze zbierze sie nas troche na ten wtorek, a przede wszystkim ze nie bedzie padalo !!!

A nam dzis z Navna udało się spotkac, pomimo tak zmiennej pogody.
Bardzo przyjemny spacerek. Pozdrawiam Navne ;-)
 
Ja też się cieszę, że to nasze forum tak ożyło. W grupie zawsze raźniej, a poza tym fajnie tak pogadać o matczynych problemach i spacery się tak nie dłużą i są dużo przyjemniejsze :-).
Żeby tylko pogoda dopisała we wtorek.
pozdrawiam Was dziewczyny.
 
Ja będę, najprawdopodobniej z 6-ciolatka (corka szwagierki). Dziewczyny dam wam jeszcze znac rano co do godz, cos w okolicy tej 12.30, ale dokladniej bede wiedziala po nocy ;)
 
Dziewczyny u mnie póki co świeci słonko :-) My z Adasiem mozemy byc o 12.30 pod Ratuszem Bemowo. Napiszcie czy bedziecie, mam nadzieje ze do zobaczenia :tak:
Miało nas tyle byc i co zostały się tylko trzy :dry: , no cóż dobre i trzy ;)
 
reklama
Do góry