reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bemowa, Jelonek i dalekiej Woli :)

Też jestem chętna na spotkanie w większym gronie, może też namówię dziewczyne nie z forum ale blisko nas mieszkającą :-)
więc wstępnie wtorek sobie rezerwujemy :-)
Yoda i mamaemila jak zajrzycie na forum przed waszym jutrzejszym spacerkiem i macie ochotę na towarzystwo to dajcie znać gdzie i o której to może jutro też wyjdę na dłuższy spacerek.
 
reklama
Navna umówmy się wstępnie na jutro na 13, a jeszcze rano tz. ok 10 potwierdzimy godzinke i zobaczymy jaka pogoda bedzie.
Mam nadzieje ze do zobaczenia :-D
 
ok fajnie, tylko jeszcze pytanie Park Górczewska to ten jak sie idzie za przychodnią na Czumy i tam jest fontanna, plac zabaw i chyba amfiteatr ???
 
Dobra drogie kolezanki. Wstępnie się umawiamy na wtorek myślę, że 12.30 będzie pasować wszystkim (w miarę). Co do miejsca to proponuję ratusz bemowo. Wy będziecie miały blisko, ja sobie dojadę tylko nie wiem jak Magdzik, bo ona ma troszkę dalej... Co Wy na to?
 
Widzę że nie tylko ja odpoczywam przed komputerem jak dzidzia spi ;-)

Ja jestem za i wtorek i miejsce i godzina mi pasują :-)
 
Navna dokladnie tak jak piszesz ten Park Górczewska to ten z Amfiteatrem. Taki punkt charakterystyczny tam to moze altanka zaraz przy fontannie?
Rano sie jeszcze zgadamy co do godziny.

85Asia potwierdzam wtorek 12.30 przy Ratuszu Bemowo, oby tylko pogoda dopisala ...
 
Navna jesli Adasiowi sie nie poprzestawia (bo teraz spi, a czasami potrafi przespac jedzenie :) to my powinnismy byc pod fontanna ok. 13.
Przesylam ci na prywatna wiadomosc moj tel. tak chyba najszybciej sie skontaktujemy. Jesli mozesz tez podeslij mi swoj nr w razie opoznienia bede dzwonic.
Ciekawa jestem tylko czy nie bedzie padac bo za oknem szaro i zbiera sie na deszcz :no:
 
Asia mi jak najbardziej odpowiada przyszły wtorek pod ratuszem :) co do godziny to się dostosujemy bo my praktycznie i tak caly dzień na dworku siedziemy :),
Ale fajnie że nasz wątek w końcu ożył już nie mogę się doczekać wspólnego spacerku :-)
 
Magdzik20 jak pogoda cię nie odstrasza i masz ochote to przyjedz dzisiaj na 13 pod fontannę. Ja zresztą zaraz już wychodzę bo się słoneczko przebija. Jakby co wysyłam Ci mój numer w prywatnej wiadomości.
 
reklama
Do góry