reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Bemowa, Jelonek i dalekiej Woli :)

Navna może być wtorek. Mi bez róznicy. Co do spaceru to proponuję koło 14.00, bo gorąco jest. Może dziś u mnie? Co Ty na to?
 
reklama
Moze być u Ciebie tylko może wczesniej, wiem ze gorąco ale watpie ze dzis bedzie chłodniej a ja nawet o spacerku myslałam w najbliższych czasiem tak około 11 czy wtedy wypada wam pora karmienia bo nie wiem jak z takimi dużymi chłopakami jest, my jemy co chwilę i śpimy co chwilę albo długoooo nie spimy :-p
 
Olek teraz śpi. Pewnie wstanie koło 11.30-12.00. Muszę go nakarmić więc pewnie najwcześniej się wygramolimy 12.30-13.00
 
ok, my wyjdziemy wczesniej ale około 12:30 zaczniemy krążyć przy fontannie obok Ciebie. do zobaczenia :-)
 
hej :) też z wielką chęcią przystąpiła bym do tego klubu tylko czy nie będzie problemy z tym że nie jestem z bemowa??
też bym chętnie na spacer poszła ale dziś się biorę za porządki i robienie tortu :-) trzymajcie kciuki bo to mój pierwszy taki wyczyn :-D ale w przyszłym tyg. jak najbardziej jestem za kocykami :)
miłego dnia :-)
 
Navna - no no no wolny dzień w pracy to chyba cos poważnego sie szykuje, oczywiście wam również gratuluje takiego stażu, malo takich wariatów jak my :)

Jeśli chodzi o spacerek w przyszłym tyg tez jestem za wtorkiem, w pon nie dam rady.
No to postanowione bierzemy kocyki :) Patrzyłam pogodę na przyszły tydz ma być ok 22 -24 stopnie, czyli w sam raz, ale jeszcze zobaczymy.

Magdzik20 pewnie ze mozesz przystapi do Klubu Mam na Bemowie, tam nikt nie pyta skad jestes, także nie ma najmniejszego problemu.
Zycze powodzenia z tym tortem, zrób foto i jak się spotkamy to się pochwalisz :)
 
Asiu udało mi się przed deszczem ale nad moim blokiem teraz czarna chmura !!!
Dziewczyny też jestem za wtorkiem na piknik ale gdzie go chcecie robić bo chyba to mi umkneło ???
 
reklama
Navna dobrze, bo się martwiłam troche. Burza była fest co?
Magdzik jak tam tort?
Myślałam o parku tym nowym przy Elekcyjnej na ten nasz piknik.
 
Do góry