reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Bemowa, Jelonek i dalekiej Woli :)

My pewnie wyjdziemy na dwór koło 12-13 jeśli nie będzie padać. Więc navna wyślę Ci wiadomość z moim tel.
Suwaczek ustawiasz w swoim profilu. Ustawienia potem edytuj profil ( na górze), następnie po prawej stronie masz edytuj sygnature i tam wstawiasz sobie suwaczek.
 
reklama
Dzięki za numer jak pogoda dopiszę to przed 12 zadzwonię :-)
Co do suwaczka dzięki za wskazówkę ale chyba mam coś nie tak z samym suwaczkiem lub stronką gdzie go robiłam bo jak wklejam to pokazuje mi ze plik niewłasciwy mimo ze mam 4 rodzaje adresów zeby dopasować. :-(
 
Magdzik wybacz. To moja wina. Pomyślałam o Tobie, ale już po fakcie. Jednak nic straconego, wybieramy się na kolejny spacer w przyszłym tygodniu. A jeśli masz czas i chęci w tym to ja mogę się z Tobą spotkać :-). Na spacerku było naprawde super. Fajnie się spotkać z inną mamą i powymieniać doświatczenia...
 
Czesc dziewczynki, a nie mialybyscie ochoty podjechac do Parku Górczewska? tu jest naprawde bardzo przyjemnie, duza fontanna z oczkiem wodnym.
Czy kojarzycie jakis fitness dla mam z dzieckiem w okolicy, tz. Bemowo, Bielany, Żoliborz?
 
Wydaje mi się, że Park Górczewska to ten w którym i ja spaceruję, przy Amfiteatrze Bemowo...
Ja czekam na poprawę pogody...
Ja najchętniej spotkałabym się z mamą i dzieckiem w podobnym wieku do mojej Niny, bo ona woli bawić się na placu zabaw niż spacerować:sorry:
 
Ostatnia edycja:
Pogoda jest do bani, ale mimo to wybieramy się z olem na spacer. Pewnie pójdziemy pod fontanne i na plac zabaw. Jak coś to zapraszamy.
 
Park Górczewska to nie to samo co Moczydło, Mysza ma racje to ten park przy amfiteatrze. Moj synus jeszcze za maly na plac zabaw, ma pół roku on jest zdecydowanie za spacerowaniem, czasami nawet da usiasc i poczytac gazetke. Ja chetnie spotkam sie z mama w mojej okolicy, czyli ten Park Górczewska i z dzidzia w podobnym wieku, czyli chetna do spacerowania :)
 
reklama
Dopiero dziś wróciłam i widzę że trochę nowości, mam pytanie czy park górczewska to ten przed "Wola Park" ??? i gdzie jest park Moczydło daleko od Ratusza ??? w ogóle czy znacie tu jakiś większy park gdzie można spacerować z dzidzią bo już mam dosyć krążenia między blokami.
Asiu w poniedziałek dzwonię i jak będzie pogoda jak masz czas to my tym razem przyjdziemy pod Twoją fontannę :-)
 
Do góry