reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Naila moja wlasnie odwrotnie ,ze mna zasypia ,a pozniej przy nastepnym karmieniu przekladam ja do lozeczka.Ja bym najchetniej chciala ,zeby tylko ze mna spala :tak: ja spie spokojnie i ona tez ,no i wydluzaja sie wtedy przerwy miedzy karmieniami i dluzej moge pospac:-Dtylko ,ze meza mam i corcia ma konkurencje:blink:

Moja dzisiaj taka dziwna "kupke" zrobila tzn taki jakby sznurek ,taki gumowato-sluzowaty hm...dziwne ,w panike wpadlam ,wyslalam lekarce fotke i pisze ,ze jest ok ,miala tak ktoras z was?
 
reklama
Rossi fajna lekarka co mzna jej fotki takie podsylac :)

Moja Gabi w domu siedzi bo ma zapalenie krtani tak wiec jestem totalnie niewyspana po nocnych atakach kaszlu i wsciekla na caly swiat ale na szczescie jak mala spac si epolozy zrobie to i ja bo Maxi w przedszkolu
 
Kathinka aa do mnie cierpliwosc :-D

Oj to wspolczuje,mam nadzieje ,ze szybciutko przejdzie:(nawet nie moge sobie wyobrazic jak musisz padnieta byc po takich nockach i do tego z brzusiem:(

Moja sobie usypia ,a ja szukam therme bo z okazji walentynek chcemy sie wybrac,szczerze mam troche stracha bo mala ciezko usypia poza domem ,znalazlam juz fajna z salami do przewijania ,ubierania , karmienia i spania ,no coz trzeba zaryzykowac bo co ta zima w domu robic...
 
Rosi, a jaka to therma? Loipersdorf?
ja tam najbardziej lubie poprostu Therme Wien :-)


niezla lekarka! moze podaj jej namiary na watku lekarze nianie, jak dobra!

Kathinka, lacze sie z toba w bolu, ja tez po neiprzespanej nocy, napadach kaszlu itd! ale sie zdrzemnac nie moge, bo siedze w robocie ;-)
 
Hi Kobitki.

Długo do was nie zaglądałam, czasu mi na wszystko brakuje a wieczorem zasypiam razem z dziećmi.
Chciałam wam powiedzieć ze .....

21.12.2011

Urodzilam synka Noah

5010g 57cm


Noah jest kochaniutki i grzeczniutki, je, spi i zapełnia pieluchy.
Musze was trochę poczytac aby wiedzieć co sie u was dzieje ale jak by co to zmykam spać.

Pozdrowionka
 
Sylvia GRATULACJE to pobilas mnie na glowe :)
Ladnie duzego syncia urodzilas , Jak znajdziesz czas napisz jak porod przebiegal , ile trwal i da jakas focie malego :)
 
reklama
Do góry