reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

U nas juz 7 zebow ;) Zosia schidzi z kanapy tylem i wchodzi po swoim foteliku na kanape, schodzila juz z lozka ale cos sie przestraszyla, ze wysoko i juz nie chce schodzic

Aga ja gadalam ze swoim szefem, ze przerw ci nie pozwalaja itp i on w ogole tego nie rozumie, unas jlak ktokolwiek w ciazy to siedzi, je kiedy chce, przerwy kiedy chce, poza tym kobieta w fiazy w ogole ma prawo do przerw kiedy chce

Zosia tez kocha zmywarke
1480956822-1d1mld.jpeg


Napisane na ASUS_Z00UD w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Haha u nas było tak samo, ale tylko raz i więcej jej nie wolno, to włazi i przełazi na czworaka na drugą stronę w takim tempie, że się twarz na zdjęciu zamazuje jak chciałam pstryknąć :D
Tyłem schodzi jak sobie przypomni, albo czeka hehe ciekawe kiedy jej nie zdąże złapać i poleci [emoji14]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny kupujecie spacerowke dla dzieci??? Macie cos na oku. Ja chce kupic tylko nie wiem.jaka lepsza. Parasolka czy z pelna raczką.?
 
Hmmm... ja narazie nie planuje bo coś mi się wydaje, że jak Laura zacznie chodzić to będzie albo nosidło, albo nóżki....

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Hej u nas jakas masakra :( Elizka taki kaszę ma ze aż mnie przeraża zapalenie oskrzeli, do tego Klarze też lekarza już wysłuchał jakieś początki choroby, a miało być szczepienie :( jutro po leczeniu od poniedziałku idziemy do kontroli. Co do spacerówki to ja miałam taką dużą jak Elizka miała 2 lata zmieniłam na parasolke maclarena. Ja bardzo dużo chodzilam z wózkiem nad Dunaj i tą aleja koło prateru akurat mieszkam pomiędzy :) Teraz już musi na nogach chodzic :)

Napisane na HTC Desire 626G dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja musze cos kupic bo np jak gdzies jedziemy to stelaz zajmuje pol bagaznika a spacerowka juz sie nie miesci i jest z przodu na siedzeniu. Takze cos by sie przydalo.poza tym nie mamy windy i mieszkamy na 1pietrze i ktos byl taki chamski ze wypuscil mi powietrze w oponie i wogole wozek stal inaczej. Ech ....
 
O kurcze to faktycznie nie fair...nie macie wózkowni?? U nas na parterze zawalona rowerami!!!! Muszę wywiesić kartkę na tablicy, żeby zniknęły w końcu...bo w piwnicy są puste miejsca w pomieszczeniach na rowery!! Jeszcze jakby ktoś na nich na codzień jeździł to rozumiem, że musi się tarabanić do windy i do góry...ale ona tam sobie stoją bez przerwy.
U nas spacerówka też zajmuje prawie cały bagażnik, ale mieści się cała ;) na wiosnę pewnie będziemy myśleć o jakiejś solidnej parasolce [emoji14]

Gabi zdrówka dla maluchów !! Coś wam niechcą dać spokoju te choróbska :(
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Karolaska to uroki przedszkola Elizka wróciłam z lekkim kaszlem do przedszkola a po tygodniu szok znowu kaszel i to 100 razy gorszy niż pierwszy. Co do spacerówki maclaren jest bardzo fajny tylko nie wiem jak cenowo bo ja go dostałam :)

Napisane na HTC Desire 626G dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry