reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Gabi może jej się cofać lekko i gdzieś tam zalegać, a jak zalega to podrażnia błony śluzowe i wtedy może się tak dziać. U nas to było jakby chrapanie po jedzeniu właśnie :) Teraz tak charczy sporadycznie jak się ślini za bardzo przy zębach [emoji14]
Jak nie ma bezdechów itp. to nie ma się co bać ;)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Karolaska dokładnie tak charczy rano najgorzej wodą morską jej fukam bo myślałam, że to katar przy tylu chorobach od dwóch tygodniach non-stop elizka chora :/ ale na szczęście to nie katar. Pisalyscie jakiś czas temu o kremie na rozstępy jakimś dobrym :)

Napisane na HTC Desire 626G dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gabi po fakcie to już ciężko coś zdziałać. U mnie był bio-oil i seria z Palmersa w ciąży. Balsam i masło ;)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Hej dziewczyny
Ja też stosuje Palmers obecnie końcówka 8 miesiąca i brzuszek czysty jak narazie, zobaczymy jak będzie na mecie. Bio-oil niestety mnie uczulil i miałam straszny wysyp na brzuchu
mam dwa pytania :) Była możesz któraś z was na przygotowaniu do porodu prywatnie u położnej Marczyńskiej, warto?
I drugie czy wykupywala, któraś z was Familienzimmer w Wilhelminenspital lub gdzie indziej wygodnie jest leżeć samemu z mężem i dzieckiem w ciszy czy może lepiej na sali z innymi mamami?
 
Gabi u nas tak charczalo w nosku ok 5tyg po porodzie pediatra mowil ze to normalne ze malej sie czysci wszystko w nosku kazala zakrapiac sola fizjologiczna.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lilka my mieliśmy spotkanie z Ewą z mężem przed porodem. Ale to nie jest kurs przedporodowy typu technika oddychania czy coś w tym stylu, a bardziej zwiedzanie sali porodówki, pokazanie co gdzie i jak i info na temat przebiegu porodu w WSP i tego co robić po porodzie z maluszkiem. Jeślo to Twoje pierwsze dziecko, albo planujesz poród rodzinny, może się przydać, ale jeśli kolejne to szczerze za tą kasę nie warto. Bo w którymś dniu w tygodniu jest takie oprowadzenie za free. Pewnie nie mówią tak szczegółowo, bardziej pokazują sale itd.
Co do osobnego pokoju, to nawet jeśli zarezerwujesz to nie ma gwarancji, że go dostaniesz [emoji14] ale to polecam jak najbardziej. Bo nie tyle ze względu na inne pacjentki w pokoju, ale ich dzieciaki i tłumy ich odwiedzających...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
U mnie cała ciążę palmers i nic nie dał w pierwszej ciąży ani jednego rozstepu a teraz tragedia :( co do Ewy to ja byłam u niej w pierwszej ciąży wtedy nie robiła oprowadzan po szpitalu tylko w domu zajęcia z oddychaniem itp. Oprowadzanie jest chyba w poniedziałek za darmo. Pokój rodzinny super sprawa tylko jak ja byłam rodzić teraz to nawet w 3 leżały kobiety same :) pokój miałam też wpisany że chce jak bym nie mogła iść do domu zaraz po porodzie :) ale miejsc nie było. A tak w ogóle jeśli drugie dziecko i nie ma wskazań na cc polecam poród ambulatoryjny :)

Napisane na HTC Desire 626G dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gabi u mnie się sprawdził, ale rozstępy zaczęły na koniec na tyłku zamiast na brzuchu wychodzić...no i najbardziej chyba po porodziw przy wracaniu do wagi :/ najgorsze to są żyły i popękane naczynka na nogach :(

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Karolaska to u mnie tak było przy Elizce dopiero rozstępy po porodzie na tyłku właśnie i jeden na brzuch a teraz to na brzuch pod koniec ciąży byla masakra kupię ten bio oil może. Moja siostra się smaruje naturalny kolagenem, ja teraz olejem kokosowym bo fajna skóra się po nim robi, Klare też nim smaruje :)

Napisane na HTC Desire 626G dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To nasze pierwsze dziecko
mówiła ze to wygląda tak, że przyjeżdża się do niej do domu i trwa to spotkanie około 4 godzin i nic nie wspominała o oprowadzaniu po szpitalu fajnie by było bo kiedy byłam na tych dniach otwartych o których pisze Gabi to było tyle ludzi ze nic nie było słychać co babka mówi i tak taśmowo to szło...
Ja mam okropne naczynka na wewnętrznej części ud i wypryski na plecach mnóstwo ich w życiu takiego czegoś nie miałam mam nadzieję że po ciąży zniknie.
Olej kokosowy jest genialny na wszysko tylko trzeba czasu aby był skuteczny i trzeba go regularnie stosować a ja nienawidzę się smarować i być taka lepka
 
Do góry