reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Aaa no to chyba, że tak to pewnie ten kurs o którym pisze Gabi ;)

Lilka u mnie w ciąży się zaczęły problemy skórne na twarzy, w życiu nie byłam tak obsypana jak w ciąży :( myślałam że jak na tle hormonalnym to po ciąży przejdzie, ale niestety...może nie jest tak tragicznie jak w ciąży, ale dużo gorzej niż przed :/ mam nadzieje, że to się wszystko unormuje kiedyś, bo nie widzi mi się łykanie sztucznych hormonów na pryszcza na twarzy [emoji23]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ola u nas to lucja przed 5 wstaje. Ale po 6 idzie spac i wstaje 8-9

Co do rozstepow to cala ciaze smarowalam brzuch bio oil...wszystko bylo ladnie pieknie az pod koniec 7 miesiaca rozstepy sie pojawily. Hmmm to chyba roznie bywa.
Ale nie dostalam nigdzie wiecej tych rozstepow.
 
Ja tam się w sumie cieszę, że na tyłku bo nie widać [emoji14]
A miałyście krechę na brzuchu? Zniknęła? Bo moja ledwo, ledwo alw jeszcze skubana widoczna :D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Ja to w ogóle jakaś inna jestem haha żadnej krechy nie mam, żadnych objawów ciążowych, zachcianek, mdłości żadnego wystającego pępka, i mój mały ciągle śpi czasem aż się boję bo długo nie czuje ruchów. Jestem w 30 tc. Obym tylko tym chwaleniem się nie zapeszyla i nie dał mi popalić za to przy lub po porodzie
 
Każda ciąża inna ja mam porównanie :) tylko poród się skraca[emoji14]Elizka od odejścia wód do porodu 6 godziny, Klara od odejścia wód do porodu 2 :) hehe a nie wiem czy pisałam o swojej przygodzie na porodowce. Klarcia by się urodziła pod prysznicem na łóżko porodowe już nie zdążyłam wrócić urodziłam w pokoju gdzie jest przyjmują kobiety z pierwszymi skorczami na zwykłym łóżku szpitalnym. Położna pozwoliła mi iść pod prysznic a ja pod prysznicem po dwóch skurczach normalnych zaraz miała parte mąż poleciał po położną wyciagli mnie z pod prysznica tylko na łóżku i urodziłam.

Napisane na HTC Desire 626G dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gabi tylko pozazdrościć!
Ja nie wiem co mnie czeka więc jakoś na spokojnie czekam na rozwiązanie
Mam termin początkiem stycznia i mąż się śmieje że z naszym szczęściem to weźmie mnie w sylwestra i wszyscy będą światowac a my będziemy sami walczyć na porodowce
 
Lilka najważniejszy spokój. U mnie obydwa porody wywoływane i może temu takie szybkie. U mnie skurcze do odejścia wód do wytrzymania potem gorzej ale skupienie się na oddychaniu dużo pomaga przy pierwszym strasznie panikowalam i nie oddychalam i gorzej było przy drugim nie myślałam o niczym tylko o tym żeby oddychać :)

Napisane na HTC Desire 626G dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gabi skupić na oddychaniu hehe dobre :D
Siostra koleżanki rodziła w szpitalu 15 minut [emoji33]
Przyjechała do szpitala w 36 tyg. bo ją pobolewał brzuch, a okazało się że to już akcja porodowa. Przebrała się w szpitalną koszule, chciała jeszcze do toalety, nie zdążyła :D Pierwsze dziecko, co prawda wcześniak to i mniejszy był, ale dziewczyna też malutka. Nic tylko pozazdrościć takiego porodu. Gabi 6h to i tak nie źle ;) U mnie cały poród 13h, a od początku drugiej fazy 7h...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Gabi o tak moj tak czesto "chrapal" [emoji6]
Lilka my mielismy Familienzimmer (ale nie w Wilhelminen) i bardzo sie z tego ciesze. Ja po cc malo moglam sie ruszac wiec maz mi we wszystkim pomagal. To jednak duza roznica jak nie dzieli sie pokoju z inna mama i jej dzieckiem.
Ja mialam inna prywatna polozna ale od poczatku nie bylam pewna czy ja wykupic i niestety pozniej zawiodlam sie. Nasza mialam tylko do porodu i na czas w szpitalu... Nastepnym razem gdybym zdecydowala sie na prywatna polozna to tylko na czas Wochenbett.
Ja w ciazy nie mialam rozstepow ale teraz przez kp zauwazylam na piersiach.
Kreske jeszcze lekka mam (5miesiecy po porodzie).

U nas pobudka przed 5 ale udaje nam sie go jeszcze uspic do 6:30. Idzie spac miedzy 19 a 20.


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry