reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Ooo to ja nawet nie wiedziałam o takim dofinansowaniu. Muszę sobie pieluszek dokupić, bo teraz jest ok - schną w mig. Ale zimą będzie problem. Oliverek je za trzech, a sika za dziesięciu.
U nas w domu dochodzi do max 24 stopni (w dzień zamykam okna i zaciągam rolety ze słonecznej strony. W nocy jest 17-18 stopni na dworze, a domu spada do 22,5 stopnia. Dla nas - lubiących zimno to za dużo:hmm:
Wczoraj młody pierwszy raz spał na brzuszku. Jak go tak kładłam to krzyk i trzeba na plecki, albo boczek. Po spacerze się najadł, odłożyłam go na boczek, a ten skubaniec siup na brzuszek i śpi. Godzinę..dwie..trzy...cztery... cztery i pół :eek: Już chciałam go budzić, bo mi mleko ciekło z bólu, ale sam się na szczęście obudził. Dziś już terrorysta nie chciał na brzuszek:confused2:
 
Ola no ona próbuje jakoś tak dziwnie jakby na kleczaco usiasc. W sumie jak sie przyjrzalam jak to robi to jak sie odpowiednio przechyli i podeprze reka to sie obroci i prawidlowo usiadzie [emoji14] ale kiedy to nie wiem nikt. Posadzona usiedzi bez problemu.

Aniag wyslalismy bodajze przedwczoraj zapytanie ofertowe na zewnetrzne rolety. Sztuk 2 standardowe okna plus moskitiera. Wiecie ile nam krzykneli?? Jedna firma 1650, druga 2200€ [emoji23] [emoji23] hahaha maz zrobil u siebie w firmie. Bez zadnych rabatow itd. 660€ Ja nie wiem skad oni ta cene wzieli :D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Karola, bo to by były designerskie rolety ha ha:laugh2:
Niektóre ceny z kosmosu mają. Nam jak zrobili wycenę okien, to czym prędzej w PL zamawialiśmy:laugh2:
 
Karola my pytalismy w pl z tym ze my mamy 2 duze balkonowe okna i 1 standardowe i za automatyczne nam powiedzieli 500€ tutaj nawet nie pytalam bo nie chcialam znac ceny[emoji14]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lilka ja przy Elizce wkladalam do wózka skórę cala zimę się zwie relugan (taka żółta) tylko ja jak to powiedzieć jestem z branży bo mój tata jest kuśnierzem i sam mi ta skure wyprawil. Co prawda zawsze kladlam na nią coś bawelnianego, a chciałam taka bo w Polsce nie ale tutaj widziałam bardzo dużo takich śpiwór i nawet w lecie dzieci je w wózkach miały:)
Dziewczyny pogoda teraz to tragedia nogi puchna słońce strasznie nisko i do tego piecze. Ja ledwo żyje jeszcze 4 tygodnie do terminu. A tu tyle stresów do przedszkola dalej uczeszczam z Eliza ale przynajmniej z dziećmi się już bawi. :)

Napisane na HTC Desire 626G dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gabi przyzwyczai się :) jak nie płacze to już jest dobrze

Ola cena w Polskim DAKO 330 €, ale nam Hausverwalung podesłał ich firmę. Ale że mąż na codzień sprzedaje w branży okienne to im wytłumaczył, że kupuje u siebie w firmie bo różnica w cenie i niczym więcej :D nawet sobie sam oferte dla siebie zrobił [emoji14]

Siostra się do mnie na weekend wybiera więc mam nadzieje, że będzie ładnie bo już obiecałam siostrzenicy polarne misie, małe pandy i pingwiny :D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Gabi to super ze mala sie juz z dziecmi bawi :)
Karola nie chce cie martwic ale weekend ma byc juz brzydki ;(
Karola a to jak maz robi w branzy okiennej to mozna sie do niego zglosic o wycene? Bo ja akurat na oknach i roletach sie wogole nie znam a do pl nie bardzo znow widzi mi sie jechac ;)

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry