reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Jutro ma być ostatni dzień takich upałów, uff. Później około 20 stopni, więc będzie nam zimno:laugh2:
Mi się marzą rolety zewnętrzne, mało ciepła przepuszczają. Ale to dopiero jak się zmieni dach, ociepli dom i go otynkuje - czyli za tysiąc lat, bo są sprawy ważniejsze, chociażby piec itp.

A co do tego gutscheinu na pieluchy - już go mam :blink: Są dwa warianty, pierwszy - 129 Euro, drugi 64,50.
 
M w.koncu zakupil wage. Jakąs konkretną[emoji18] wazylam sie z Łucja i wychodzi ze wazy jakies 8300g. Hmm ... Zobaczymy jak bedzie w pazdzierniku jak pojdziemy na wizyte:)

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My juz po wizycie u nowego lekarza dzieciecego w 11 dzielnicy. Jestem bardzo zadowolona. Nowy budynek, ladne pomieszczenia. Przyjemna pani w recepcji i sympatyczny lekarz ktory nie przepisuje od razu antybiotyku tylko homeopatyczne lekarstwa. Polecam :-)
U nas dalej skok. A ja padam z niewyspania.
A jak wygladaja te zewnetrzne rolety? U nas na 14 pietrze goraco a odkad ocieplili nam dom jeszcze gorzej... Albo to ocieplenie klimatu. My chcemy sobie klimatyzacje zamontowac ale to dopiero wiosna. Na razie rolety i siatke przeciwpylkowa ;-)

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Happy dawaj namiary na tego lekarza :)

Anitaka wrzuć dziewczynom linka [emoji14] głosy poszły i też można osobno z mobilnego i osobno z WLAN :D hihi

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Dzięki Happy79! Już dzwoniłam do tego lekarza, z początku nie bardzo z nowymi dziećmi, ale jak powiedziałam, że mieliśmy lekarza w 16. i przeprowadziliśmy się do 11. Bezriku to zrobiła nam termin :) idziemy w październiku
 
reklama
Do góry