reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Tak w Plus city. Pewnie ze tanio.
Dla dzieci body pajacyki w takich cztero -pieciopakach byly po 10€ i mniej a i roznosci tam są. I panie co chwile.cos dokladaja. :) za kilka euro cos znalezc mozna. Ja kupowalam taki.komplet body spodnie i sliniaczek z tygryskiem i zaplacilam 7€.

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ojjj Anitaka ceny fakt niskie, ale zdradliwe. Ja jak jestem w Primarku to zawsze pełny koszyk, bo a to 10€ to 5€ a tu przy kasie 200€ z niczego hahaha no ale jest co dźwigać :D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Hehe a no to wiadomo. .. Ja czasem ide na zakupy i potem mysle. Kurde co ja kupowalam ze tyle pieniedzy poszlo. Moj m jak idzie na zakupy to oszalec.mozna.... Chociaz teraz juz spokojniej. Rok temu poszlismy na zakupy a on a tu spodenki a potem a te tez sa fajne i wydal na siebie 250€ on ma tak ze na ceny nie patrzy. Ja to co innego ja wole za mniej a wiecej [emoji23]

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam pytanie. Czy mozna przyzwyczaic malutkie dziecko (3miesiace) do zasypiania w dzien na rekach/przy piersi/albo w chuscie? Jonathan najpierw umial spac tylko przy piersi (przez 2 mce mielismy problem z karmieniem, praktycznie caly czas karmilam wiec automatycznie zasypial albo ciumkal i odpoczywal). Teraz bardzo rzadko zdarza sie ze przy karmieniu na lezaco uda mi sie wycofac i maly dalej spi sam 20-30minut. Najczesciej jednak spi w chuscie (3razy dziennie po 1-2h). W nocy albo zasypia na raczkach i po dluzszym czasie uda sie go odlozyc do lozeczka. Albo przy piersi, wtedy puszcza ja i ja po ok 10 minutach odkladam go. W nocy wstaje do niego 3-5razy. Ok 4-5 maly przebudza sie szybko i juz nie udaje sie go odlozyc. Wtedy albo koniec spania albo dosypia jeszcze na brzuchu meza.
Myslalam ze takiego maluszka nie da sie rozpiescic, ze on jeszcze nic nie robi z premedytacja a po prostu potrzebuje bliskosci bo rosnie i tyle nowych rzeczy sie dzieje. Mam bardzo ciekawego, komunikatywnego synka :-)
Niestety synek rosnie i mam coraz wiecej problemow z kregoslupem. Boje sie ze maly bedzie tak usypial do 1 roku zycia. ;-) albo i dluzej.. Probowalam go z chusty odkladac ale marne efekty. Czy u kogos tak bylo i sie polepszylo. Nie chce stosowac brutalnych programow gdzie dziecko placze do wyczerpania. Jonathan i tak wieczorami poplakuje jak duzo sie dzieje. Male rytulaly tez mamy.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to skusilyscie mnie na ten primark.. ale troche ciezko mi cos kupic bo brzuch duzy ale przynajmniej rozejrze sie co dla malego :-) no i męża jeszcze trzeba namowic bo on antyzakupwy niestety.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez ostatnio w primarku bylam,moim zdaniem maja tam fajne ubranka i dobre jakosciowo kupilam malej zestaw 7x body za 10 euro i 3 x spiochy ale nie pamietam za ile , w polsce jak cjcialam kupic bodziaki to jak mi w sklepie za jakies chinskie beznadziejne bodziaki 20 zl zasztuke krzykneli to wyszlam szybciej niz weszlam

A Zosia biedna ma 38,5 temperature, nie wiem czy zeby , czy ode mnie sie zarazila czy jakas trzydniowka, aktualnie chodze z nia w chuscie dookola pokoju a ona spi biedna

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Happy łucja tez sama nie zasnie. Przez zeby ktore jej wychodzily pierwsze to tak plakala ze tylko rece i to musialam chodzic by zaspala. Teraz usnie juz w wozku na spacerze... Ale w domu musi byc pokolysana. Juz sie tak nauczyla. A wieczorem po kąpieli tez musi czuc ze dupka kolysana. Chociaz jak zmeczona bardzo to i w lozeczku sama zasnie. U mnie dzis noc masakryczna co chwile sie budzila z placzem nawet nie pomoglo ze ze mna spala. Chyba zeby ohh...


Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O jej biedna Zosia.
Ja tak samo z tymi bodami. W pl drozej. Moja mama sie smiala bo ja co chcialam kupic dla malej to mysle ze no drozej jest w niektorych zwyklych sklepach.
W tesco kupilam za 34zl 5 sztuk body na dlugi rekaw ale akurat na promocje trafilam bo tak to kosztuja 50.


Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja to dzis mam zawroty glowy. Jak wychodzilam po schodach to myslalam ze padne. Jeszcze mala na rekach. I jakies uderzenia gorąca mam. Mozliwe ze cos jest w powietrzu

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry