reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Dziewczyny nie straszcie nawet wirusami. Bubcia Zosia pewnie od Ciebie jednak złapała biedna :( ale może faktycznie tylko na ząbki.
Happy maluch nie tyle z premedytacją czy coś bo jest na to za mały. Ale podczas usypiania dziecko szybko przyzwyczaja się do jakiegoś bodźca. Moja zawsze zasypiała sama. Raz pojechaliśmy do PL i dosłownie kilka razy ją usypiałam bujając na rękach co by szybciej zasnęła i teraz nie ma szans bez bujania nawet w dzień. Jak już będzie za ciężko to muszę jej znaleść jakiś zamiennik i odzwyczaić bo rocznika na rękach bujać nie zamierzam :D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Anitaka wspolczuje :-(

Karolask a kiedy odkladasz do lozeczka?
Jonathan jak byl bardzo malutki to tak jak pisalam usypial przy piersi. Ale czasem tez potrafil sam zasnac w lozeczku. To bylo chyba przez pierwsze 3 tygodnie. On wtedy nawet lepiej spal bo najpierw 4 potem 3 godziny. Potem przyszly skoki rozwojowe i nie bylo szans. Teraz budzi sie co 1-2,5 godziny....

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karolask chyba jednak zeby bo troche pospala urosla temperatura do 38,7 ale teraz jakos lepiej i sie bawi a zadnych innych objawow nie ma wiec to raczej na zeby ta goraczka

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bubcia oby tylko na zabki :) a jak dziasla? Widac cokolwiek?

Happy wczesniej dostawala zmoka jak byla spiaca, wkladalam do lozeczka i zasinala. Teraz troche poprzytulam na lozku i wyczuwam czy da rade bez bujania. Ale nie ma szans bo to by trwalo godzine zanim padnie i sie wymeczy, wiec biore na rece, teoche pobujam i ona zaraz zasina, jak zamknie oczy i juz widze ze jest taka "wiotka" to odkladam. Czasem przy srednio zamknietych juz wkladam do lozeczka, obracam na bok i trzymam za reke, ale w 90% sie wtedy po chwili wybudza i od nowa :D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Hhehe karola skad ja to znam to odkladamie:)
Kurde pogryzlo cos łucje w nocy. Na glowce.. we wlosach to az takie twarde jakby guza miala. Moze dlatego marudzi bo ja to swedzi. Hmmm

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anitaka, obserwuj bo jeśli to np. pająk to trzeba do lekarza :) i sprawdź materac bo jeśli masz np. z gryką to tam się lubią robale podobno mnożyć [emoji14]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Kurcze nie wiem bede patrzec a materac piankowy czy jak to tam sie zwie. Zawsze spi w lozeczku i jest na nim moskitiera a wczoraj marudzila to spala ze mna. Jakies dziadostwa zawsze wejda [emoji31]

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bylysmy u lekarza, albo zeby albo trzydniowka, Zosia spi u mnie w chuscie no nie ma szans zeby w lozku nawet ze mna zasnela, caly dzien strasznie placze, ze nie da sie jej uspokoic, dopiero teraz w chuscie sie uspokoila, biedna ;( no i nie wiem ile dam rade ja w chuscie nosic bo trzy ostatnie noce bardzo malo spalam

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Happy ja jednak mysle ze takie male dziecko sie moze przyzwyczaic.
U nas to bylo tak mala jadla zasnela przy cycu i dopiero wtedy ja odkladalam i do tej pory tak jest ze zasypia przy cycu w nocy budzi sie nadal bardzo czesto i jak ja tylko przystawie do piersi to spi dalej z sutkiem w buzi jak ja nieraz chce odlozyc to placz wiec musze czekac az zasnie ehh smoczka nie chce wiec mam nadzieje ze kiedys z tego wyrosnie a ma juz 7.5msc.[emoji32]
Sa dni ze zasnie odrazu sama sa dni ze na rekach musze nosic i czekac az zasnie. A im starsza tym ciezej sie ja usypia bo albo ja jakis dzwiek rozproszy albo cos zainteresuje i pospane.

Anitaka jak Lucja ladnie juz siedzi :)
U nas w nocy to samo horror mala sie budzila co chwile plakala itd o 4 nad ranem wlaczylam lampke i mala opowiadala i sie bawila do 5:30 [emoji32] takze pol przytomna dzis chodzilam. Oby ta noc byla lepsza.

Bubcia biedna Zosia oby szybko wyzdrowiala :*

U nas nie ma primarku ehh :/
Tez ostatnio kupowalam body w tesco strasznie lubie z tamtad rzeczy jakosciowo naprawde super. I zawsze za duzo kupuje ale jakos nie moge sie oprzec ;)
Najbardziej to lubie buty dla dzieci kupowac w deichmanie na wyprzedazach u nas na wiosce caly czas jest cos przecenione to -50% to -70% i takim o to sposobem mala ma juz chyba z 12 par butow nike czy adidas albo elefant po przecenie idzie kupic za 8 10€ [emoji4]

Bylysmy w srode na szczepieniu mala rosnie wazy juz 8kg ale malo teraz przybiera prawie wogole.
No i mam pytanie szczepienia na meningokoki szczepic czy nie? Wy szczepicie?

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ola na B czy na C?? Na C może zaszczepie jak pójdzie do żłobka, na B nie szczepiłam i nie będę napewno.
O to mi właśnie chodzi z tym bodźcem, takie przyzwyczajenie. Moja najmłodsza siosstra zawsze się bawiła satynową taką śliską piżamą mojej mamy. I jako dwulatka jak szła spać to dalej musiała mieć swoje "cycanko" bo bez tej koszuli nie zasnęła :D potem jej samo przeszło ;)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry